Oficiální název klubu: Mountfield HK, a.s.
Kapacita arény: 6890 diváků (3920 k sezení, 2970 k stání)
Klubové barvy: černá, bílá, červená
Logo klubu: ke stažení ve formátu PNG nebo AI

Vstup na zápasy TELH 2023/24:

• Akreditace: Na zápasy Tipsport extraligy jsou v platnosti nové celosezonní akreditace pro sezonu 2023/24 (klubové i BPA). Žádosti o jednorázové akreditace je možné posílat do 10:00 každého hracího dne skrze on-line formulář. V případě kladného vyřízení bude akreditace připravena k vyzvednutí u VIP vchodu ČPP Arény (od řeky Orlice), ČPP Aréna se pro všechny návštěvníky otevírá 90 minut před začátkem utkání. Akreditace je určena výhradně osobě, na kterou je vystavena. Zakazuje se zapůjčování osobám jiným. Jednorázové akreditace prosím vracejte po utkání na vrátnici ČPP Arény.
  • Press tribuna: Se nachází v sektoru E (přístup k internetu a elektrické síti). Přístup na Press tribunu bude umožněn pouze osobám s platnou novinářskou akreditací.
  • Press centrum: Se nachází v 1. patře ČPP Arény – vedle posilovny. Přístup do Press centra je před a během utkání zajištěn výhradně vstupem určeným do VIP GOLD – dveře na horním ochozu nad sektorem na stání. Ke vstupu do zázemí i Press centra je nutné mít u sebe platnou novinářskou akreditaci. Otevřeno je vždy 90 minut před začátkem utkání, během zápasu i po jeho skončení. Po dobu konání utkání je na místě zajištěna pořadatelská služba, osobní věci je proto možné v Press centru ponechat. Nejbližší toalety se nachází o patro níže – vedle mix zóny.
  • Mix zóna: Se nachází v tunelu, resp. vedle vrátnice zimního stadionu mezi šatnami domácích a hostů.
  • Fotopozice: Fotografování bude umožněno z prostoru okolo mantinelů (skrz plexisklo) a z konkrétních míst (fotopozic) na tribunách. V případě zájmu o rezervaci fotopozice na tribuně napište prosím žádost na daniel.kratky@mountfieldhk.cz.
  • Parkování: Zpoplatněné parkování je k dispozici v parkovacím domě RegioCentrum přímo naproti ČPP Aréně či na okolních parkovacích místech. Bezplatné parkování je možné u Univerzity Hradec Králové, konkrétně u budovy A (Objekt společné výuky) v Hradecké ulici, která je vzdálena od ČPP Arény zhruba 5 minut chůze. Na parkovišti je možné ponechat vůz nejdříve 60 minut před začátkem utkání, neprodleně po jeho konci je nutné parkoviště opustit.