Marketing

V této sekci můžete pokládat otázky zástupcům marketingu hokejového klubu Mountfield HK. Na dotazy Vám odpoví některý z marketingových pracovníků.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

hlavataci
22.9.2023, 20:56
Dobrý den,
Kdy prosím půjdou do prodeje vstupenky na derby 8.10.?

Odpověď:
Dobrý den,
termín prodeje vstupenek mohl být určen až po definitivním vyřešení otázky, kdy se zápas proti Pardubicím odehraje. Oba termíny už jsou známé – prodej začne ve dvou fázích v úterý 26., resp. ve čtvrtek 28. září. Samotné utkání se odehraje v neděli 8. října od 19:20.
S pozdravem Jan Vavřina
zvedavej (:-)))
19.9.2023, 18:23
Zdravím Vás,
chtěl jsem dnes poslat ”permici” kamarádovi na páteční zápas, ale v aplikaci zatím nejsou nahrány zápasy.

děkuji

kaka

Odpověď:
Dobrý den,
některé funkce (zejména uvolňování a přeposílání permanentek) mobilní aplikace Mountfieldu HK zaznamenaly v uplynulých hodinách výpadky, důvodem je finální fáze vývoje nové verze aplikace a s tím spojená migrace určitých dat.
Aktuálně by ale měly být všechny funkce zprovozněny, výjimkou je nákup vstupenek, který je možné provádět on-line prostřednictvím mountfieldhk.cz/vstupenky. O dalších podrobnostech týkajících se nové verze aplikace budeme fanoušky brzy informovat.
S pozdravem Jan Vavřina
VS16
11.8.2023, 13:33
Dobrý den,

Plánujete nějakým způsobem upravit předzápasovou rutinu a program pro fanoušky? Třeba po vzoru fotbalových klubů? Tzn. nalákat lidi na stadion dříve jak 10 minut před zápasem - DJ, foodtrucky před zimákem apod.? Viz https://twitter.com/kamilveselyacs/status/1689949767550300160?s=46

Obecně Kamil Veselý z ACS vydává na svém twitteru hodně zajímavých informací, jak pracují s fanoušky (Sparta patří mezi top kluby v práci s fanoušky). Máte nějaké nápady, jak se u fotbalových klubů inspirovat a implementovat úspěšné prvky i do hokejového prostředí?

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za Vaše postřehy. Pro mistrovskou sezonu chystáme atraktivnější předzápasový i zápasový program, více tematických utkání apod. Aktuálně na tom všem pracujeme.
Hokejové kluby to mají s programem před stadionem trošku složitější než ty fotbalové, přece jen se hraje spousta zápasů v období, kdy venku nepanují úplně příjemné teploty. Ale rádi bychom i na tomto zapracovali. Navíc brzy přineseme informace k první takové akci.
S pozdravem Jan Vavřina
AKTAEB
10.8.2023, 17:59
Dobrý den,

v sektoru C uprostřed na zábradlí přibyl reklamní banner, který značně brání ve výhledu. Máme na místa za bannerem koupené permanentky a je to opravdu nepříjemné. Není možné reklamu posunout aspoň o jednu příčku dolů?

Předem děkuji za vyřešení situace

Odpověď:
Dobrý den,
banner na tomto zábradlí již v minulosti byl, nyní byl vrácen na své původní místo. Každopádně na to do příštího zápasu koukneme a pokusíme se vymyslet kompromisní řešení.
S pozdravem Jan Vavřina
ForzaMHK (Hradec Králové)
8.7.2023, 17:54
Dobré odpoledne,

Prosím vás jak u vás funguje ticketing? Kamarád si u vás zaplatil online permanentku hned v první vlně prodeje pro veřejnost s odesláním domů, ale stále mu ještě nepřišla. Pí. Křížová mu 28.6. napsala emailem, že se omlouvá za komplikace, ale že permanentku dostane ihned v příštím týdnu. Dnes je to 12 dní od zmíněného emailu a je ticho po pěšině a permanentka stále nikde. Toto mi přijde přinejmenším jako velice neprofesionální jednání.

Díky

Odpověď:
Dobrý den,
bohužel nastala chyba v rámci prodeje, kvůli které došlo k opoždění odeslání permanentek. Ve spolupráci s Enigoo jsme problém vyřešili a permanentky jsou už v tuto chvíli na cestě za Vámi. Za chybu se moc omlouvám.

V případě jakýchkoliv otázek nebo připomínek se mi neváhejte ozvat na email anna.krizova@mountfieldhk.cz.

Děkuji za pochopení.
S pozdravem Anna Křížová

PINQIN (HK)
26.5.2023, 01:45
Dobrý den, kdy začnete vydávat v pondělí vydražené dresy? V gotauthentic.com zatím chybí jakákoli v reakce. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
úspěšní dražitelé už byli kontaktováni ohledně možnosti vyzvednutí dresů.
S pozdravem Anna Křížová
martin_k
9.5.2023, 15:57
Dobrý den, podle změn ve struktuře organizace je jasné, že máme nového marketingového ředitele. Přeju mu hodně štěstí a úspěchu a zároveň bych se rád zeptal, jestli už máte vymyšlenou nějakou marketingovou strategii? Jak přilákat nové diváky na stadion a zároveň se stávajícími fanoušky, přiblížit se mladšímu obecenstvu, práce se sociálními sítěmi apod.
Chystáte nějaký ”behind the scenes” film z letošní cesty play off?

Díky a mějte se fajn
Martin

Odpověď:
Dobrý den,
v první řadě děkujeme za přání. V rámci našeho týmu uděláme maximum pro zlepšení této oblasti, určité novinky chystáme a představu o vizi máme. Co se týče cesty týmu play off 2023, tu představí další díl magazínu Na hokejovém soutoku, který se aktuálně připravuje. Z finálových zápasů máme navíc poměrně dost záběrů, které budeme v rámci naší další propagace využívat.
S pozdravem Jan Vavřina
leháro (HK)
11.4.2023, 09:25
Dobrý den. Ještě jednou k elektronické vstupence a tomu číslu. Ono tu vstupenku nemusíte kupovat přes aplikaci, ale normálně online na stránkách a přijde vám automaticky do aplikace, kde číslo není. Ano, přijde i do mailu, ale na co bych ji tiskl, když se na stadion dostanu takto přes aplikaci.

Odpověď:
Dobrý den,
v tomto případě si stačí číslo zkontrolovat na el. vstupence v přijatém e-mailu. Před novou sezonou proběhne redesign klubové aplikace, na kterém intenzivně pracujeme. V rámci tohoto redesignu budou vyřešeny podobné nedokonalosti.
S pozdravem Aleš Havel
leháro (HK)
31.3.2023, 09:07
Jedno malé upozornění pro marketing. Pokud někdo vyhraje v soutěži o zájezd a má elektronickou vstupenku koupenou online, kterou si zobrazuje v Android aplikaci Mountfield HK, tak tam číslo vstupenky nenajde. Takže se ani nemá šanci dozvědět, jestli vyhrál nebo ne. Je to tak, nebo se mýlím? Nebylo by pak lepší ohlásit sektor,, řadu a číslo sedadla výherních vstupenek?

Odpověď:
Dobrý den,
pokud by byla výherní vstupenka zakoupená přes aplikaci, namísto čísla budeme zveřejňovat e-mailovou adresu spárovanou s mobilní aplikací.
S pozdravem Aleš Havel
Mahony. (Hradec)
18.3.2023, 18:13
Dobrý den.. Aleš Havel přestupuje k Votrokum?

Odpověď:
Dobrý den,
ano, bohužel, máte správné informace. Fotbalový klub oslovil Aleše Havla a některé další pracovníky našeho hokejového klubu a dal jim pracovní nabídku. Aleš tuto nabídku zakceptoval a po této sezóně pracovně přechází k fotbalu. I když se jedná o kvalitního pracovníka, věřím, že ho plnohodnotně nahradíme. V tuto chvíli tvoříme novou organizační strukturu, kterou v průběhu dubna představíme našim fanouškům.
S pozdravem Aleš Kmoníček
Další stránky
123456>>