Mountfield HK 

pátek 24.11.2017 v 18:00Mountfield HK
HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Marketing

V nově založené sekci můžete pokládat otázky zástupcům marketingu hokejového klubu Mountfield HK, a.s. Na slušně podané dotazy Vám dle časových možností odpoví některý z marketingových pracovníků.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
RSS kanál ptejte se: Marketing

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 376 odpovědí v této kategorii celkem.

20.11.2017, 16:47
 
Dobrý den, bylo by prosím možné nějak pořešit prodej dětskejch vstupenek? K čemu mi je, že mám permici, když pak musím stát frontu na tu dětskou. Tím pořešit nemyslím možnost ji nyní koupit onlajn, to mi nakonec taky moc nepomůže:-) Stačilo by, kdyby se dala koupit třeba vstupenka na 10 vstupů s tím, že by jednotlivé vstupy byli štípány. Nebo ať nejsou dětské vázány na ten kterej zápas. Prostě bych si jich koupil třeba 5 najednou a bylo by na 5 zápasů po starostech. Dětská permice, tak jak byla letos nastavená, není řešení. Prdelína chodí od letoška do školy, tak už, jako dřív, nechodí na všechny zápasy. Děkuji Honza

Odpověď:
Dobrý den,
součástí Vaší otázky je i adekvátní odpověď. Vstup pro děti lze vyřešit buď nákupem vstupenky před zápasem a pokud nechcete stát frontu, tak umožňujeme nákup stejné vstupenky on-line či možnost dětské permanentky. Popravdě moc nechápu to, že poslední dvě možnosti nejsou pro Vás řešením, popř. Vám to nepomůže. Nákup vstupenky on-line je záležitostí na pár minut a můžete ji provést i cestou na stadion (od minulého týdne je prodej on-line spuštěný vždy až do začátku zápasu). Ještě pohodlnější je samozřejmě pořízení dětské permanentky, která věřím, že při ceně 350Kč na celou sezónu (vč. nadstavbové části) nepředstavuje tak razantní finanční zatížení. Další možnosti nákupu dětské vstupenky pro letošní sezónu bohužel neplánujeme.
S pozdravem Aleš Havel
Mařenka (fobohk@gmail.com - HK)
15.11.2017, 15:06
 
Dobrý den,
Neuvažujete v návaznosti na nový systém prodeje vstupenek s tím, že by se mohli hlásit na jednotlivé zápasy nevyužité permanentky? Kolikrát třeba nemohu jít a ráda bych své místo eventuálně někomu přenechala (i když jí z 95% vždy někomu půjčím). Ale celkově by ubylo nevyužitých míst (lepší atmosféra) a klub by na tom i mohl vydělat více, pokud by dané místo mohl prodat znova. Chápu, že většina majitelů permanentek se tím nebude chtít zabývat, ale třeba já bych tak učinila.

Odpověď:
Dobrý den,
možnost prodeje nevyužitých míst permanentkářů na určité zápasy řešíme již delší dobu, avšak realizace daného systému prodeje není z několika důvodů úplně jednoduchá. V každém případě se bude naše prodejní aplikace díky nové platformě neustále vyvíjet a věřím, že jednou z inovací v budoucnu bude i výše zmíněná možnost nákupu vstupenek na nevyužitá místa permanentkářů.
S pozdravem Aleš Havel
Hana Pilátová (hpi@seznam.cz - Dobruška)
9.11.2017, 09:25
 
Dobrý den.
Prosím o vysvětlení rozdílu mezi min. 5 dní před utkáním a max. 5 dní před konáním zápasu (utkání a konání zápasu jsou rozdílné pojmy?)
A dále jsem se chtěla zeptat, jestli bude možné koupit on-line vstupenky na 24.11. a 22.12., případně kdy je vyvěsíte na web.
Děkuji a přeji pěkný den.

Odpověď:
Dobrý den,
klíčový je okamžik, který nastane 5x24hodin před vhozením úvodního buly daného zápasu. V době před tímto okamžikem (min. 5 dní před utkáním) můžete zakoupit vstupenky za nižší cenu, naopak v časovém intervalu po tomto okamžiku (max. 5 dnů před utkáním) jsou již vstupenky za cenu vyšší.
Vstupenky na další zápasy hrané do konce kalendářního roku bude možné s největší pravděpodobností nakupovat od 14. 11.
S pozdravem Aleš Havel
plivis21 (plivis21)
2.11.2017, 18:11
 
Dobrý den,
jak mohu určitého hráče kontaktovat osobně? Např. osobní dopis na klub apod?

Odpověď:
Dobrý den,
hráče můžete zkontaktovat pomocí dopisu, který stačí nechat na sekretariátu klubu, příp. ho na sekretariát zaslat. Osobní kontaktní údaje jednotlivých hráčů neposkytujeme.
Přeji hezký den, Aleš Havel.
Dan (Muff78@seznam.cz - Stadion Hradec)
2.11.2017, 05:41
 
Dobry den, je moznost i v prubehu sezony zakoupit permanentku na neobsazene misto? Dekuji Dan

Odpověď:
Dobrý den,
pro letošní sezónu je možné zakoupit pouze permanentku na stání.
S pozdravem Aleš Havel
29.10.2017, 07:59
 
Zdravím. Ráda bych koupila lístky na některý lednový zápas jako dárek k Vánocům. Odkdy budou, prosím, v prodeji. Momentálně nejsou v nabídce vstupenky žádné. Je to tak nebo se mi to jen špatně zobrazuje? Děkuji. Pavla

Odpověď:
Dobrý den,
to, že se Vám nezobrazují žádné vstupenky k zakoupení je správně, a to z důvodu právě probíhající úpravy ticketingového systému. V následujícím týdnu by se měl systém spustit v novém designu, ale s největší pravděpodobností půjdou do prodeje pouze vstupenky na zápasy hrané v listopadu, později do konce roku a začátkem prosince bude možné kupovat vstupenky i na lednové zápasy.
S pozdravem Aleš Havel
Corcaigh39
27.10.2017, 09:20
 
Dobrý den,

neuvažujete o obměně polepů autobusů MHD s hráči MHK? Přeci jen jich na nich jezdí pomalu víc těch, kteří už za nás nehrají než těch, kteří hrají :)

Odpověď:
Dobrý den,
v brzké době plánujeme polep prvně obrandovaného autobusu. I tak děkujeme za námět.
S pozdravem Aleš Havel
Q13 (HK)
26.10.2017, 13:44
 
Dobrý den, od kdy se začnou prodávat lístky na Jihlavu ?? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
momentálně probíhá úprava ticketingového systému a pokud půjde vše podle plánu, tak by se prodej na další zápas(y) měl spustit během příštího týdne. O jeho spuštění však vydáme článek, takže stačí sledovat naše webové stránky.
S pozdravem Aleš Havel
pavel (vanpa@seznam.cz - hk)
23.10.2017, 08:50
 
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat proč se mění cena lístků kupovaných přes net?Jedná se o místa 1řada u ledu sektor SZ.Jednou jsou za 180a jindy za 160 děkuji za odpověd.Vaněk

Odpověď:
Dobrý den,
to, že se mění ceny vstupenek v průběhu času je správně a jedná se o součást dynamického ticketingu, který jsme zavedli od této sezóny. Více informací naleznete v sekci "Jednotlivé vstupenky".
Přeji hezký den, Aleš Havel.
Jrka (jan.p@seznam.cz - Hradec Králové)
22.10.2017, 23:03
 
Dobrý den, v jakém časovém horizontu by měl být k dispozici Andris Džerinš?

Odpověď:
Dobrý den,
toto je otázka na realizační tým, resp. na vedení klubu, nikoliv na marketing.
Děkuji za pochopení.
S pozdravem Aleš Havel
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice