Mountfield HK 

čtvrtek 24.8.2017 v 17:00Mountfield HK
TPS Turku

TPS Turku


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3713 odpovědí v této kategorii celkem.

Gate
21.8.2017, 10:42
 
Dobrý den, rád bych se zeptal kdy se má projednávat nová smlouvu města s Mountfield ?
Kdy proběhne tiskovka před sezónou?

Děkuji.
Hodně úspěchů přeji.Odpověď:
Dobrý den,
v tuto chvíli obě strany připravují návrh na úpravu akcionářské dohody.
TK je naplánována na 5.9. 2017.
Luissiana
21.8.2017, 10:05
 
Dobrý den pane GM , chci se zeptat proč není větší propagace ve městě a v okolí na zápasy CHL ta není (nebyla) ani kolem ZS ? A jakými cílem do CHL vstupujete ? Kdy bude oznámen partner podle kterého bude název ZS ? Jak by jste zhodnotil dosavadní přípravu A týmu na nadcházející dlouhou sezónu? S čím jste spokojen a naopak kde a včem vidíte nedostatky ? Přeji aby všem vyšel vstup do CHL a hlavně do ELH.
Děkuji za Váš čas a odpověď.
S pozdravem Luissiana

Odpověď:
Dobrý den,
1) Hlavním důvodem je nedostatek reklamních ploch, které máme nasmlouvané až od září.
2) Konkrétní cíle nemáme. Půjde o velmi užitečnou konfrontaci s mezinárodním hokejem, ale zcela pochopitelně pro nás zůstává prioritou extraliga.
3) Jakmile bude legislativně dokončen tento "obchod".
4) Hodnotit by ji měli především trenéři. Příprava proběhla dle plánu a i bez vážnějších zdravotních komplikací. Výjimku tvoří zranění Patrika Rybára, které však až přímo s přípravou nesouvisí....
5) Jelikož mně nepřísluší podrobně hodnotit přípravu, nemohu tudíž ani zmínit s čím jsem spokojený a v čem vidím nedostatky. To je opravdu téma pro trenéry a domnívám se, že trenéři dostanou prostor zhodnotit přípravu jak v rámci našeho webu, tak i v novinách.
Jinak děkuji za přání a přeji hezký zbytek dne.
ManiakHK (Hradec Králové/Oulu)
20.8.2017, 13:06
 
Dobrý den,
jelikož by do týmu byl zapotřebí ostřejší hráč, nenabízí se možnost pokračování spolupráce s A. Picardem? Byl velmi dobrý do soubojů, předbrankového prostoru a byl produktivní.
Kdy nám oznámíte nový název zimáčku? Nebo si to schováváte na 26. 8.?
Děkuji za odpovědi.

Odpověď:
Dobrý den,
hodně jsme v rámci celého realizačního týmu o Alexovi diskutovali a došli jsme k závěru, že z mnoha důvodů o něho nemáme v tuto chvíli zájem. Souhlasím s Vámi ve Vašem hodnocení, ale my bereme v potaz ještě mnoho dalších faktorů, které převážily v toto naše současné rozhodnutí.
mikys (HRADEC KRÁLOVÉ)
19.8.2017, 19:05
 
Dobrý den neukázal zápas v Liberci že bysme potřebovali nějakého ostrého hocha do sestavy.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
tuto skutečnost víme delší dobu, takže na to jsme nemuseli hrát zápas v Liberci :-). Nějaký důraznější typ hráče by se nám hodil. Je však problém sehnat kvalitního, důrazného hokejistu, který je v dobré kondici (týká se především hráčů ze zámoří) a "zapadne" do kabiny.
Bhawks (hradec králové)
18.8.2017, 20:58
 
Dobrý den,
chci se zeptat zda bude možné si koupit nový dres na příští sezonu před autogramiádou příští pátek ?

Odpověď:
Dobrý den,
dresy jsou ve výrobě a do příštího týdne nestihnou dorazit. Navíc je pravděpodobné, že se na ně ještě bude dodělávat logo nějakého nového partnera. Musíte ještě vydržet :-).
MirekMoucha
17.8.2017, 07:28
 
Dobrý den pane GM,
mám otázku ohledně mládeže. Dříve i do juniorky přicházeli hráči s předpokladem ,že v budoucnu posílí A tým(v roce 2014 třeba Kopta a Krátoška, v roce 2016 Dufek).Nyní ale asi nikdo juniorku neposílí. Otázka je -máme jim případně co nabídnout, máme zájem i o hráče do juniorky, jsme ještě dobrá adresa?
Vím ,že je to i otázka peněz,ale dříve se nějaké přestupy i přesto udělaly.
Pěkný den
Mirek

Odpověď:
Dobrý den,
podle průběhu jednání s jednotlivými hráči se domnívám, že jsme vnímáni jako dobrá adresa. Je potřeba vidět příchody více objektivně a napříč celou Akademií, jelikož nadějné hráče se snažíme přivést nejen do kategorie juniorů, ale i do ostatních kategorií. Vámi zmínění hráči byli přivedeni do našeho klubu zejména z důvodu nutnosti postupu juniorky do ELJ. Nyní musíme z mnoha důvodů (uzavřená soutěž, finance apod.) pečlivě zvažovat každý příchod. V každém případě i v letošním roce jednáme o příchodech nadějných hráčů do více kategorií......
matousek
17.8.2017, 07:06
 
Dobrý den, chtěl bych navázat na ”Kosáčka” a následnou Vaši odpověď: Není i zapojení mladých do A, zjm.1999 spíše nátlakem agentů, než-li výkonností? Jak vidno v případě Hronka, čím více účastí v A, tím se pak hráč lépě nabízí.A to je přece práce agentů....

Odpověď:
Dobrý den,
za sebe mohu říct, že spolupráci se všemi agenty mám(e) naprosto bez problémů. Avšak nasazování mladých hráčů v seniorech a přesuny hráčů v jednotlivých kategoriích je pouze v naší kompetenci a žádné vlivy agentů si nepřipouštíme. Myslím si, že si hodně lidí neuvědomuje, že ten daný mladý hráč si to také musí něčím zasloužit, nemůže být přece v "A" mužstvu jenom proto, že chceme hrát mladé a je ročník 98 nebo 99.
Bhawks (hradec králové)
16.8.2017, 16:08
 
Dobrý den,
...tak ti naši svazový funkcionáři nevědí, co chtějí.....včera chtěli, aby kluby hrající ligu mistrů to brali vážně a snažili se dostat, co nejdále, protož je třeba udržet nebo vylepšovat koeficient.....a pak nominují hráče LBC, TŘN a HK na přípravný zápas se Slovenskem, který koliduje s daty prvního kola CHL....fakt nevím...co si o tom myslet...ten zápas je zkušební pro mladé hráče a nic neřeší....opravdu Jarůška pustíte ? Vlastně se tady ukazuje i ukáže, jak to kdo myslí s CHL vážně a to myslím ať svaz nebo i kluby...tedy zopakuji otázku pojede Ríša na repre nebo budeme chtít jít v nejsilnější sestavě proti Turku....s jimiž, jestli tede CHL budeme brát vážně, asi svedeme těžký boj o postup.

Odpověď:
Dobrý den,
Richard na reprezentační sraz pojede. Hráč má zájem reprezentovat a navíc je povinností každého klubu uvolnit hráče na reprezentační sraz, zejména pokud se jedná o přípravné období.
kosáček
16.8.2017, 14:37
 
Dobrý den,
škoda, že jste nepochopil moji otázku. Neptal jsem se na hráče, kteří tzv. dostali čuchnout k ”A” týmu. Nedvídek, Pilař, Miškař a Havránek jen paběrkovali, Kopta a Piegl tuším nejsou odchovanci, tak snad Hroňase jsem opomněl. Jinak mi stále vychází z šesti ročníků jen jeden hráč ročníku 98. Neutíkají, jak píšete, do zahraničí, protože tady perspektivu nevidí?

Odpověď:
Dobrý den,
možná jste nepochopil moji odpověď :-). Není to o perspektivě. Je to, bohužel, ve většině případů o tlaku jejich agentů na odchod tam, kde je vidina většího výdělku, resp. provize.
Máťa (Hradec Králové)
16.8.2017, 12:35
 
Dobrý den pane Kmoníčku, jak jste před několika dny avizoval setkání s provozovateli cateringových služeb na ZS ohledně ceny a kvality, proběhlo již? Případně s jakým výsledkem?
Vloni jsem Vás žádal o možnost přemístění stánků s popcornem a cukrovou vatou stojícího přímo ve vstupu do hlediště, jehož ”libá” vůně někomu (i mně) znepříjemňuje sledování a požitek z hokeje a zároveň umístění přímo u vstupu a v sezoně tvořící se fronty brání vstupu do ochozů. Slíbil jste přezkoumání situace. Chápu to tedy správně, že vše je OK? Proč nelze stánek přemístit třeba vedle VIP vstupu? Místa tam je dost...

Odpověď:
Dobrý den,
prozatím se schůzka neuskutečnila, ale do začátku extraligy určitě proběhne.
Požadavků na umístění jednotlivých věcí či zařízení nebo stánků na spodním ochozu je opravdu hodně a musíme si v tom udělat priority, což jsme udělali. Někomu vadí vůně z popcornu, jinému zase z klobás. Také jsme hledali pro fan club prostor, kam si mohou dát svoje "propriety" na chorea. Pokud bychom měli všem vyhovět, asi bychom museli vyndat většinu nebo všechny stánky z občerstvením před ZS :-).
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice