Oficiální název klubu: Mountfield HK, a.s.
Kapacita arény: 6890 diváků (3920 k sezení, 2970 k stání)
Klubové barvy: černá, bílá, červená
Logo klubu: ke stažení ve formátu PNG nebo AI

Vstup na zápasy v sezóně 2020/21:

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci se ze strany státních orgánů průběžně mění podmínky pro konání sportovních akcí, resp. je omezena kapacita jednotlivých hal. V této souvislosti se průběžně mění rovněž pravidla pro vstup zástupců sdělovacích prostředků na domácí zápasy Mountfieldu HK.

Pro zápas 4. kola proti týmu Bílí Tygři Liberec (neděle 27.9. od 16:00) platí následující pravidla:

• Loňské akreditace již nejsou platné, je nutné mít akreditaci na sezónu 2020/21
  • Akreditace pro píšící novináře budou k vyzvednutí 90 minut před začátkem utkání na hlavní pokladně (č. 4), pro vstup do haly využijí hlavní vchod. Pro píšící novináře jsou vyhrazena místa na PRESS tribuně v sektoru E.
  • Akreditace pro fotografy budou k vyzvednutí 90 minut před začátkem utkání u VIP vchodu (od řeky Orlice), tento vchod rovněž využijí pro vstup do haly. Pro fotografy jsou vyhrazena místa v sektoru O, řadě 12, sedačky 11-19.
  • Vstup na pozápasové rozhovory bude možný tunelem na základě předložení akreditace, a to až poté, co led opustí všichni účastníci utkání.
  • Na rozhovory budou k dispozici maximálně dva hráči z každého týmu + trenér z každého týmu.
  • Po celou dobu účasti na stadionu (vstup, během utkání, pozápasové rozhovory) je nutné mít nasazenou ochranu úst a nosu.
  • Respektujte prosím pokyny pořadatelské služby a pracovníků klubu.

Akreditace:

V případě kladného vyřízení bude připravena celosezónní / jednorázová akreditace k vyzvednutí u VIP vchodu ČPP Arény (od řeky Orlice), ČPP Aréna se pro všechny návštěvníky otevírá 90 minut před začátkem utkání. Při převzetí akreditace je nutno předložit platný novinářský průkaz nebo doklad totožnosti.

Press tribuna se nachází v sektoru E (přístup k internetu a elektrické síti). Přístup na press tribunu bude umožněn pouze osobám s platnou PRESS akreditací. Mix zóna je umístěna vedle vrátnice zimního stadionu.

Akreditace je určena výhradně osobě, na kterou je vystavena. Zakazuje se zapůjčování osobám jiným. Akreditace opravňuje přístup do zón, které jsou uvedeny na zadní straně karty. Ztrátu či poškození akreditace nahlaste na sekretariátu ZS. Jakékoliv zneužití akreditace nebo porušení ustanovení bude mít za následek okamžité odebrání akreditace.

O novinářskou akreditaci je možné zažádat na této stránce.