HC Kometa Brno 

pátek 20.10.2017 v 18:00HC Kometa Brno
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Redakce a webmaster

Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1381 odpovědí v této kategorii celkem.

mikys
12.10.2017, 16:51
 
Dobrý den
Na stránkách HC Oceláři Třinec a Hokej.cz je zápas 29.10 uvedem v 15.00(TV utkání)a na našich stránkách je začátek utkání 17:20
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, po obdržení informace, že toto utkání bude televizní (se začátkem v 17:20) jsme tuto změnu provedli také na webu klubu. Následně došlo ke změně vysílacího plánu, ČT Sport bude živě přenášet duel mezi Chomutovem a Kometou Brno, čímž se začátek našeho zápasu v Třinci vrátil na původních 15:00. Děkujeme za upozornění, již je to i na našem webu správně. Ještě doplním, že ČT Sport bude vysílat naše utkání v Mladé Boleslavi (17. listopadu od 17:20).
Hezký den, Jan Vavřina
Jiří Krenčík (krencik@sosasou-vocelova.cz - Hradec Králové)
9.10.2017, 13:22
 
Dobrý den, prosil bych o informaci, proč se utkání s Olomoucí dne 3. 11. hraje venku místo v HK. Naše škola - SOŠ a SOU, HK, Vocelova 1338 - dlouhodobě spolupracuje se školou ZSB Poznaň. Z této školy projevili zájem, přijet do HK a jít se podívat na hokej. Tak jsme již zajistili ubytování atd. a nyní jsem chtěl zajišťovat vstupenky pro cca 18 lidí. Potřebuji nějakým způsobem vysvětlit, proč jejich návštěva v této době není možná a nabídnout jim termín jiný /asi pátek 24. 11. s Jihlavou či 3. 12. s Plzní/. Děkuji za zprávu.

Odpověď:
Dobrý den, u zápasů s Olomoucí došlo k výměně pořadatelství, a to z důvodu konání kulturních akcí v královéhradecké ČPP Aréně.
S pozdravem Jan Vavřina
zdenecHK (hk)
6.10.2017, 14:47
 
Dobrý den,
najdu někde na webu tabulku naší skupiny ligy mistrů a statistiky hráčů? Byl by problém tuto jednu stránku přidat?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, tabulky všech skupin Ligy mistrů naleznete na jejím webu, stejně tak týmové i hráčské statistiky. O kopírování těchto dat na náš web v tuto chvíli neuvažujeme.
Pohodový den přeji, Jan Vavřina
jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
26.9.2017, 16:43
 
Dobrý den,
Měl bych připomínku, doplňte do sekce Ostatní hráči kubu Z.Čápa Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, Zdeněk Čáp byl, stejně jako další hráči, v rámci pravidelné aktualizace do sekce přidán.
S pozdravem Jan Vavřina
Petr Král (P.kral.64@centrum.cz - Pardubice)
4.9.2017, 20:17
 
Dobrý den, mám dotaz ohledně autogramiády co nedávno proběhla- kolik kartiček nachystávate pro hráče k podpisu na autogramiádu? Díky Petr Král.

Odpověď:
Dobrý den, záleží na tom, o jakou akci se jedná. Na zahájení sezóny měl každý hráč k dispozici 500 ks kartiček.
Příjemný den přeji, Jan Vavřina
MirekMoucha
4.9.2017, 14:02
 
Dobrý den,
dojde k aktualizaci soupisky A týmu(Šalda,Havránek,Veselý...) a bude někde seznam hráčů které může A tým využít,ale nejsou stabilně v HK(Pilař,Miškář....)?
díky
Mirek

Odpověď:
Dobrý den, ano, k aktualizaci soupisky dojde v nejbližších dnech a měli by na ní být uvedení hráči, které může Mountfield HK využít k mistrovským utkáním. Zároveň bude se startem soutěží obnovena stránka „Ostatní hráči klubu“, kde naleznete, stejně jako v předchozích letech, hráče a případně jejich statistiky, kteří působí mimo Hradec Králové, ale jsou jeho kmenovými hráči.
Rádo se stalo, Jan Vavřina
xena (HK)
1.9.2017, 10:55
 
Dobrý den,

jen bych se ráda informovala kam se mohu obrátit, nebo jestli mi odpovíte vy. Jedná se o kurzy bruslení pro děti, které kazdoročně klub pořádá. Budou zase tyto kurzy otevřeny a v jaké cenové relaci se kurzy pohybují? Jde mi pouze o kurz bruslení ( ne hrát závodně hokej ),jelikož se jedná o děvče. Děkuji a přeji pěkný den

Odpověď:
Dobrý den, informace ke kurzu ledního hokeje naleznete na této stránce, kde jsou také případně uvedeny kontakty na vedoucího trenéra náboru Patrika Stehna.
Nemáte zač, Vám také hezký den, Jan Vavřina
Q13 (Hradec !!)
1.9.2017, 10:23
 
Dobrý den, hrajeme pro mě (nevím jak pro Vás) prestižní ligu mistrů a na stránkách, facebooku, twitteru nebo instagramu je mrtvo. Žádná fotka týmu z Anglie, cesty atd. Když to porovnám s Libercem, Kometou nebo Třincem tak hodně zaostáváme. Jeden článek s okopírovaným rozhovorem z předchozího článku je docela málo. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, na zmíněných kanálech mrtvo nebylo, přinášeli jsme nejdůležitější informace i pár aktualit přímo z místa dění. V dějišti zápasů nebyl vyloženě žádný člen redakce, proto nebyl informační servis takový. I přesto jsme ale z každého utkání připravili podrobnou reportáž, hodnocení trenéra i pozápasový rozhovor. Který článek s okopírovaným rozhovorem máte na mysli? Na webu v poslední době žádný stejný text dvakrát za sebou nevyšel.
Pohodový zbytek dne přeji, Jan Vavřina
Petr Hlaváč (hlavacpetr99@seznam.cz - MHK)
31.8.2017, 22:53
 
Dobrý den,
jen chci upozornit, že dnes v Anglii na náš první gól nenahrával Vopelka, ale Roman Kukumberg. Nechápu, jak si může pán co píše onlajny splést někoho, kdo má na sobě dres Top scorer(Kukumberg). Na Livesportu je to správně, i na Sport 2 to všichni viděli.
Díky za opravu
P.H.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Nikdo není dokonalý, ani pán, co píše onlajny, ani v CHL. :-) Podle zápisu šel kotouč po ose Šimánek – Kukumberg – Zigo, ve skutečnosti ale založil akci místo Šimánka Rosandič. Takže je možné, že ani na Livesportu či Sport2 to není správně. Zástupce CHL budeme kontaktovat, aby uvedli věci na pravou míru. My podle nich upravíme informace na webu.
Hezký den přeji, Jan Vavřina
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
25.8.2017, 17:29
 
Dobrý den,
Neuvažovali jste o vytvoření tabulky naší skupiny CHL? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, neuvažovali, ale už nad tím uvažujeme. :-) Děkujeme za návrh, brzy ho zrealizujeme.
S pozdravem Jan Vavřina
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice