Provozní řád parkoviště

Od 7. března 2016 je v platnosti nový provozní řád parkoviště u vrátnice Zimního stadionu. Parkování je povoleno pouze držitelům platných parkovacích karet s čísly 1-81 s tím, že v den extraligového utkání je parkoviště přístupné pouze majitelům těchto karet.

Parkování u Univerzity Hradec Králové

Také v sezóně 2022/23 mají návštěvníci utkání Tipsport extraligy ve východočeské metropoli výhodnou možnost, kde ponechat zdarma svůj automobil. K dispozici jim je velké parkoviště u Univerzity Hradec Králové, konkrétně u budovy A (Objekt společné výuky) v Hradecké ulici, která je vzdálena od ČPP Arény zhruba 5 minut chůze.

Fanouškům je k dispozici pouze v době utkání A-týmu 150 míst, a to až do naplnění kapacity. Na parkovišti je možné ponechat vůz nejdříve 90 minut před začátkem utkání, neprodleně po konci zápasu je nutné parkoviště opustit.

Z parkoviště je možné se k ČPP Aréně dostat dvěma způsoby – Hradeckou ulicí kolem Studijní a věděcké knihovny nebo skrze univerzitní kampus a po lávce přes Orlici. Další parkování, tentokrát už zpoplatněné, je možné v parkovacím domě naproti ČPP Aréně, případně na okolních parkovacích plochách.

Mapu s umístěním parkoviště u Univerzity Hradec Králové naleznete zde.