Informace pro média

Základní informace:

Oficiální název klubu: Mountfield HK, a.s.
Oficiální název arény: ČPP Aréna
Kapacita arény: 6890 diváků (3920 k sezení, 2970 k stání)
Klubové barvy: černá, bílá, červená
Logo klubu: ke stažení ve formátu PNG nebo AI

Vstup na zápasy v sezóně 2020/21:

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci se ze strany státních orgánů průběžně mění podmínky pro konání sportovních akcí, resp. je omezena kapacita jednotlivých hal. V této souvislosti se průběžně mění rovněž pravidla pro vstup zástupců sdělovacích prostředků na domácí zápasy Mountfieldu HK. Konkrétní informace a pokyny budou pro každý zápas zveřejněny na této stránce vždy alespoň 24 hodin před jeho začátkem.

AKREDITACE A VSTUP NA STADION

Dle současných pravidel mohou být na stadionech jen osoby nezbytně nutné k organizaci utkání, a to včetně zástupců sdělovacích prostředků. Počet osob přítomných na stadionu je však omezen, což se dotkne rovněž novinářů. Z tohoto důvodu bude nutné se akreditovat zvlášť na každé utkání. Žádost o vstup na stadion proveďte skrze akreditační formulář (do 10:00 hracího dne), bez jejího schválení Vám nebude vstup na stadion umožněn (výjimkou jsou televizní štáby v případě přímých přenosů – ty mají povinnost dodat soupis všech osob zvlášť). Z kapacitních důvodů může být Vaše žádost zamítnuta, v takovém případě budete telefonicky kontaktováni. Pakliže potřebujete k Vaší zpravodajské činnosti zpřístupnit přenos na HokejkaTV.cz, ve spolupráci s BPA by to mělo být možné.

PŘÍCHOD NA STADION A SELFREPORTING FORMULÁŘ

Vstup na stadion bude akreditovaným a nahlášeným osobám umožněn nejdříve 90 minut před začátkem utkání výhradně skrz VIP vchod (od řeky Orlice) na základě předložení letošní akreditace (BPA, klubová celosezónní, nebo klubová jednorázová). U vchodu je nutné odevzdat vyplněný selfreporting formulář (ke stažení zde), zároveň bude všem příchozím změřena a následně do formuláře uvedena tělesná teplota.

POHYB PO STADIONU A MÍSTA K SEZENÍ

Po celou dobu přítomnosti v ČPP Aréně jsou všichni návštěvníci povinni dodržovat protiepidemiologická opatření v podobě nošení respirátoru minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu, dodržování rozestupů, zvýšené hygieny apod. Pro píšící novináře budou vyhrazena místa na press tribuně (sektor E); pro fotografy sektory C, O a místa v rozích u mantinelu; pro televizní štáby místa obvyklá.

POZÁPASOVÉ ROZHOVORY A TISKOVÁ KONFERENCE

Pozápasové rozhovory a tisková konference proběhnou on-line formou, vstup píšícím novinářům do mixzóny nebude umožněn. Rozhovory proběhnou skrz rozhraní Microsoft Teams, kde byla vytvořena virtuální mixzóna (pro získání odkazu napište prosím na jan.vavrina@mountfieldhk.cz). Ke vstupu do virtuální mixzóny není vyžadována žádná registrace, připojit se je možné přes webový prohlížeč nebo nainstalovanou aplikaci (vyšší spolehlivost). Rozhovory by měly začít krátce po skončení utkání, koordinovat a moderovat je bude Tomáš Borovec (tomas.borovec@mountfieldhk.cz), přičemž z každého týmu budou k dispozici maximálně dva hráči a jeden trenér.

DALŠÍ INFORMACE

Výše uvedená pravidla budou platit do odvolání. O dalším postupu bude rozhodnuto na základě vývoje situace a dalších nařízení.

Akreditace:

V případě kladného vyřízení bude připravena celosezónní / jednorázová akreditace k vyzvednutí u VIP vchodu ČPP Arény (od řeky Orlice), ČPP Aréna se pro všechny návštěvníky otevírá 90 minut před začátkem utkání. Při převzetí akreditace je nutno předložit platný novinářský průkaz nebo doklad totožnosti.

Press tribuna se nachází v sektoru E (přístup k internetu a elektrické síti). Přístup na press tribunu bude umožněn pouze osobám s platnou PRESS akreditací. Mix zóna je umístěna vedle vrátnice zimního stadionu.

Akreditace je určena výhradně osobě, na kterou je vystavena. Zakazuje se zapůjčování osobám jiným. Akreditace opravňuje přístup do zón, které jsou uvedeny na zadní straně karty. Ztrátu či poškození akreditace nahlaste na sekretariátu ZS. Jakékoliv zneužití akreditace nebo porušení ustanovení bude mít za následek okamžité odebrání akreditace.

O novinářskou akreditaci je možné zažádat na této stránce.

Tiskové zprávy a informace:

Přejete si dostávat tiskové zprávy klubu Mountfield HK a pravidelné předzápasové informace s vyjádřením některého ze členů A-týmu, kontaktujte nás prosím na e-mail  jan.vavrina@mountfieldhk.cz.

Plán ČPP Arény:

Kontakty:

Jméno Činnost E-mail Telefon
Mgr. Jan Vavřina Redakce – akreditace jan.vavrina@mountfieldhk.cz 774 270 108
Ing. Aleš Havel Marketing – ticketing ales.havel@mountfieldhk.cz 604 531 106
Mgr. Tomáš Borovec Moderátor tomas.borovec@mountfieldhk.cz 777 688 903
Vrátnice
601 576 874