Mountfield HK 

středa 29.3.2017 v 17:20Mountfield HK
HC Kometa Brno

HC Kometa Brno


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3513 odpovědí v této kategorii celkem.

Alda3175
24.3.2017, 20:51
 
Dobrý den pane GM,
Budou se vstupenky na semifinále prodávat online, nebo jen na pokladně.
Děkuji za info

Odpověď:
Dobrý den,
všechny informace ohledně prodeje lístků na semifinále najdete na našem webu.
Luissiana
23.3.2017, 10:25
 
A cena vstupenek ještě není známa ? To se představenstvo bude scházet vždy až po postupech aby určilo cenu ?

Odpověď:
Dobrý den,
cena vstupenek je známa, ale veřejnosti ji sdělíme spolu s dalšími důležitými informacemi poté, co budeme znát semifinálového soupeře.
Luissiana
23.3.2017, 08:56
 
Dobrý den pane GM,
chci se zeptat kdy začne předprodej vstupenek na SF a na jejich cenu a formu předprodeje (jestli permanentkář bez PO budou mít opět předkupní právo atd.. ?

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
předprodej začne, až budeme vědět s kým hrajeme a kdy začínáme doma. Systém předkupních práv zůstane stejný a samozřejmě se budeme snažit upřednostnit prodej vstupenek našim fanouškům.
Stetinac
23.3.2017, 07:48
 
Vážený pane Kmoníčku, gratuluji k postupu do semifinále, neskutečně jsem si zápasy užil a nejspíš nejsem jediný. Můj dotaz zní, jestli neuvažujete o možnosti zajistit pro fanoušky, kteří se nedostanou na venkovní zápasy sledování přenosu společně na zimním stadionu. Myslím si, že by se kotel slušně naplnil. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
už jsme o tom uvažovali, ale kvalita záznamu na kostce včetně jeho zabezpečení by nebyla dobrá, jelikož vše okolo kostky (LED panelů) je velmi zastaralé a potřebovalo by vyměnit (rozvody, signál, převodník apod....).
hlavataci
22.3.2017, 21:30
 
Dobrý den mám jen takovou doplňující otázku jaky je rozdil mezi farmou a spolupracujícím oddílem? Děkuji a gratuluji k úspěšnému ve čtvrtfinále !! NIC NEŽ HRADEC!!!

Odpověď:
Dobrý den,
farmu ovládáte i majetkově a můžete si tam dělat co chcete (jednoduše řečeno, případ Liberec x Benátky nebo Třinec x FM), na druhou stranu to stojí mnohem více peněz. Se spolupracujícím oddílem fungujete na základě nějaké dohody, tento oddíl má však určitou suverenitu.
Děkuji za gratulaci.
jakobek50 (hradec králové)
22.3.2017, 19:46
 
Budoulitoměřice dál naše farma? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
my jsme farmu v Litoměřicích neměli, byl to náš spolupracující oddíl. Do příští sezony bychom rádi zachovali spolupráci s Litoměřicemi, ale i se Slavií.
Gate
21.3.2017, 22:15
 
Gratulace k semi a super prace jen tak dal.
Dotaz dnes ne az pozdeji.at se Vam dari a celemu realizacnimu tymu.

Odpověď:
Dobrý den,
moc děkujeme za gratulaci. Patří nám všem, včetně fanoušků :-).
PatriotHK
21.3.2017, 21:29
 
Dobrý večer,

mnohokrát děkuji Vám a všem hráčům za tento postup , před pěti lety bych nečekal že toto někdy uvidím , hotová fantanzie!!!!. Jěště jednou děkuji všem co se na tom podíleli.

1/Chtěl bych se optat zda na příští sezonu bude rozpočet minimálně stejný nebo po úspěchu , který jsme zajisté už ukázali, větší, tak , aby jsme byli schopný vytvořit tým s minimálně stejnou kvalitou tomu letošnímu, pokud nám někteří klíčový hráči odejdou Alex,Jack, možná Rasty atd.

2/Je pravda, že někteří sponzoři jižního předměstí uvažují vzhledem k výsledkům svého klubu přesunout své finance do dvacet km vzdáleného královského města. Registrujete tyto možnosti, nebo jste v jednání s významnými partnery jako je ČSOB a jiní ??????

Děkuji za odpověd a pěkný večer a všem hráčům velký dík a Vám taktéž.
P.S. Dnes vykouřit pět doutníků pro štěstí, ať Vám chutnají, já si dám taky.


Odpověď:
Dobrý den,
moc děkujeme. Jsme rádi, že se to povedlo, protože Hradec Králové a především jeho fanoušci si to za tu perfektní čtyřletou extraligovou podporu zaslouží.
1) V tuto chvíli se na naplňování rozpočtu pracuje a my bychom chtěli, aby byl minimálně stejný jako letos. To se však ukáže časem.
2) Některé partnery máme již společné, ale o nějakém hromadném přesunu partnerů z Pardubic k nám nevím :-). My budeme samozřejmě rádi za jakéhokoliv nového partnera a postupně na shánění nových partnerů všichni pracujeme.

Večer to byl opravdu pěkný a vítězný doutník jsem si dal jak před zápasem, tak i po něm. Ale oslavy skončily a již se pomalu soustředíme na semifinále. Kluci si ještě zítra odpočinou a v pátek opět do práce :-).
nedbaldinho (HradecKrááálové)
20.3.2017, 13:54
 
Dobry den,
mohu se Vas optat jak muze CT menit zacatky utkani?
Jak je mozne, ze treba Sparta hrala 18:20,Liberec 18:20 a vcera CHomutov 16:50...
Diky za odpoved

Odpověď:
Dobrý den,
tyto možnosti a změny jsou ČT umožněny na základě jejich smlouvy s BPA (marketingový partner extraligových klubů), potažmo smlouvy BPA s kluby. Obecně se kluby (ne všechny) snaží najít kompromis tak, aby začátky v play-off byly v souladu s možnostmi ČT, stejně jako v našem případě.
Luissiana
20.3.2017, 09:35
 
Dobrý den pane GM ,nejdříve gratulace skvělému tažení v PO a teď dotaz.Jaké se plánují ,,stavební ” úpravy pro příští sezónu (Skyboxy, zázemí hráčů ,modernizace hotelu a pod....) a jestli harmonogram prací neovlivní pořádání ME v basketbalu který se bude konat na našem ZS ? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji za gratulaci, ale hlavně zůstat nohama na zemi :-).
Bohužel se nic, co by zlepšilo a rozšířilo zázemí ZS, neplánuje a dělat nebude. Prozatím je předjednána výměna boletických panelů a drobné úpravy na hotelu, což by mělo proběhnout po skončení příští sezony, tedy cca v dubnu 2018. Náš klub předběžně uvažuje pro následující sezonu o přístavbě dvou sky-boxů, ale jelikož se jedná o poměrně velkou investici, bude záležet na naší finanční situaci.
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice