HC Sparta Praha 

pátek 14.9.2018 v  HC Sparta Praha
Mountfield HK

Mountfield HK


Ptejte se: Marketing

V nově založené sekci můžete pokládat otázky zástupcům marketingu hokejového klubu Mountfield HK, a.s. Na slušně podané dotazy Vám dle časových možností odpoví některý z marketingových pracovníků.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
RSS kanál ptejte se: Marketing

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 431 odpovědí v této kategorii celkem.

Jarda (jarin33@seznam.cz - Hk)
20.5.2018, 21:45
 
Dobrý den...budu si kupovat 2 zakladni permice na místa co jsem měl loni a chci se zeptat:budu mít možnost koupit si lístky na mtf cup či ligu mistrů na svoje místo?děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
vlastníci základních karet nebudou mít možnost předkupního práva na své místo pro zápasy Mountfield Cupu. Jedná se však o přípravný turnaj a vzhledem k předchozím návštěvnostem jednotlivých utkáních by neměl být problém zakoupit si právě to Vaše místo nebo místo minimálně ve stejné kategorii.
Systém prodeje vstupenek na CHL není prozatím definován, nicméně je pravděpodobné, že bude stejný, jako v případě Mountfield Cupu.
Hezký den, Aleš Havel
Tomáš Brixí (tbrixi@post.cz - Hradec Králové)
18.5.2018, 14:29
 
Dobrý den, měl jsem minulou sezonu 2 celosezonní permanentky, ale místa mi nevyhovují (zábradlí ve výhledu + před koncem třetin zde byl velký pohyb lidí z kotle, kteří podlézali zábradlí a chodili se občerstvit bez ohledu na sedící diváky). Chtěl bych si pořídit permanentky jinam a to ve zvýhodněné ceně. Dá se někde zjistit, jaká místa nejsou rezervována permanentkami? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
volná místa k zakoupení zjistíte až po spuštění prodeje, tedy 31. 5. v 9:00. Zlevněné ceny pro sezónní permanentky platí pouze pro totožná místa nebo místa ve stejné či nižší cenové kategorii.
S pozdravem Aleš Havel
Zdeňka Dušková (zdenka_d@seznam.cz - Hradec Králové)
18.5.2018, 06:19
 
Dobrý den.
Zajímalo by mě kdy se začnou prodávat vstupenky na Mounfield Cup na pokladnách zimního stadionu. Nepreferuji on line nákup.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
přesný termín prodeje vstupenek na Mountfield Cup ještě není znám, nicméně je reálné spuštění zhruba měsíc před akcí.
S pozdravem Aleš Havel
Fandatra (fobohk@gmail.com - HCHK)
16.5.2018, 14:41
 
Dobrý den,
Hodláte letos zavést personifikaci permanentních vstupenek. Aspoň si třeba vybrat hráče? A po několikáté a stále bez efektu se ptám, zda přidáte na webové stránky ke stažení například wallpapery do mobilu, PC. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
personifikaci karet využíváme každou sezónu, bez ní by prakticky ani ticketingový systém nemohl fungovat. Pokud máte na mysli zavedení specifických osobních údajů na karty, tak to v plánu nemáme. Permanentky jsou mnohdy předávány mezi členy rodiny, kamarády, a proto nevidím důvod na kartu umisťovat jakékoliv osobní údaje. A to i vzhledem k GDPR. Co se týče výběru motivu, tak jsme připravili novou podobu permanentek, která již není založena na fotkách vybraných hráčů.
O přidání wallpaperů na webové stránky neuvažujeme.
Hezký den, Aleš Havel
J. (alireb@seznam.cz - Hradec Králové)
13.5.2018, 21:28
 
Dobry den, chtel bych se zeptat zda neni na zvazeni spoluprace se spolecnosti Gallery beta, coz je zamestnanecky benefitni system. Slouzilo by to k nakupu vstupenek, permanentek na zapasy HK. Dekuji za odpoved. Urcite by to rada lidi uvitala vcetne mne.

Odpověď:
Dobrý den,
o spolupráci s Gallery Beta prozatím neuvažujeme.
S pozdravem Aleš Havel
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice, okres RK)
12.5.2018, 17:38
 
Dobrý den,
Bude Tomáš borovec pokračovat v klubu, proč ho nemáte vedeného v klubu i na webu? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
jak už jsme Vám odpovídali, Tomáš Borovec není uveden v této sekci záměrně na jeho žádost.
S pozdravem Jan Vavřina
Martin Saučuk (mercedes22@tiscali.cz - Hradec Králové)
5.5.2018, 09:22
 
Dobrý den , prosím vás bude letos Mountfield Cup ? Děkuji Přeji Hezký den !!!!

Odpověď:
Dobrý den,
na Mountfield Cupu se intenzivně pracuje, v nejbližších dnech vyjde na webu článek se jmény účastníků, termínem konání i dalšími informacemi.
Také přeji hezký den, Aleš Havel.
Barka (barca5@centrum.cz - Hradec Králové)
10.4.2018, 15:17
 
Dobrý den,

chci se zeptat, zda budou na čtvrtečním rozloučení se sezónou přítomni všichni hráči? Konkrétně Radek Smoleňák? Potřebovala bych jeho podpis na dárek k narozeninám pro jeho fanynku :-D

Předem děkuji za odpověď, Bára

Odpověď:
Dobrý den,
na čtvrteční rozloučení se sezónou počítáme se všemi hráči včetně Radka Smoleňáka :-).
Hezký den, Aleš Havel
pool sumperk (pavel12vondra@seznam.cz - Sumperk)
2.4.2018, 08:02
 
Dobrý den.
Mam pro Vás odpověd od kameramanů z ct.Máte si stáhnout svítivost reklamy na uroven osvětlení haly a bude vše v pořádku.Děkuji za odpověd

Odpověď:
Dobrý den,
podobné úpravy se provádí na základě oficiálních žádostí. Tyto LED mantinely mají i na ostatních stadionech, kde s tím nemá nikdo žádný problém. Jsme přesvědčeni, že i u nás je vše v pořádku.
S pozdravem Aleš Havel
pool sumperk (pavel12vondra@seznam.cz - Sumperk)
30.3.2018, 06:31
 
Dobrý den.
Reaguji na Vaši odpověď na moji otázku kvůli korigování obrazu kamerami ct.Jde o to,že v momentě,kdy se hlavní kamera přesune do pásma tam,kde je světelná reklama v mantinelu,tak se ztmavuje obraz ledové plochy,že nejsou vidět lajny na ploše.Nebylo by lepší v době zápasu tuto světelnou reklamu raději vypnout?Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
nemyslíme si, že by k Vašemu "korigování" obrazu mělo docházet. Po prohlédnutí archivu ČT Sport jsme žádné ztmavování obrazu nezaznamenali a pokud by se tak dělo, první, kdo by požadoval úpravu, by byla sama Česká televize. LED panely určitě nebudeme během utkání vypínat, jelikož mají svůj obchodní význam.
S pozdravem Aleš Havel
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice