Informace pro média

Základní informace:

Oficiální název klubu: Mountfield HK, a.s.
Oficiální název arény: ČPP Aréna
Kapacita arény: 6890 diváků (3920 k sezení, 2970 k stání)
Klubové barvy: černá, bílá, červená
Logo klubu: ke stažení ve formátu PNG nebo AI


Vstup na zápasy 2022/23:

  • Akreditace: Na zápasy Champions Hockey League a Tipsport extraligu jsou v platnosti letošní celosezonní akreditace (klubové i BPA). Žádosti o jednorázové akreditace je možné posílat do 10:00 každého hracího dne skrze on-line formulář. V případě kladného vyřízení bude akreditace připravena k vyzvednutí u VIP vchodu ČPP Arény (od řeky Orlice), ČPP Aréna se pro všechny návštěvníky otevírá 90 minut před začátkem utkání. Akreditace je určena výhradně osobě, na kterou je vystavena. Zakazuje se zapůjčování osobám jiným. Jednorázové akreditace prosím vracejte po utkání na vrátnici ČPP Arény.
  • Press tribuna: Se nachází v sektoru E (přístup k internetu a elektrické síti). Přístup na Press tribunu bude umožněn pouze osobám s platnou novinářskou akreditací.
  • Press centrum: Se nachází v 1. patře ČPP Arény – vedle posilovny. Přístup do Press centra je před a během utkání zajištěn výhradně vstupem určeným do VIP GOLD – dveře na horním ochozu nad sektorem na stání. Ke vstupu do zázemí i Press centra je nutné mít u sebe platnou novinářskou akreditaci. Otevřeno je vždy 90 minut před začátkem utkání, během zápasu i po jeho skončení. Po dobu konání utkání je na místě zajištěna pořadatelská služba, osobní věci je proto možné v Press centru ponechat. Nejbližší toalety se nachází o patro níže – vedle mix zóny.
  • Mix zóna: Se nachází v tunelu, resp. vedle vrátnice zimního stadionu.
  • Fotopozice: Fotografování bude umožněno z prostoru okolo mantinelů (skrz plexisklo) a z konkrétních míst (fotopozic) na tribunách. V případě zájmu o rezervaci fotopozice na tribuně napište prosím žádost na jan.vavrina@mountfieldhk.cz.
  • Parkování: Zpoplatněné parkování je k dispozici v parkovacím domě RegioCentrum přímo naproti ČPP Aréně či na okolních parkovacích místech. Bezplatné parkování je možné u Univerzity Hradec Králové, konkrétně u budovy A (Objekt společné výuky) v Hradecké ulici, která je vzdálena od ČPP Arény zhruba 9 minut chůze. Na parkovišti je možné ponechat vůz nejdříve 90 minut před začátkem utkání, neprodleně po jeho konci je nutné parkoviště opustit.

Tiskové zprávy a informace:

Přejete si dostávat tiskové zprávy klubu Mountfield HK a pravidelné předzápasové informace s vyjádřením některého ze členů A-týmu, kontaktujte nás prosím na e-mail  jan.vavrina@mountfieldhk.cz.


Plán ČPP Arény:


Kontakty:

Jméno Činnost E-mail Telefon
Mgr. Jan Vavřina Akreditace, rozhovory jan.vavrina@mountfieldhk.cz 774 270 108
Ing. Aleš Havel Marketing – ticketing ales.havel@mountfieldhk.cz 604 531 106
Mgr. Tomáš Borovec Moderátor tomas.borovec@mountfieldhk.cz 777 688 903
Vrátnice
601 576 874