HC Oceláři Třinec 

neděle 26.2.2017 v 15:00HC Oceláři Třinec
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Marketing

V nově založené sekci můžete pokládat otázky zástupcům marketingu hokejového klubu Mountfield HK, a.s. Na slušně podané dotazy Vám dle časových možností odpoví některý z marketingových pracovníků.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
RSS kanál ptejte se: Marketing

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 281 odpovědí v této kategorii celkem.

31.1.2017, 13:12
 
Dobrý den,
Toto jsem četl nějaká změna asi neproběhla že? Děkuji.

Odpověď:
Vzhledem k tomu, že od tohoto okamžiku uběhl zhruba týden, neočekáváme, že by došlo k nějaké zásadní změně.
Hezký zbytek dne, Jan Vavřina
30.1.2017, 19:42
 
Dobrý den,
Proběhla už nějaká oficiální dohoda mezi společností Mountfield HK a.s. a Městem Hradec králové o další spolupráci po 30.5 2019? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, níže přikládáme vyjádření generálního manažera Aleše Kmoníčka, který se k tomuto tématu vyjádřil 23. ledna letošního roku v rozhovoru pro náš web:

„Stále trvá snaha představitelů Mountfieldu a.s., především prezidenta klubu, který je zároveň spolumajitelem Mountfieldu a.s., aby byla prodloužena spolupráce s městem Hradec Králové na další období. Nic se nezměnilo na tom, že Mountfield a.s. má i nadále zájem na delší období podporovat hradecký hokej. Myslím si, že nějaké předběžné rozhovory proběhly. Oficiální jednání se ještě nekonalo, ale obě strany projevily zájem se o tom bavit a najít společnou řeč.“
Marcela (Hradec Králové)
21.1.2017, 10:20
 
Dobrý den,

ráda bych se zeptala, kluci si přivezli z Davosu parádní formu. Po gólu vždycky zazněl úryvek Sweet Caroline. Co zkusit změnu a po gólu jim taky zahrát Sweet Caroline? Aspoň to otestovat jaké by byli mezi fans ohlasy?

Díky a ať se daří

Odpověď:
Dobrý den,
Váš námět jsme předali hráčům do kabiny, kteří se společně shodli na ponechání stávajícího stavu.
Přeji hezký den, Aleš Havel.
P.Florián (flopa@seznam.cz - HK)
15.1.2017, 17:37
 
Dobrý den,
na zápas s Třincem jsem jako vždy chtěl zaparkovat u fakulty. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem se od velmi neslušné obsluhy dověděl, ať vypadnu, když nemám zlatou nebo stříbrnou permanentku. Kromě chování mne ještě více překvapil samotný fakt a ptám se tedy proč? Parkoviště prázdné, obsluha tam být musí.....Že by zase nějaká snaha odradit normální lidi od návštěvy hokeje. Jestli ano, tak se vám to asi podaří. Jsem hodně zaneprázdněný a jezdím proto na poslední chvíli. Ale hledat někde místo nechci a nemohu.Proč taky, když je parkoviště prázdné, že?
Jestlinení reakce ve vaši kompetenci, předejte prosím dále.
Děkuji Florián

Odpověď:
Dobrý den,
na Váš dotaz již odpovídal GM ve vedlejší sekci, kde také naleznete vysvětlení. Rozhodně se nejedná o snahu odradit fanoušky od návštěvy hokeje, ale o dodržování dlouhodobě nastavených pravidel.
S pozdravem Aleš Havel
Boza1021 (boza.7726@gmail.com - Mountfield HK)
12.1.2017, 07:45
 
Dobry den, jsou vstupenky na Spartu zakoupene na 10.1.2017 platne na 31.1.2017? Pokud ne co s nimi.

Odpověď:
Dobrý den,
vstupenky zakoupené na utkání se Spartou, které se mělo původně hrát 10. 1. 2017 jsou samozřejmě platné i na náhradní datum 31. 1. 2017.
S pozdravem Aleš Havel
Petr (petrkoza.hk@gmail.com - Hradec Krélové)
9.1.2017, 08:50
 
Dobrý den, platí stále možnost parkování při domácích zápasech u Univerzity Hradec Králové nedaleko ČEZ Stadionu před fakultou informatiky a managementu, tak jak je uvedeno v článcích ze 7.10.2010 a 25.11.2011 (viz. texty na webových stránkách hokejového klubu HC Mountfield)? Pokud ne, zajímalo by mne, zda klub bude v budoucnu řešit volné parkování pro svoje fanoušky? Děkuji za odpověď. Petr

Odpověď:
Dobrý den,
na tento dotaz nedávno odpovídal GM ve vedlejší sekci, dovolím si tedy citovat:
„Situace ohledně možnosti parkování u Univerzity je následující. Parkoviště UHK není určené pro parkování veřejnosti, pouze pro partnery klubu, kteří předloží příslušný typ permanentky. Na každý zápas máme na tomto parkovišti vyhrazený různý počet parkovacích míst, dle možností UHK. Vždy jde ale maximálně o 30 míst. Pokud se v minulosti stalo, že někoho z veřejnosti na parkoviště pustili nad rámec dohody, tak jedině z toho důvodu, že jsme na daný zápas měli navýšenou kapacitu, kterou naši partneři nezaplnili."
Články z roku 2010 a 2011 již opravdu nejsou aktuální, přičemž bezplatně lze parkovat pouze na parkovišti před FORTUNA arénou a v přilehlých místech k tomu určených. Přes ulici je navíc k dispozici parkovací dům REGIOCENTRUM .
S pozdravem Aleš Havel
Pavel (Hradec Králové)
4.1.2017, 16:33
 
Dobrý den,nešlo by prosím víc investovat do úklidu stadionu? Včera před zápasem plné přetékající popelnice,tradičně špinavá podlaha na horním ochozu (nejvíce před V.I.P.),ucpané a neodtékající záchody a mušle,špinavé sedačky a všeobecná špína kam se podíváš. A tento stav je pořád stejný již od začátku sezony!

Děkuji za odpověď PavelOdpověď:
Dobrý den,
řádné úklidy probíhají za sezónu vždy tři. Před začátkem sezóny, před začátkem play-off a na konci sezóny. V rámci těchto úklidů se hala čistí kontaktní wapkou, proběhne otření sedaček a na začátku této sezóny se nám povedlo zajistit i úklid vnějšího opláštění haly + oken. Po každém zápase probíhá běžný úklid od nečistot z daného zápasu. Abychom zajistili lepší čistotu na stadionu, museli bychom zamezit vnášení jídel a nápojů do haly, což by se fanouškům jistě nelíbilo. Nečistoty, které jsou v hale před extraligovými zápasy mají pravděpodobně původ od fanoušků, kteří navštěvují zápasy mládeže. I přesto stadion prochází lehkým úklidem před každým extraligovým zápasem právě z těchto důvodů. Rozpočet na celkový úklid stadionu (který nemůžeme překročit) máme rozložený do celé sezóny. Budeme se ale snažit o to, aby byly průběžné úklidy důkladnější.
S pozdravem Robert Horyna
Jaroslav Vališ (valisak.jaroslav@seznam.cz - Náchod)
29.12.2016, 17:00
 
Dobrý den,rád bych se dotázal na nového sponzora,jehož nápisy zdobí dresy hradeckých hokejistů na Spenglerově poháru. Jde pouze o sponzorství na tomto turnaji,nebo se jedná o sponzorství ze strany čínských spolumajitelů?
Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem

Odpověď:
Dobrý den,
logo na našich dresech pro Spengler Cup (Calanda) měla obchodně na starosti tamní organizace. Jednalo se tedy o záležitost pouze pro tento turnaj. O sponzorství ze strany čínských spolumajitelů se rozhodně nejedná :-).
Mějte fajn den, Aleš Havel.
Petr (pn_cechy@email.cz - Hradec Králové)
15.12.2016, 15:26
 
Dobrý den,
rád bych se zeptal, jaký bude mít vliv prodej Mountfieldu na chod klubu? Změní se něco?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
odpověď na tuto otázku naleznete v sekci "Ptejte se GM".
S pozdravem Aleš Havel
Martin
14.12.2016, 20:05
 
Dobrý den,

10. ledna by měla hrát Sparta semifinále Ligy mistrů, takže se mi zdá chybou spustit předprodej na domácí zápas se Spartou s tímto termínem...

Odpověď:
Dobrý den,
vstupenky na tento zápas byly v prodeji ještě předtím, než jsme věděli, zda se toto utkání opravdu odehraje. Prozatím je prodej vstupenek se Spartou pozastaven do doby, než budeme vědět náhradní termín.
S pozdravem Aleš Havel
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice