BK Mladá Boleslav 

pátek 20.1.2017 v 17:30BK Mladá Boleslav
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3435 odpovědí v této kategorii celkem.

Corcaigh39
19.1.2017, 15:50
 
Dobrý den GM,

nemám na Vás ani tak dotaz, jako spíš přání.

Vím, že jste psal, že jste Rastymu učinili nabídku na novou smlouvu a čekáte na jeho reakci. A nyní to přání. Tomu klukovi ”dejte cokoli co bude chtít” :) Asi nebudu hovořit jen za sebe, když řeknu, že za poslední 2 roky je to jeden z nejplatnějších, ne-li nejplatnější hráč ze všech.

Přeju pěkný den.

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji za radu :-). Samozřejmě respektuji Váš názor.
Jsem přesvědčený, že jsme správně ocenili jeho služby a máme zájem na pokračování spolupráce, což jsme vyjádřili naší nabídkou.
Obecně si však nemůžeme dovolit dávat jakémukoliv hráči cokoli, co bude chtít, což doufám pochopíte :-).
Také Vám přeji hezký den.
Bedan (Hradec Králové)
18.1.2017, 18:46
 
Dobrý den,

přečetl jsem si nový návštěvní řád a protože mne tam 2. body rozčílily, dá se říct, rozčílilo, chtěl bych Vás požádat o vysvětlení.

Není povoleno vnášení nápojů a potravin do hlediště. Nechápu, proč bych si nemohl vzít na třetinu pivo do hlediště a v klidu si ho tam během hry vypít, jak to bylo dosud normální a dokonce se tam pivo i roznášelo (a znamená to tedy také, že už se tam roznášet nebude?).

V pokynech pro tzv. děkovačky je uvedeno, že je zákaz lezení na hrazení. Má to znamenat, že nesmím 5-ti letého a 3-letého vnuka, kteří ve stoje nedosáhnou, posadit na mantinel, ab si mohli plácnout s hráči?

Na závěr mám jednu připomínku na zvážení ohledně vstupného pro malé děti. Dnes je to zařízeno tak, že neplatí vstupné (resp. platí pouze 10 Kč) a nemají nárok na místo. Umíte si představit, jaké to je mít dítě do 130 cm celý zápas na klíně. S těmi většími je to docela problém a řešit to stáním je ještě větší problém s těmi menšími! Nebylo by lépe, kdyby děti měly zlevněné vstupné s nárokem na místo (např. poloviční), jako je tomu většinou na jiných stadionech?

Děkuji za odpovědi.

Odpověď:
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že na ticketing a související záležitosti máme "specialistu" p. Havla, níže uvádím jeho odpověď na Vaši otázku.

Nejedná se o nový návštěvní řád, ale o jeho aktualizaci, která se týká pozápasových děkovaček našich dětských fanoušků. Přidaný byl tedy pouze bod č. 22.
Zákaz vnášení potravin a nápojů do hlediště je v návštěvním řádu uvedený správně. Jedná se o protiopatření, které nám umožňuje kdykoliv tuto podmínky znovu zavést. Jinými slovy, v současné době jsme benevolentní k návštěvníkům, kteří si do hlediště občerstvení vnáší, ale v případě špatných zkušeností nám současná verze návštěvního řádu umožňuje okamžitě toto pravidlo zavést. Při posledním utkání se bohužel jeden ze zaměstnanců vážně zranil po pádu o rozlité pivo. Tímto bych chtěl znovu upozornit všechny fanoušky, aby dbali maximální opatrnosti při pohybu v hale.
Na mantinel můžete své vnuky posadit pouze v případě, že je budete náležitě jistit. Sami děti na mantinelu sedět v žádném případě nemohou, přičemž po celý pobyt na stadionu za ně zodpovídají jejich doprovázející osoby.
Poloviční vstupné s místem na sezení pro děti do 130 cm není otázkou většiny stadionů. Naopak, většina stadionů má podobný systém tomu našemu, a to z několika důvodů. Jedním a podstatným z nich je ekonomika klubu. Pokud bychom uvažovali, že by si na každý zápas zakoupilo zhruba 100 dětí vstupenky za poloviční cenu, a tím znemožnili nákup těchto míst dospělým fanouškům, klubu by pak vznikaly ušlé zisky (s tím samozřejmě souvisí aktuální obsazenost míst pro sezení). Důležitý je rovněž přístup do jednotlivých sektorů a kontrola vstupenek při vstupu do těchto sektorů, které nám nedovolí ohlídat, aby dětskou vstupenku kdokoliv zneužíval. V každém případě mohou děti využít pro místo na sezení stejné slevy, jako mají studenti a důchodci.
Máťa (Hradec Králové)
13.1.2017, 11:18
 
Dobrý den pane GM, na webu Českého svazu ledního hokeje jsem se dozvěděl, že jste členem výkonného výboru ČSLH a předseda Disciplinární komise. Předsedou Disciplinární komise extraligy je však Karel Holý, který rozhoduje ve zkrácených řízeních o trestech pro extraligové hráče. Můžete mi prosím objasnit jaký máte vztah nadřízený x podřízený?

Odpověď:
Dobrý den,
jsem předseda Disciplinární komise a také Sportovně technické komise, které mají pod sebou řešení případů vztahujících se ke všem soutěžím řízených ČSLH (I. a II. liga dospělých, ELJ, ELSD, ELMD, LJ, Liga žen) vyjma extraligy LH. To je "samostatná jednotka", která má "svoji" Disciplinární komisi, kde je předsedou pan Holý. Takže se o žádný vztah nadřízený a podřízený nejedná, jsou to vlastně dvě Disciplinární komise.
PatriotHK (Třebechovice p/O)
11.1.2017, 20:11
 
Dobrý den,

když je tu plno dotazů na obnovu smluv zajímalo by mě jak je to s útokem č.2 Bedýnka podepsán do konce roku a co po tom to se zřejmě uvidí, ale jak je to s našími již skoro čechami hradečáky Kukem a Rastym jak to s ními vypadá a pokud zde zůstanou, což bych si strašně přál budou pro další sezónu vedeni už jako česi nebo jako cizinci? Jinak jejich symbióza je chvílemi úžasná , klobouk dolů a udělejte maximum , aby zde zůstali.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
ohledně Bedýnky to je tak, jak jste napsal. Rastymu jsme učinili nabídku a teď čekáme na jeho reakci. U Kuka můžeme kdykoliv uplatnit opci, kterou má ve smlouvě, a na to máme dostatek času. Rasty již není považován za cizince, a pokud by Kuko zůstal i příští sezonu, také by již nebyl považován za cizince.
aja86
11.1.2017, 14:27
 
Dobrý den.
Taková blbost,před utkáním a Pardubicemi byla před stadionem projekce našeho znaku na protější budově,strašně moc se mi to líbilo a myslím že nejenom mě. Bylo by pěkné kdyby nás tahle ”světelná šou” vítala před každým domácím zápasem......:)

Odpověď:
Dobrý den,
tak to by se mně také líbilo :-).
Je to poměrně drahá záležitost, takže na každé utkání to určitě není možné. Myslím, že to však ještě někdy uvidíte :-).
Kvetuna (Hradec Králové)
11.1.2017, 07:39
 
na hokej cz je příklep že hokejista Mike Richards by se nabránil angažmá v evropě tak na playy off zkušenost by byla :-)

Odpověď:
Dobrý den,
to máte pravdu, otázkou je, jestli bychom nemuseli kvůli financím prodat polovinu mužstva :-).
Koprivak (Hradec Králové)
10.1.2017, 15:55
 
Dobrý den pane Kmoníčku,
nedá mi to zase na to neupozornit, vím, že zimní stadion je od slova zima, ale opravdu musí být u nás kosa jak v Ruském filmu? Stát u fanshopu, nebo celkově na straně hlavního vchodu je za trest a ostuda. Kouř nám jde od pusy, pivo držíme v rukavicích, protože nás zebou ruce... takováhle zima není snad ani v plech aréně. Opravdu nejde vymyslet něco jako závěsy nebo vzduchový clony, a potom si tam větrejte jak chcete ?
Děkuji za odpověď, Martin K.

Odpověď:
Dobrý den,
nemyslete si, že jsme se tím nezabývali. Topili jsme v hale a teplota 2 hodiny před zápasem byla v hale 15 st. u ledu 10 st., což je hranice, kdy se led stává velmi špatný a měkký. Avšak během otevření jednotlivých vchodů dojde k prudkému ochlazení a vyvětrání tepla ven. V tuto chvíli nevíme, jak to řešit, resp. víme, ale byla by to velká investice, kterou teď nejsme schopni my a ani majitel ZS zrealizovat.
hlavataci
10.1.2017, 13:59
 
Dobrý den nechcete dát při zranění Martina Plánka šanci Martinu Bačovy ? Myslím si že se na něj nějak tak zapomína :)

Odpověď:
Dobrý den,
je to otázka na trenéry. Na Martina se nezapomíná, ale když jsme ho chtěli nasadit, byl nemocný, takže měl smůlu.
Q13 (Hradec !!!)
10.1.2017, 11:38
 
Dobrý den, chci se Vás zeptat, budou probíhat nějaké změny v kádru do 31.1. ?? A teď otázka přímo na Vás - už jste podepsal ??? Všichni doufáme, že ANO !! Děkuji Vám za odpověď a přeji mnoho úspěchu do zbytku sezóny

Odpověď:
Dobrý den,
na případné změny máme ještě čas :-). S trenéry a s Jardou Kudrnou neustále řešíme volné hráče na trhu, ale prozatím se neobjevilo nic, co by nás zaujalo.
Nepodepsal, zatím nic nového.
Přeji hezký den.
Pepino64
8.1.2017, 11:19
 
Dobrý den, měl bych jeden dotaz - odkud pochází hráč staršího dorostu Miroslav Havelec - není náhodou z Hronova ?

Odpověď:
Dobrý den,
ano, je z Hronova.
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice