Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.1.Klub nesouhlasí s používáním pyrotechniky, pokutu z Jihlavy uhradila skupina fanoušků
18.1.Mladší dorostenci prohráli třetí zápas v sezóně, Havířovu doma podlehli 1:2
18.1.V Brně o druhé místo! Hradec se pokusí zastavit rozjetou Kometu
18.1.Hradec opět vládne východu Čech, junioři přetlačili Pardubice 4:3
17.1.Junioři se připravují na derby, mladší dorost vyzve třetí Havířov
16.1.Mládežnické hvězdy měsíce prosince: František Hnik, Petr Poppel, Jakub Naar
16.1.Starší dorostenci na Spartě narazili. Třikrát inkasovali v oslabení a prohráli 1:5
16.1.Hradečtí čtvrtou výhru v O₂ areně nepřidali, se Spartou padli v prodloužení 1:2
16.1.Zápas se vyvíjel lépe pro Spartu. Bod bereme, tvrdí Filip Pavlík
15.1.Sparta před časem změnila kouče, posun tabulkou nenastal. Nyní ji otestuje Hradec
15.1.Musíme si vážit toho, kde jsme, hlásí Jaroslav Pavelka. Velí jít do zápasů s pokorou
15.1.Přijďte ve čtvrtek 25. ledna v 16:30 do ČPP Arény na akci Týden hokeje
15.1.Petr Koukal je nominován na olympijské hry! Jsem natěšený a zvědavý, hlásí
14.1.Hradec proti Liberci zopakoval výsledek ze 14. kola a překonal Tygry 3:1
14.1.Prohrát podruhé jsme nechtěli, tvrdí Oskars Cibulskis. Při gólu se mu puk odrazil od nohy
13.1.Poslední čtvrtina základní části začíná. Do Hradce přijíždí Bílí Tygři Liberec
13.1.Poprvé v roce 2018 vítězně! Junioři přestříleli Brno a vyhráli 4:2
13.1.Mladší dorost opanoval třetí třetinu a zvítězil v Přerově 5:2
13.1.Parádní druhá třetina zahájila obrat, starší dorost vyválčil ve Zlíně výhru na nájezdy
13.1.Královský ples se koná už za měsíc! Jeho propagace proběhla také v OC Futurum
12.1.Na derby budou znovu vyšší bezpečnostní opatření, vstupenky jsou stále v prodeji
12.1.Drama až do konce! Hradec v závěru dotahoval marně, v derby padl 2:3
12.1.Starší dorostenci prohráli potřetí v řadě, s Vítkovicemi padli 0:2
12.1.Zápas byl hratelný, myslí si Martin Látal. Pardubice podle něj měly pět gólmanů
12.1.Neměli jsme takový hlad po vítězství, vidí příčinu porážky Jaroslav Bednář
11.1.První derby roku 2018 je tady! Mountfield chce Dynamu vrátit poslední porážku
11.1.Drama do posledních vteřin zvládl lépe Hradec! Mladší dorost přetlačil Zlín 4:3
10.1.Nový měsíční magazín o Mountfieldu HK: Na hokejovém soutoku