Redakce a webmaster

Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

bhawks (Hradec Králové)
1.6.2021, 18:14
Můžete mi prosím VYSVĚTLIT, jak je možné, že moji emailovou adresu spolu informací, že jsem před lety koupil dres J. Perreta může dostat někdo z fanoušků, kdo mi pak píše a chce dres koupit.....myslel jsem, že když tu jsme pod nicky, tak nedojde k žádnému zveřejňování našich emailů a dalších informací o nás....které jsou správci webu používány, ale zároveň i zabezpečeny...

Aktualizovaná odpověď:
Dobrý den,
žádné takovéto informace ani e-mailové adresy jednotlivých uživatelů nezveřejňujeme ani třetím osobám neposkytujeme, nestalo se tak ani ve Vašem případě. Web sportovniaukce.cz nabízí možnost kontaktovat výherce jednotlivých aukcí skrze kontaktní formulář, což se stalo i v tomto případě. Na nabídku reagovat nemusíte, každopádně Vaše e-mailová adresa nikomu sdělena nebyla.
S pozdravem Jan Vavřina
Máťa (Hradec Králové)
20.5.2021, 13:14
Dobrý den, je to přesně týden, co bylo na stránkách klubu v krátkém zprávě uveřejněno složení obsazení postů kategorií mládeže, včetně dorostu a juniorů. Dosud se tak však nestalo na webových stránkách klubu v sekci MLÁDEŽ / ORGANIZAČNÍ STRUKTURA + REALIZAČNÍ TÝMY.

Odpověď:
Dobrý den,
celá sekce mládeže bude do nové sezóny překlopena a jednotlivé statické stránky zaktualizovány v nejbližších dnech.
S pozdravem Jan Vavřina
zdenechk
19.5.2021, 15:20
Dobrý den, kde na webu najdu Obchodní podmínky týkající se nákupu vstupenek na uplynulou sezónu? Všechny ostatní kluby, na jejichž weby jsem se díval (Třinec, Kometa, Sparta, Plzeň) je mají snadno k nalezení. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
aktuální VOP jsou vždy k dispozici on-line během objednávky vstupenek/permanentek (pro úspěšný nákup s nimi musí zákazník vždy souhlasit zaškrtnutím příslušného tlačítka) nebo na pokladně ČPP Arény. Na ty loňské se můžete podívat prostřednictvím tohoto odkazu.
S pozdravem Aleš Havel
Pavel95 (Hradec Králové)
2.5.2021, 11:26
Dobrý den,

pravděpodobně máte u Graema McCormacka uveden chybný datum narození, dle EliteProspect se narodil 22.4.1991.

Děkuji za opravu

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za upozornění, datum narození hráče bylo upraveno.
S pozdravem Jan Vavřina
Q13 (Hradec !!)
4.4.2021, 11:53
Dobrý den, chci se zeptat, kdy bude vyhlášení ”Pošli vzkaz do kabiny” ?? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
vyhodnocení této aktivity proběhne v příštím týdnu.
S pozdravem Jan Vavřina
jakublochman
26.3.2021, 08:01
Dobeý den,
Bylo by možné zahrnout do bilance zápasů evropské soupeře?
Děkuji
Jakub Lochman


Odpověď:
Dobrý den,
jedná se o bilanci v české extralize, do které zápasy CHL nepatří (míchali bychom dvě rozdílné soutěže do sebe, což určitě není vhodné).
S pozdravem Jan Vavřina
cechacek69
22.3.2021, 20:43
Dobrý den,mohu se zeptat proč trvá tak dlouho,než se na stránkách objeví ohlasy trenérů po utkání? Již se několikrát stalo, že jsou ohlasy na soupeřových stránkách dříve než na našich. Jako například dnes minimálně o půl hodiny později. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
ohlasy trenérů jsou na našem webu vždy cca hodinu po konci zápasu (a v naprosté většině dříve než na webu soupeře). Z domácích duelů je navíc k dispozici textová i video verze, což v extralize dělá kromě nás jen pár klubů. Pokud dojde k mírnému zpoždění, je to dáno například delšími mediálními povinnostmi po utkání – jako třeba dnes.
S pozdravem Jan Vavřina
jakublochman
20.3.2021, 08:23
Dobrý den,
Nedalo by se místo tabulky umístit stavy ostatních séri A jací soupeří jsou pro Hradec možní?
Díky za reakci
Jakib Lochman


Odpověď:
Dobrý den,
tabulky na jednotlivých webech spravuje centrálně provozovatel webu společnost eSports.cz, pokusíme se zajistit, aby místo tabulky základní části byl na homepage přehled jednotlivých sérií.
S pozdravem Jan Vavřina
jakublochman
9.3.2021, 20:42
Dobrý den,
Chtěl bych upozornit, že první zápas PO na Hokjce nelze sledotovat. Vysíílá ho O2 TV. Můžete to prosím v článku napravit?
l
Děkuji a hodě štěstí zítra

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za upozornění, máte pravdu. Tuto informaci jsme z článku smazali.
S pozdravem Jan Vavřina
boyscrime
20.2.2021, 17:51
Dobrý den už jsou známy termíny předkola a čtvrtfinále. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
na potvrzení termínů vyřazovací části čekáme, jakmile bude plán play off z pohledu Mountfieldu HK finální, zveřejníme k tomu článek. Nicméně předkolo by mělo odstartovat ve středu 10. března, čtvrtfinále přesně o týden později.
S pozdravem Jan Vavřina
Další stránky
123456>>