Informace pro média

Základní informace:

Oficiální název klubu: Mountfield HK, a.s.
Oficiální název arény: ČPP Aréna
Kapacita arény: 6890 diváků (3920 k sezení, 2970 k stání)
Klubové barvy: černá, bílá, červená
Logo klubu: ke stažení ve formátu PNG nebo AI


Vstup na zápasy 2022/23 (aktualizace: 21. 8. 2022):

  • Akreditace: Na přípravné zápasy a utkání Champions Hockey League hrané před startem Tipsport extraligy (16. září) zůstávají v platnosti celosezónní akreditace (klubové i BPA) ze sezony 2021/22, není proto nutné žádat o nové nebo se jakkoliv nahlašovat. Žádosti o jednorázové akreditace je možné posílat do 10:00 každého hracího dne skrze on-line formulář.
  • Parking: V okolí ČPP Arény aktuálně probíhají stavební práce, parkování pro návštěvníky utkání je zajištěno u Univerzity Hradec Králové, konkrétně u budovy A (Objekt společné výuky) v Hradecké ulici, která je vzdálena od ČPP Arény zhruba 5 minut chůze. Na parkovišti je možné ponechat vůz nejdříve 90 minut před začátkem utkání, po konci zápasu je nutné parkoviště opustit.
  • Fotopozice: Fotografování bude umožněno z prostoru okolo mantinelů (skrz plexisklo) a z konkrétních míst (fotopozic) na tribunách. V případě zájmu o rezervaci fotopozice na tribuně napište prosím žádost na jan.vavrina@mountfieldhk.cz.
  • Prostor pro novináře: Pozápasovou činnost (přepisy rozhovorů, psaní reportáží, textů apod.) bude možné od zápasů Tipsport extraligy realizovat ve VIP místnosti v ČPP Aréně, kde bude rovněž připraveno drobné občerstvení. Tyto prostory je možné využívat až po skončení utkání – před a v jeho průběhu bohužel nikoliv.

Akreditace:

V případě kladného vyřízení bude připravena celosezónní / jednorázová akreditace k vyzvednutí u VIP vchodu ČPP Arény (od řeky Orlice), ČPP Aréna se pro všechny návštěvníky otevírá 90 minut před začátkem utkání. Při převzetí akreditace je nutno předložit doklad totožnosti.

Press tribuna se nachází v sektoru E (přístup k internetu a elektrické síti). Přístup na press tribunu bude umožněn pouze osobám s platnou PRESS akreditací. Mix zóna je umístěna v tunelu, resp. vedle vrátnice zimního stadionu.

Akreditace je určena výhradně osobě, na kterou je vystavena. Zakazuje se zapůjčování osobám jiným. Akreditace opravňuje přístup do zón, které jsou uvedeny na zadní straně karty. Ztrátu či poškození akreditace nahlaste na sekretariátu ZS. Jakékoliv zneužití akreditace nebo porušení ustanovení bude mít za následek okamžité odebrání akreditace.

O novinářskou akreditaci je možné zažádat na  této stránce.


Tiskové zprávy a informace:

Přejete si dostávat tiskové zprávy klubu Mountfield HK a pravidelné předzápasové informace s vyjádřením některého ze členů A-týmu, kontaktujte nás prosím na e-mail  jan.vavrina@mountfieldhk.cz.


Plán ČPP Arény:


Kontakty:

Jméno Činnost E-mail Telefon
Mgr. Jan Vavřina Akreditace, rozhovory jan.vavrina@mountfieldhk.cz 774 270 108
Ing. Aleš Havel Marketing – ticketing ales.havel@mountfieldhk.cz 604 531 106
Mgr. Tomáš Borovec Moderátor tomas.borovec@mountfieldhk.cz 777 688 903
Vrátnice
601 576 874