Marketing

V této sekci můžete pokládat otázky zástupcům marketingu hokejového klubu Mountfield HK. Na dotazy Vám odpoví některý z marketingových pracovníků.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

VS16
18.4.2024, 17:57
Dobrý den,

Neuvažujete o posílení turniketů u vstupu kromě klasických scanerů ještě o čtečku NFC čipů? Permanentky a online nakoupené lístky by se daly přidat do mobilních peněženek, nemuselo by se nic zbytečně tisknout nebo nosit plastová kartička u sebe. A kdo by vyloženě chtěl “home-print ticket”, připlatil by si při koupi. Permanentky by taky mohly být ve variantě “bez plastu” levnější, navíc by se fanouškům na konci sezony pouze prodlužovala platnost tokenu.

Děkuji za odpověď,

Vít Svoboda

Odpověď:
Dobrý den,
technické možnosti (turnikety) nám toto bohužel neumožňují, takže o tomto aktuálně neuvažujeme. Nicméně ani v současné době není potřeba nic tisknout nebo mít u sebe fyzicky permanentku. Vstupenku i permanentku můžete mít nahranou v mobilní aplikaci telefonu a při příchodu pouze načíst QR kód.
S pozdravem Jan Vavřina
Honza78 (Hradec Králové)
26.3.2024, 16:14
Dobrý den,
vím, že se to tu před pár lety probíralo, ale přesto se opět zeptám, kdy plánuje klub změnu loga? Nebo aspoň odhad do kolika let.

Děkuji
H78

Odpověď:
Dobrý den,
nové logo a klubovou identitu bychom měli rádi připravenou pro sezonu 2025/26, která bude jubilejní 100. v hradecké historii.
S pozdravem Jan Vavřina
Leo_Golden
7.3.2024, 18:50
Zdravím, dotaz hodně na rychlo, bylo by možné dát na kostku text ”Pane Rulíku, nezapomeňte na Kevina... do repre. :)”

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
to jsme bohužel nestihli. Nicméně věříme, že si pan Rulík Kevina ve svých zápiscích poznamenal :-)
S pozdravem Jan Vavřina
jenda881
3.3.2024, 20:27
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, proč je u cen vstupenek na předkolo play-off uvedena sleva za nákup 5 a více dní před zápasem, když vstupenky nebylo a ani nebude 5 a více dní před zápasem možné koupit. Vstupenky na první dva domácí zápasy lze koupit 4, resp. 3 dny před zápasem, vstupenky na případný 5. zápas bude možné koupit nejdříve 2 dny před zápasem, pokud by se začaly prodávat v den, kdy bude jasné, že by se rozhodující 5. zápas hrál. Nebylo by tedy vhodné počet dní před zápasem, kdy by bylo možné pořídit levnější vstupné, upravit, případně tam toto vůbec neuvádět, jelikož to nedává žádný smysl a není to pro fanoušky vůbec žádný benefit. A že jsou ceny vstupenek stejné jako na základní část, jak plyne z článku k předprodeji vstupenek, je rovněž zavádějící, protože já si kupuji vždy vstupenky včas, a bohužel na předkolo mi tuto možnost pořídit vstupenku za stejnou cenu jako na základní část neumožňujete. Děkuji za Vaši odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
tím, že ceny vstupenek zůstávají na předkolo stejné jako na základní část, byl v článku použit stejný vizuál jako pro potřeby základní části. V řádu minut byla zveřejněna správná tabulka bez uvedené slevy. Děkujeme za upozornění a omlouváme se za nedopatření.
Co se týče Vaší druhé poznámky, tak standardní cena vstupenky je 460, 410, 340, 280 nebo 200 Kč (tedy cena platná v den zápasu). Při pořízení 5 a více dní před utkáním je poskytnuta "včasná sleva", kterou pro zápasy play off z důvodu nahuštěného programu uplatnit nelze.
S pozdravem Jan Vavřina
Vekoms
22.2.2024, 13:24
Dobrý den. Na retro utkání je vstupné dobrovolné ale jak to bude s místem?Bude se dát koupit přímo na sezení a nebo na stání?Nebo to bude kdo dřív přijde tak si sedne 😀.A lístky se budou moc koupit jen na pokladně?A od kolika bude otevřena?

Děkuji za odpověď


Odpověď:
Dobrý den,
na retro utkání se začátkem ve 13:30 je skutečně vstupné dobrovolné a celý výtěžek poputuje na nadační fond Sport Hradec Cup. Za příspěvek mohou fanoušci získat přímo za hlavním vstupem speciální puk připomínající celou akci (pro prvních 100 příchozích s příspěvkem nad 200 Kč) a bulletin ve formátu, který byl k dispozici právě v sezoně 1993/94 (pro prvních 300 příchozích).
Co se týče procesu vstupu na stadion, fanoušci nepotřebují kupovat ani rezervovat žádné vstupenky. Stačí přijít :-) Na retro utkání bude volné sezení, tedy každý fanoušek může zaujmout libovolné místo v hale, ať už na sezení nebo na stání.
S pozdravem Jan Vavřina
Mourenin7
21.2.2024, 21:32
Dobrý den, na náš vzpomínkový zápas Hradec - Olomouc je možné pustit po dlouhé době naši bývalou nástupní hymnu? 🙂https://youtu.be/8r6Dka7QBg4?si=bUxO7WQXwsFJL7Zg

Odpověď:
Dobrý den,
na tento den bude připraven speciální playlist. Jestli se v něm objeví i bývalá hymna, se nechte překvapit :-)
S pozdravem Jan Vavřina
Paayczech
7.1.2024, 12:44
Bylo by možné do sekce ”Stadion” na webu přidat podrobnější plánek rozmístění sedaček, nejlépe na fotografii skutečného stadionu (při pohledu seshora, např. z dronu)? Ze schématu v prodejní aplikaci (Enigoo) není úplně dobře vidět, jak jsou sedadla umístěná (např. se špatně trefuje, jestli je sedadlo nad/poblíž např. modré čáry nebo nad střídačkou/trestnou lavicí. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
spíše než fotky z dronu (shora), jejichž pořízení by bylo problematické už kvůli umístění skyboxů a členitosti stadionu, by byla lepší vizualizace pohledu na ledovou plochu z daného sektoru / místa. V minulosti jsme tuto variantu řešili, ale byla dost finančně nákladná. Nicméně to do budoucna oživíme a zkusíme zjistit, jaké jsou možnosti.
S pozdravem Jan Vavřina
StepCloser
13.12.2023, 16:32
Milý pane Vavřino,

oceňuji Vaší svatou trpělivost s “tvrdým zastáncem českého jazyka”. Doufám, že se tento pán nikdy nenechá ošetřit na pohotovosti FNHK, jelikož je tam venku napsalno velkým písmem “Emergency”. Vaše komunikace je zcela oukej a cool a to nejen na Black Friday.

Hezký den.

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme, taktéž bereme na vědomí :-)
S pozdravem Jan Vavřina
jkili (Hradec Králové)
12.12.2023, 09:27
Dobrý den,

to si buďte jistí, že ode mne neuslyšíte voučr, forvard, autlet, autfit jako denně čteme a slyšíme z médií. Ale poukaz, útočník, výprodej a oblečení.

S pozdravem Jan.

Odpověď:
Dobrý den,
bereme na vědomí :-)
S pozdravem Jan Vavřina
jkili (Hradec Králové)
6.12.2023, 17:15
Dobrý den,

Vaše argumentace a útoky jsou naprosto mimo. 1.občasné nepoužívání diakritiky je ( u mě ) občas záměrné-některé servery jelikož jsou vyrobené a systém na nich též v USA ( většina ), dodnes občas špatně překládají u adresáta onu diakritiku. Což ale není takový gramatický prohlešek, jako nejen Vaše nepřekládání slov z jiného do českého jazyka a prohlašování tohoto, jako správné a za zvyklost. Takže chcete tím tvrdit, že je normální, mluvit a psát na ůzemí ČR, kde je uředním jazykem ze zákona, čeština anglicky? Nikoliv, jen lenost jedinců, překládat z jiného do vlastního jazyka. 2.zvyklost? Děláte si srandu? Hloupá sranda. Chcete říci, že budeme za čas, i po Vašem příkladu, mluvit v ČR anglicky, protože je to i podle Vás, zažitý zvyk? Opět, to nemyslíte i Vy vážně? Zvyk pokaždé neznamená, že je správný a správně používaný, milý pane.

Odpověď:
Dobrý den,
snažím se na nikoho neútočit. Jestli se Vás ta poznámka dotkla, tak se omlouvám. Nicméně bych očekával, že pokud se někdo označuje za „tvrdého zastánce českého jazyka“, bude se snažit být ostatním příkladem.
Každopádně se nemusíte bát, že by v budoucnu vycházely články na našem webu v angličtině nebo kterémkoliv jiném cizím jazyce.
S pozdravem Jan Vavřina
Další stránky
123456>>