Redakce a webmaster

Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

Filipbal
4.12.2023, 13:45
Dobrý den, na našem webu chybí statistiky hráčů za poslední zápasy a přezdívka u Jana Lukáše. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
snad pochopíte, že nám doplnění po předchozích bouřlivých dnech trochu trvalo :-). Vše bylo doplněno.
S pozdravem Daniel Krátký
zdenecHK
27.11.2023, 16:28
Dobrý den, mám dotaz ke klubové aplikaci. Je nějaké časové omezení, do kdy je možné přeposlat permanentku, když se nemohu zúčastnit utkání? V pátek před utkáním s Kladnem jsem zjistil cca hodinu před zápasem, že jej nestihnu a funkce Přeposlat nebyla aktivní. Myslím, že to může být docela častá situace, když se zaseknu v práci nebo někde na dálnici...

Odpověď:
Dobrý den,
toto časové omezení je nastaveno na dvě hodiny před začátkem každého utkání. Tím se předchází případnému zneužívání této funkce, neboť hodinu a půl před začátkem zápasu je umožněn vstup fanouškům na stadion. V tu dobu musí být funkce uvolnění / přeposlání permanentky již vypnutá.
S pozdravem Jan Vavřina
Pavel95 (Hradec Králové)
8.11.2023, 12:37
Dobrý den,

proč je na webové soupisce A týmu například Kryštof Lang nebo Matěj Pinkas atd. kteří do extraligového zápasu letos nezasáhli a pravděpodobně ani nezasáhnou, naopak tam chybí třeba Adam Novotný, který už má na kontě dokonce jednu branku.

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
na soupisce jsou i někteří členové širšího kádru, kteří se již před sezonu chystali nebo v jejím průběhu chystají s A-týmem. V případě Adama Novotného se jednalo o krátkodobý záskok, primárně je součástí juniorského a dorosteneckého týmu.
S pozdravem Daniel Krátký
Filipbal
2.11.2023, 21:51
Dobrý den, chci se zeptat budou odpovědi Olivera Okuliara na dotazy fanoušků stejně jako v předešlých sezónách ke zhlédnutí i na YouTube? Děkuji. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den, vzhledem k změně formátu, který je vhodnější pro sociální sítě, tak nebudou. K dispozici jsou na Instagramu a Facebooku. Na IG hned v záhlaví profilu. Na webu si je můžete také spustit skrze Facebook.
S pozdravem Daniel Krátký
Kladivak (Hradec Králové)
24.10.2023, 17:50
Dobrý den.
Pozápasové video s Patrikem Marcelem má poškozenou zvukovou stopu. Mimo úvodní a závěrečné znělky, je neposlouchatelné. Nebylo by lepší jej nahrát znovu? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
máte pravdu, že na některých zařízeních mají některá naše ohlasová videa problémy s přehráním správné zvukové stopy. Omlouváme se za chybku, budeme se snažit, aby se neopakovala.
S pozdravem Daniel Krátký.
Filipbal
26.9.2023, 18:01
Dobrý den, jelikož se blíží konec měsíce chci se zeptat, zda stejně jako v předešlých sezónách budeme moci my fanoušci hlasovat o nejlepším hráči měsíce a následně mu pokládat otázky? S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
ano, vyhlašování hráče měsíce je v plánu. S pozdravem Daniel Krátký
jakublochman
26.9.2023, 16:58
Dobrý den,
Mohli byste prosím před každým zápasem informovat i o možnosti nákupu vstupenek pro vozíčkáře? Např: Sektor úro vozíčkáře již vyprodán nebo tak Myšlno ve vašišch praktických informacích pro fanošky
Díky

Odpověď:
Dobrý den,
prozatím jsou vozíčkáři informováni jednotlivě skrze e-mail. Do budoucna to nevylučujeme, i vzhledem k vývoji nového registračního formuláře, ale prozatím to není v plánu. S pozdravem Daniel Krátký
Filipbal
15.9.2023, 20:47
Dobrý den, jen drobnosti k soupisce: u Bartéze chybí popis jeho kariéry a u Ralfse Freibergse a Evana Jaspera zase chybí jejich přezdívky. Jinak nejsou kompletní ani statistiky u posledního play-off. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
Medailonek Patrika jsme doplnili, přezdívky taktéž. A statistiky z play-off popravdě netuším, jaké máte na mysli. Statistiky jednotlivých hráčů máme kompletní.
S pozdravem Daniel Krátký
Honza78 (Hradec Králové)
15.9.2023, 15:03
Dobrý den,
nevím čím to je, ale nemohu odesílat komentáře do diskuse. Po odeslání komentu to hlásí:

HTTP Error 404.0 - Not Found
Zdroj, který hledáte, byl odstraněn, byl změněn jeho název nebo je dočasně nedostupný.Zkoušel jsem i jiný prohlížeč a stejné. Nevíte, kde může být chyba a zda je to jen u mě? V aplikaci diskuse funguje.
Děkuji


Odpověď:
Dobrý den,
omlouváme se za problémy, předali jsme váš problém provozovateli webu, který se pokusí vše napravit. Snad to bude co nejrychleji.
S pozdravem Daniel Krátký
Pifuš
6.9.2023, 11:59
Dobrý den,

bude prosím někde k dispozici odkaz na stream ze zápasů s Fehervárem a Vídní?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
z utkání s Fehérvárem stream bohužel nebude, den poté ale vysílán zápas s Vídní bude na tomto webu.
Další stránky
123456>>