Informace pro média

Základní informace:

Oficiální název klubu: Mountfield HK, a.s.
Oficiální název arény: ČPP Aréna
Kapacita arény: 6890 diváků (3920 k sezení, 2970 k stání)
Klubové barvy: černá, bílá, červená
Logo klubu: ke stažení ve formátu PNG nebo AI

Vstup na zápasy Tipsport extraligy 2021/22 (aktualizace: 22. 11. 2021):

  • Akreditace: Na všechny domácí zápasy Tipsport extraligy platí celosezónní akreditační karty 2021/22 (klubové i BPA). Případně je možné požádat o jednorázovou akreditaci na této stránce, a to vždy do 10:00 daného hracího dne.
  • Vstup a pravidla v ČPP Aréně: Vstup na stadion bude umožněn hlavním vchodem nebo VIP vchodem (od řeky Orlice) po předložení platné akreditace a doložení potvrzení „o bezinfekčnosti“, a to jednou z následujících možností: (a) osoba byla očkována proti onemocnění Covid-19 a uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu; (b) osoba je v tzv. fázi zahájeného očkování (viz bod I odst. 17. Opatření) a prokáže se u vstupu negativním výsledkem PCR testu, který musí být proveden nejdříve 72 hodin před vstupem na stadion, (c) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 v uplynulých 180 dnech.
    Potvrzení o "bezinfekčnosti" nemusí být vytisknuté, stačí ho načíst ve svém mobilním telefonu. Přesné znění pravidel naleznete zde.
  • Respirátory a opatření: Po celou dobu přítomnosti v ČPP Aréně (včetně pořizování rozhovorů) je nutné mít nasazenou ochranu dýchacích cest (respirátor alespoň třídy FFP2). Je nutné respektovat pokyny pořadatelské služby a zaměstnanců klubu, zároveň dodržovat veškerá platná nařízení i protiepidemiologická opatření.
  • Místa pro novináře: Jsou standardně v sektoru E. Pro fotografy budou vyčleněna místa jak na sezení (středové sektory C a O), tak na stání (v rozích u mantinelu).
  • Pozápasové rozhovory: Budou probíhat pouze osobně v útrobách-tunelu ČPP Arény, a to za dodržení výše uvedených pravidel, zejména ochrany dýchacích cest. Vysílání skrze Microsoft Teams nebude k dispozici.
  • Další zápasy: Aktuálně platná pravidla pro jednotlivé zápasy budou zveřejněna na této stránce vždy alespoň 24 hodin před začátkem daného utkání.

Akreditace:

V případě kladného vyřízení bude připravena celosezónní / jednorázová akreditace k vyzvednutí u VIP vchodu ČPP Arény (od řeky Orlice), ČPP Aréna se pro všechny návštěvníky otevírá 90 minut před začátkem utkání. Při převzetí akreditace je nutno předložit doklad totožnosti.

Press tribuna se nachází v sektoru E (přístup k internetu a elektrické síti). Přístup na press tribunu bude umožněn pouze osobám s platnou PRESS akreditací. Mix zóna je umístěna v tunelu, resp. vedle vrátnice zimního stadionu.

Akreditace je určena výhradně osobě, na kterou je vystavena. Zakazuje se zapůjčování osobám jiným. Akreditace opravňuje přístup do zón, které jsou uvedeny na zadní straně karty. Ztrátu či poškození akreditace nahlaste na sekretariátu ZS. Jakékoliv zneužití akreditace nebo porušení ustanovení bude mít za následek okamžité odebrání akreditace.

O novinářskou akreditaci je možné zažádat na této stránce.

Tiskové zprávy a informace:

Přejete si dostávat tiskové zprávy klubu Mountfield HK a pravidelné předzápasové informace s vyjádřením některého ze členů A-týmu, kontaktujte nás prosím na e-mail  jan.vavrina@mountfieldhk.cz.

Plán ČPP Arény:

Kontakty:

Jméno Činnost E-mail Telefon
Mgr. Jan Vavřina Akreditace, rozhovory jan.vavrina@mountfieldhk.cz 774 270 108
Ing. Aleš Havel Marketing – ticketing ales.havel@mountfieldhk.cz 604 531 106
Mgr. Tomáš Borovec Moderátor tomas.borovec@mountfieldhk.cz 777 688 903
Vrátnice
601 576 874