Redakce a webmaster

Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

Marek2001 (Hradec Králové)
7.5.2023, 23:18
Dobrý den mohli byste poprosit admina aby to na Diskuzním fórum trošku promazal pár uživatelů včetně uživatele Pinquin a Gate ? Neustále musejí mít k někomu urážlivé komentáře.
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
příspěvky, které porušovaly pravidla diskuzního fóra byly smazány. A uvidíme, jaký to bude mít další vývoj.
S pozdravem Daniel Krátký
Filipbal
15.4.2023, 22:43
Dobrý den, můžu se zeptat proč chybí statistiky z play-off za tolik zápasů? S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
statistiky byly zaktualizovány, už by mělo být vše v pořádku.
S pozdravem Jan Vavřina
YankyHK (Hradec Králové)
15.4.2023, 19:39
Dobrý den,

gratulace celé organizaci k postupu. Mám jen rychlý dotaz již delší dobu nejsou aktualizovány statistiky, budete je aktualizovat nebo chceme mást soupeře stejně jako s nezveřejňováním marodů?

Díky
Petr

Odpověď:
Dobrý den,
soupeře mást nechceme :-) Statistiky byly zaktualizovány.
S pozdravem Jan Vavřina
Petrdknl (Dvůr Králové nad Labem)
12.4.2023, 23:37
Dobrý den, jak prosím Vás funguje Diskuzní fórum ? Zaplatím si 100kč a mohu provokovat a spamovat blbosti a urážet klub ? Jelikož by mne to docela dosti zajímalo a jestli to takhle půjde dál, nezbyde nám nic jiného než si založit vlastní fórum s vlastními adminy, protože očividně Vaši admini mají svoji práci solidně na háku, jinak by se tam nedělo to co se děje! Jménem Hradeckých fanoušků Vás tedy tímto prosím, aby se tento problém vyřešil. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
diskuzní fórum by mělo v první řadě fungovat na slušném vyjadřování, což se, bohužel, ne vždycky podaří. Každopádně se do jeho chodu snažíme zasahovat co nejméně, jen v nutných případech. Jeden takový nastal i nyní.
S pozdravem Jan Vavřina
MateHK
12.4.2023, 22:07
Dobrý den,
prosím o zablokování uživatele hans68 má diskuzním fóru. Nejenže uráží naše fanoušky, ale opakovaně píše vulgarismy, čímž porušuje pravidla. Prosím o potrestání. Verim, že správce sleduje stránky.

Odpověď:
Dobrý den,
naší snahou je do diskuzního fóra zasahovat jen v nejnutnějších případech, což byl v posledních dnech i tento :-)
S pozdravem Jan Vavřina
Filipbal
28.3.2023, 12:41
Dobrý den, můžu se zeptat odpovědi na dotazy fanoušků na Kiviho budou k dispozici až po play-off?
S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
ano, přesně tak – odpovědi Kiviho přineseme po skončení vyřazovacích bojů.
S pozdravem Jan Vavřina
kornel_hk
24.3.2023, 07:32
Dobrý den, prosím o opravu článku s Jerglikem ”Machy? Je až neuvěřitelné, co v té bráně předvádí, chválí Aleš Jergl” po 3. ctvrtfinalovem zapase.

CItace chybneho mista: ”Východočeši vstoupili do třetího duelu velmi aktivně a zásluhou Filipa Pavlíka vedli už ve 12. minutě.”

Vedli zasluhou Radovana Pavlika ;)

dekuji

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za upozornění, je to opraveno.
S pozdravem Jan Vavřina
Filipbal
6.2.2023, 14:19
Dobrý den, máte chybu ve statistikách. Kivi má už pět nul a má chybně stejnou procentuální úspěšnost zákroků jako po zápase s Budějovicemi. Nevím, jestli je chyba ještě jinde, to jsem nekoukal. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za upozornění, statistiky byly upraveny – nyní by měla být tato čísla v pořádku.
S pozdravem Jan Vavřina
emvee75 (HK)
21.1.2023, 11:22
Dobrý den, sem na diskuzní fórum dlouhodobě chodí trollovat a urážet náš klub jistý petrehk999. I přes několikeré hlášení jeho příspěvků stále admin nic nedělá. Bylo by možné zjednat nápravu? Stačí si přečíst jeho příspěvky z posledních několika dní. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
vizte předchozí odpověď – některé nevhodné příspěvky byly skryty, u opakujících porušení pravidel jsme přistoupili k blokaci uživatele.
S pozdravem Jan Vavřina
Petrdknl (Dvůr Králové nad Labem)
20.1.2023, 20:44
Dobrý den, mohli by admini na diskuzním fóru začít něco dělat a banovat přispěvatele a jejich příspěvky, které nejsou v souladu s pravidly - viz “aby se nám Lev zranil” atd… nepřijde mi to celkem v pohodě, aby nám sem lezli přispěvatele z Pardubic a hloupě provokovali. Děkuji za fanoušky Hradce a byl bych rád, aby se tento neustálý problém vyřešil.

Odpověď:
Dobrý den,
jak už to tak bývá, derby opět vyvolalo emoce nejen na ledě a stadionu, ale také na diskuzním fóru. Vulgární příspěvky jsme proto skryli a uživatelům, kteří se takto provinili opakovaně, zamezili v přístupu.
S pozdravem Jan Vavřina
Další stránky
123456>>