HC Vítkovice Ridera 

středa 28.2.2018 v 17:30HC Vítkovice Ridera
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Marketing

V nově založené sekci můžete pokládat otázky zástupcům marketingu hokejového klubu Mountfield HK, a.s. Na slušně podané dotazy Vám dle časových možností odpoví některý z marketingových pracovníků.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
RSS kanál ptejte se: Marketing

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 403 odpovědí v této kategorii celkem.

Jenda (jenda881@centrum.cz - HRADEC!!!)
21.2.2018, 10:13
 
Dobry den, chtel bych se zeptat kdo z fanousku polozil nejzajimavejsi dotaz J.Bergrovi a obdrzel podepsany dres a 2 volne vstupenky. Nikde tuto informaci nemohu najit. Diky za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, Honza Berger vybral jako nejzajímavější dotaz ten od uživatele s názvem IBRA. Ten se může těšit na dvě vstupenky a podepsané tričko. Veškeré otázky a odpovědi naleznete mimo jiné v tomto článku.
S pozdravem Jan Vavřina
Alvarez (alva@seznam.cz - Hk)
11.2.2018, 18:12
 
Dobrý den..Chci se zeptat zda permice plati na utkání repre 19?zvlášť kdyz nebude utkání s Picardem? Díky za odpověď

Odpověď:


Odpověď:
Dobrý den,
permanentky budou platit pouze na přátelská utkání Mountfieldu HK, nikoliv na zápasy U19.
S pozdravem Aleš Havel
Eliška Slezáková (neumimenic@seznam.cz - HK)
9.2.2018, 17:16
 
Dobrý den, chtěla bych se zeptat odkdy se budou prodávat vstupenky na PO a jaká bude jejich cena. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
ceny i termín prodeje vstupenek na play off bude znám až po jednání představenstva klubu, které se uskuteční během tohoto týdne. Veškeré informace by měly být zveřejněny do konce měsíce.
S pozdravem Aleš Havel
Jakub (jakubkmon151@gmail.com - Všestary)
2.2.2018, 16:18
 
Dobrý den, chci se zeptat. Máme doma lístky na 8.2 druhý proti Chomutovu a teď jsem zjistil že to utkání v plánu není? Můžete mě to vysvětlit?

Odpověď:
Dobrý den,
vysvětlení je jednoduché, zápas s Chomutovem byl odehrán 23. 1. 2018 z důvodu přeložení utkání kvůli účasti některých hráčů Mountfieldu HK na zimních olympijských hrách. Změna termínu byla avizovaná jak na webu klubu, sociálních sítích i dalších komunikačních kanálech.
S pozdravem Aleš Havel
Leoš101 (leosdusek@seznam.cz - Hradec Králové)
23.1.2018, 14:31
 
Dobrý den.
Rád bych se zeptal, zda jste nezapomněli v Bulletinu na Filipa Pavlíka? Jestli se nepletu, tak jako jediný z nováčků ještě nedostal svůj prostor, ale je také možné, že mi to uteklo.
Děkuji. Leoš Dušek

Odpověď:
Dobrý den,
Filip Pavlík dostane prostor právě v příštím bulletinu, tedy na zápas s Olomoucí (30. 1. 2018).
S pozdravem Aleš Havel
Pavel Lipovsky (pavel.lipovsky@seznam.cz - HK)
18.1.2018, 18:22
 
Dobrý den. Můj dotaz je pouze okrajove hokejový. Týká se dnešního dehonestujiciho inzerátu na prof. Drahose. Dle informace tv Seznam je prezident klubu, pan Schon, jednatelem společnosti, které za zveřejněním inzerátu stojí. Rád bych se na zeptal, zda je to pravda. Tato informace je pro mě - fanouska a sponzora klubu zásadní. Děkuji za Vaše info. Pavel Lipovsky

Odpověď:
Dobrý den,
omlouváme se, ale marketingu klubu nepřísluší se k této záležitosti jakkoliv vyjadřovat.
Děkuji za pochopení, Aleš Havel
Zdeněk (@ - HK)
16.1.2018, 20:08
 
Dobrý den,
rád bych podpořil názor Ondřeje Pitaše, který se týká bruslení veřejnosti. Počet hodin vyčleněný na tuto aktivitu je opravdu žalostný.
Argumentace hobby ligou je sprostý výsměch daňovým poplatníkům. Zřejmě zapomínáte, z jakých peněz se výstavba obou stadionů financovala. Až si hráči hobby ligy postaví vlastní stadion, ať si na něm určují jeho využití. Zastřešení haly B vyšlo hradečáky na desítky milionů a rekonstrukce haly A na stovky milionů korun. Město dále dává nemalou dotaci na provoz. Možná by se slušelo nabídnout hradečákům víc než jedno umolousané 1,5hod. veřejné bruslení týdně (13.1. zrušeno, 21.1. zrušeno). Zdeněk


Odpověď:
Dobrý den,
vše k tomuto tématu již bylo řečeno v předešlé odpovědi.
S pozdravem David Machek
Ondra Šrajer (ondra1866@seznam.cz - Hradec Králové)
15.1.2018, 21:44
 
Dobrý den.Měl bych na Vás jednu prosbu.Opravdu je nutné pouštět při rozbruslení hráčů muziku tak nahlas(obzvlášt utkání s Libercem),že neslyším člověka co stojí vedle mě!!Výběr muziky je vynikající ale chce to ubrat hlasitost.
Děkuji Ondra

Odpověď:
Dobrý den,
hudba při rozbruslení není určená pouze fanouškům, ale také i hráčům, kteří si volí skladby i úroveň hlasitosti. Je to rovněž věc názoru, někomu se zdá hlasitá, jinému zase akorát :-).
S pozdravem Aleš Havel
Martina Rudová (rudova.martina@seznam.cz - Hradec Králové)
15.1.2018, 08:37
 
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda náhodou neplánujete vyrobit jako reklamní předmět pexeso Mountfield HK? Naše děti se po něm ptají:)
Děkuji za odpověď. Rudová

Odpověď:
Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na zástupce oficiálního fanshopu Mountfieldu HK.
S pozdravem Aleš Havel
Bruslař123 (pitasondra@seznam.cz - Hradec Králové)
9.1.2018, 16:39
 
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda by šlo udělat častější bruslení veřejnosti. Zatím venku nemrzne a o bruslení je velký zájem. Hradec Králové má kolem 100 000 obyvatel a 1,5 hodiny týdně, střídavě s 2x 1,5 hodiny absolutně nedostačuje. Vždy se na stadion nahrne ”celý Hradec” a nedá se tam pořádně bruslit. Proto vám navrhuji rozšířit počet hodin za týden klidně až na 10. Aby se pokryly náklady provozu, můžete zvýšit vstupné. Za 50 kč tam bude chodit stále hodně lidí a tudíž se vám příjem zvětší. Koukal jsem na program ledu a jsou tam velké časové mezery, kdy by se dalo bruslit. Například večery v týdnu, sobota večer a neděle 14.1 celé tři hodiny před veřejným bruslením.
Doporučuji vám, do volných mezer programu na ledě dát veřejné bruslení, zvýšit vstupné a obeznámit s tím co nejvíce lidí. Lidé budou šťastnější, lépe si zabruslí a přijdou znovu. Vám se zvýší zisk. To vše by jste měli regulovat podle počasí. Až budou zamrzlé rybníky, můžete zase snížit hodiny pro veřejnost, aby se vám to stále vyplatilo.

pěkný den,
Ondřej Pitaš

Odpověď:
Dobrý den,
pokusím se trošku objasnit situaci. Program ledu, který je na našich webových stránkách, je pouze program tréninků a zápasů jednotlivých kategorií hokejového klubu. Z něho pak následně vychází kompletní program ledových ploch a zbylé ledy jdou dále do prodeje. V Hradci Králové se také hraje hradecká hobby liga o 30-ti týmech, které týdně potřebují odehrát určitý počet zápasů, zbylé odpolední a večerní ledy jdou do prodeje široké veřejnosti, o které je obrovský zájem a zdaleka nejsme schopni vyhovět všem. Ve zbylých „mezerách“ v programu dopoledne a po poledni, které uvádíte, probíhá bruslení základních a středních škol z HK a okolí. Mohu tedy zodpovědně říci, že zpravidla v každém týdnu nezbude jediná volná/nevyužitá hodina provozu ledových ploch. Program bruslení veřejnosti také vychází z letitých zkušeností a vytíženosti v letech minulých. Samozřejmě, pokud nám to program umožňuje, snažíme se ho dávat do programu co nejčastěji, například v posledním týdnu loňského roku bylo 7x. V rámci letošního roku také řešíme inovaci softwaru na prodej ledových ploch a díky tomu bude k dispozici na webových stránkách kompletní program vytíženosti ledových ploch na zimním stadionu.
S pozdravem David Machek
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice