Bílí Tygři Liberec 

pátek 8.9.2017 v  Bílí Tygři Liberec
Mountfield HK

Mountfield HK


Permanentky brzy v prodeji

Ptejte se: Marketing

V nově založené sekci můžete pokládat otázky zástupcům marketingu hokejového klubu Mountfield HK, a.s. Na slušně podané dotazy Vám dle časových možností odpoví některý z marketingových pracovníků.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
RSS kanál ptejte se: Marketing

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 309 odpovědí v této kategorii celkem.

26.5.2017, 13:49
 
Dobrý den,

jak je to prosím s permanentkami? Je možné si příští týden koupit permanentku na volné místo a pokud by se po uvolnění 27. 6. objevilo místo lepší, tak si ji vyměnit za jinou?

Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
pokud si příští týden zakoupíte permanentku na nové místo, tak dle obchodních podmínek uvedených při nákupu nebude bohužel možné si po vypršení předkupního práva permanentku vyměnit. Děkujeme za pochopení.
S pozdravem Aleš Havel
26.5.2017, 10:27
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč je u jednotlivých vstupenek sleva pro seniory, studenty a postižené, ale u permanentek ne? To vypadá jako trest pro tyto osoby za to, že si koupí permanentku a nemusí před každým zápasem chodit k pokladně!

Odpověď:
Dobrý den,
slevy na permanentky neumožňujeme hlavně z důvodu zneužitelnosti těchto slevových karet. Nedisponujeme totiž turniketovým zařízením, které by jednoznačně odlišilo všechny typy karet již při vchodu do haly. U vstupenek je to podobné, ale tam je poskytnutí slevy podmíněno předložením patřičného průkazu (OP, ISIC apod.) na každý zápas.
Přeji hezký den, Aleš Havel.
Petr (pcmc@centrum.cz - Hradec Králové)
18.5.2017, 09:16
 
Dobrý den,
napadlo mě, s příhlédnutím k účasti Mountfieldu HK v lize mistrů, jestli by nestálo za to zauvažovat o tom, že by alespoň část tohoto webu bylo možno zobrazit také v angličtině. Myslím například infromace o hale, kudy se k ní dostat, pravidla pro návštěvníky nebo stránka s objednáváním vstupenek, atd. Dávám to spíš jako podnět.
Mějte se hezky
Petr

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za zajímavý podnět. Váš návrh zvážíme a případně zrealizujeme.
Hezký den, Jan Vavřina
Fandatra (fobohk@gmail.com - HC HK)
16.5.2017, 10:07
 
Dobrý den, kdy budou známy ceny a datum prodeje permanentek na novou sezónu? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
stále platí, že budeme znát ceny až po odsouhlasení cenové politiky představenstvem, nejdéle však do konce měsíce.
S pozdravem Aleš Havel
mikys (20652)
1.5.2017, 21:21
 
Dobrý den
Chtěl jsem se zeptat kdy budou nějaké informace k pernamentkám na další sezonu.


Odpověď:
Dobrý den,
veškeré informace o prodeji permanentek na příští sezónu se dozvíte v článku na webu, který vydáme po odsouhlasení cenové politiky na další sezónu představenstvem klubu.
S pozdravem Aleš Havel
blahic123 (blahic123@centrum.cz - Stadion HK)
25.4.2017, 19:06
 
Dobrý brzký večer, z jakého důvodu chybí dres T. Knotka v aukci hraných dresů?
S pozdravem,
Jiří Bláha

Odpověď:
Dobrý den, některé dresy nebyly do aukce zařazeny z důvodu potřeb klubu. V nabídce ale naleznete drtivou většinu dresů, vybrat si můžete ze 33 kusů.
Hezký zbytek večera, Jan Vavřina
22.4.2017, 14:15
 
Dobrý den, měl bych jednu připomínku k tištěným programům k jednotlivým zápasům. Problém vidím v tom, že jsou-li na pokladnách zdarma, zachází se s nimi podle toho. Někteří si je berou i po více kusech a po zápase se na stadionu zničené válejí a ti, kteří si je schovávají nebo si z nich vylepují či zasklívají plakáty je kolikrát ani neseženou, pokud nejsou na stadionu dříve něž alespoň půl hodiny před zápasem. Nebylo by výhodnější, kdyby se na pokladnách (nebo i mimo ně jako na fotbale) prodávaly alespoň za 10 Kč? Zacházelo by se s nimi jinak a klub by z toho měl ještě příjem!?!

Odpověď:
Dobrý den,
již několikrát jsme o Vámi navrhovaném řešení uvažovali, ale prozatím ho nechceme znovu zavádět (pro prvních pár zápasů v sezóně 2013/14 byly bulletiny zpoplatněny). Ať už z vlastní zkušenosti, tak ze zkušenosti ostatních klubů je prodej bulletinů obvykle kontraproduktivní. Jakmile mají za ně fanoušci platit, v mnoha případech si to rozmyslí. Většinou nelze predikovat potřebný náklad na zápasy a zbylé (neprodané) kusy by tak zbytečně nešly do světa. Z určitých důvodů klub potřebuje, aby se co možná maximální množství bulletinů dostalo mezi diváky a jejich zpoplatněním bychom šli naproti pravému opaku. O problému jejich nedostatku víme a budeme se ho snažit vyřešit jinými způsoby.
S pozdravem Aleš Havel
Bedan (mi.bednar@tiscali.cz - Hradec Králové)
19.4.2017, 11:42
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč při vstřelení gólu je hráč, který skóroval vyvoláván na stadionu moderátorem jen jednou? Všude jinde je vyvoláván vždy 3x a myslím, že je to působivější.
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
ano, jsme pravděpodobně jediným týmem, který hráče po vstřeleném gólu nevyvolává 3x v různých provedeních a jsme za to rádi. Nechceme ostatní kluby napodobovat a jdeme si vlastní cestou i v tomto ohledu. I tak děkujeme za námět.
S pozdravem Aleš Havel
7.4.2017, 06:43
 
Dobrý den,
Proč na letošním kalendáři chybí jména hráčů? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, pro letošní kalendář jsme zvolili tuto formu grafiky, která jména neobsahovala.
S pozdravem Jan Vavřina
Jan Cerny (Off@email.cz - HK)
2.4.2017, 10:28
 
Dobry den, mam dotaz.. jak ke mozne, ze na 5.semifinale vcera pred 20:00 bylo cca asi 30 nevyzvednutych permanentek na sezeni a dneska v 9:00 , kdy mely jit do volneho prodeje, nebyly zadne??? To si to klub nechava pro sebe? Pakli-ze ano, napiste to rovnou na web stranky, at tam lidi necekaji v domeni ziskani listku uz v 8 hod, kdy jsme kvuli tomu jeli cca 50 km. Je to nefer!! P. Cerny

Odpověď:
Dobrý den,
do prodeje jsme uvolňovali přesně 23 míst na sezení, na které nebylo využito předkupní právo (jednalo se o plonková místa). Je třeba si uvědomit, že zároveň s otevřením pokladen se zahajuje prodej v Infocentru, kde si je také možné vstupenky zakoupit. Za další není zcela správné se orientovat podle toho, co vidíte k dispozici na webu před ukončením předkupního práva. Spousta fanoušků si kupuje vstupenky na poslední chvíli a může se stát, že jim banka přepošle peníze až po konci daného intervalu.
S pozdravem Aleš Havel
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice