Mountfield HK 

pátek 24.2.2017 v 18:00Mountfield HK
HC Olomouc

HC Olomouc


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Redakce a webmaster

Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1340 odpovědí v této kategorii celkem.

11.2.2017, 20:09
 
dobry den..chci se zeptat bude opet nejaka reportaz ze zakulisi A tymu ?a dalsi dotaz,neplanuje klub ,ze by mu mohli nejak fans prispet z nakupu na eshopu nejakeho obchodnika jako to maji tymy jinde?

Odpověď:
Dobrý den, jakožto redakce máme v plánu vydávat v určitých intervalech rozhovory s lidmi ze zákulisí hokejového klubu, ať už jde o členy realizačního týmu, funkcionáře, pracovníky klubu i osoby, které se podílí na průběhu extraligových utkání. První díl přineseme v nejbližších dnech. Do zákulisí se můžete "podívat" také prostřednictvím některých dílů pořadu Na tribuně! Například posledním hostem byl klubový lékař Jan Vícha.
Co se týče druhé otázky, hokejový klub se tímto zabýval před sezónou, nakonec se rozhodl tuto službu nevyužít.
Hezký den přeji, Jan Vavřina
9.2.2017, 06:42
 
Najdu někde článek, že Štidl může oblékat hadecký dres? nebo až ve včerejším článku Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, tuto informaci jsme přinesli na Twitteru, který slouží na webu jako aktuality, 1. února 2017.
Nemáte vůbec zač, Jan Vavřina
Jan
8.2.2017, 17:38
 
Dobrý den, jakým způsobem je v tom hokejový klub Mountfield HK „před a po skončení utkání“ podporoval? Jestli máte na mysli zveřejnění chorea na našich sociálních sítích, k němu došlo až o první přestávce, kdy byli fanoušci Hradce Králové mimo jižní tribunu a k žádnému problému nedošlo.
S pozdravem Jan Vavřina

Dobrý den,
Já to vidím jinak, tím že jste to podpořili dáváte jasný vzkaz do budoucna že je to normální..a to nemluvím o diskusním fóru na vašich ofic. stránkách kde se vaši fans vyloženě radikalizují, urážejí a nectí zásady etiky a slušného chování.. a vy to necháte plynout, vzniká tím nebezpečná situace kdy je podle nich toto normální když to klub podporuje, pak se může stát nějaká tragédie, vy pak nechápete důsledky, divíte se že se na vaše fans dělá bezpečnostní opatření, ale to jinak nejde když nemáte elementární základy chování, a ke konfliktům bohužel docházelo, např. na wc což můžu potvrdit, náš klub k tomu vydal stanovisko které jste možná četl.. No dělejte jako klub jak myslíte ale pak budou směrem k vám vycházet takové články jako v posledních dnech v novinách sport. Fanoušky nehodnotím, ale myslel jsem si že to jako klub nemáte zapotřebí.Díky

Odpověď:
Ještě jednou dobrý den, hokejový klub samozřejmě nesouhlasí a odsuzuje jakoukoliv formu násilí na stadionu i mimo něj. Prohlášení HC Dynamo Pardubice jsme pochopitelně četli, vedení Mountfieldu HK pravděpodobně žádné vydávat nebude. Nepřímo to potvrdil generální manažer Aleš Kmoníček, který pro Deník Sport uvedl: „Prohlášení je hezká věc. Ale nic neřeší. Domnívám se, že bychom si měli co nejdříve sednout, mluvit spolu a to samé jsem říkal i Dušanu Salfickému, než prohlášení vydali.“
Hezký zbytek dne, Jan Vavřina
Krakonoš (Hradec KRALOVÉ)
7.2.2017, 10:21
 
Dobrý den byl jsem pracovně hl městě kousek od 02 Areny sel sem si koupit vstupenku na dne 15 .2 2017 do 107 nelže jen pro nás je určen jen jeden sektor 108 ,chtěl sem do jiného sektoru kvůli bezpečnosti nesmějí prodávat upozornění kdo bude mít na sobě šálu a dres -Mountfield Hradec nebudou pouštět do jiných sektoru jen 108

Odpověď:
Dobrý den,
zakoupení vstupenky do sektoru 107 (O2 aréna) není pro příznivce hostujícího týmu opravdu dobrý nápad. Sektory 106 a 107 jsou totiž určeny výhradně pro domácí fanoušky, zároveň se jedná o sektory na stání. Hostující fanoušci mají doporučeno nakupovat vstupenky do sektorů 117 a 118.
S pozdravem Aleš Havel
Jan
6.2.2017, 22:52
 
Dobrý den, jaktože jste se jako klub nedistancovali od chování(jako vždy problémového) svých fanoušků v pcích a naopak je v tom před a po skončení utkání podporovali? Uvědomujete si vůbec že tím vznikl nebezpečný precedens????

Odpověď:
Dobrý den, jakým způsobem je v tom hokejový klub Mountfield HK „před a po skončení utkání“ podporoval? Jestli máte na mysli zveřejnění chorea na našich sociálních sítích, k němu došlo až o první přestávce, kdy byli fanoušci Hradce Králové mimo jižní tribunu a k žádnému problému nedošlo.
S pozdravem Jan Vavřina
26.1.2017, 17:49
 
dobry den..pochvala redakci za porad na Tribune,velmi pekne povidani,chtel bych se zeptat ,zda by na t neslo nejak navazat treba Tomasem Bartonem a nebo Petrem Pluhařem ohledne treba regenerace a nebo masazi muzstva?diky za odpoved


Odpověď:
Dobrý den, za pochvalu děkujeme, zaslouží si ji nejvíce moderátor tohoto pořadu Tomáš Borovec. Také Vámi navrhovaní hosté se mohou v některém z dalších dílů objevit, snažíme se však o to, aby byl pořad vyvážený, proto střídáme hráče s funkcionáři a dalšími zajímavými osobami.
S pozdravem Jan Vavřina
Krakonoš (Hradec KRALOVÉ)
19.1.2017, 11:13
 
Bodrý den kolik otevíráte halu bude bezpečnostní opaření kvůli brněnským fanouškům v hale Pardubicích pouzíly pyrotechniku!

Odpověď:
Dobrý den,
na nedělní utkání se bude hala otevírat stejně, jako na ostatní mistrovské zápasy, tedy hodinu a půl před utkáním (15:30). Vzhledem k rizikovosti zápasu budou probíhat důkladné osobní prohlídky. Vstup hostů a jejich průchod do sektoru bude jako obvykle oddělen od domácích fanoušků.
Přeji hezký den, Aleš Havel.
Jan Svitak (svitas41@atlas.cz)
11.1.2017, 19:26
 
dobry den,chci se zeptat ,zda klub neuvazuje o vytvoreni platebni karty pro fanousky ?

Odpověď:
Dobrý den,
o vytvoření platební karty, resp. permanentky s možností nahrání platebních prostředků jsme v minulosti již uvažovali. Bohužel není tento krok v našich podmínkách možný. Hlavním důvodem je mj. různorodost prodejních subjektů na stadionu. Pro nákup vstupenek lze využít také možnost dárkového poukazu, ze kterého lze průběžně čerpat potřebné částky pro výběr vstupenek.
Přeji hezký den, Aleš Havel.
Roman Dašek (romeoevzen@seznam.cz - Hradec Králové)
7.1.2017, 06:14
 
Dobry den.
Uz je dany novy termin na brusleni s hraci, ktere bylo pred vanoci odlozeno?
Dekuji za odpoved...

Odpověď:
Dobrý den, nový termín prozatím nebyl určen, mělo by k tomu dojít zhruba v příštím týdnu. Jakmile bude znám, budeme o tom informovat na našich webových stránkách.
Mějte se hezky, Jan Vavřina
B.J.Hunnicutt (Satipang@seznam.cz)
3.1.2017, 21:57
 
Dobrý den,

mám možná malinko zvláštní dotaz. Už dlouho přemýšlím nad tím, jaká píseň hraje po písničce Gangnam style? Zhruba 30 minut před začátkem zápasu. Tak jestli to lze nějako zjistit, budu do smrti Vaším dlužníkem. :-)

Díky moc!

B.J

Odpověď:
Aktualizováno: Dobrý den, mělo by jít o třetí písničku na rozbruslení, a tou je This Girl od Kungs.
Hezký den, Jan Vavřina
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice