Mountfield HK 

pátek 24.2.2017 v 18:00Mountfield HK
HC Olomouc

HC Olomouc


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3463 odpovědí v této kategorii celkem.

Bhawks (hradec králové)
16.2.2017, 08:53
 
Dobré ráno,
....no po vítězství na Spartě určitě je...chtěl bych se zeptat na marody, co Andris a co Alex, nedohrál na Spartě, nějaké zranění, nemoc nebo něco jiného ??? Rybí salát a rohlíky k snídani, jak píší na foru to určitě nebyly, že ???..:-), :-)
Děkuji za odpověď....a pořád platí hrrr na ně i když té Plzně, která bude hrát doslova o život se zítra docela bojím...:-D

Odpověď:
Dobrý den,
Alex měl včera virózu, která mu neumožnila dohrát utkání. Dnes netrénoval, takže uvidíme, zda bude zítra připraven do utkání.
Andris již trénuje s mužstvem, zatím to však není na plné zápasové vytížení. Vypadá to až na příští týden.
Gallard
14.2.2017, 11:01
 
Dobrý den, vážený pane Kmoníčku,

pro deník Sport jste v reakci na dotaz, zda zůstane Alex Picard i příští sezonu, mimo jiné uvedl: ”Teď mám náznaky, že by nemělo smysl se o tom bavit.” Znamená to, že setrvání Alexe pro příští sezonu je spíše nepravděpodobné nebo dokonce vyloučené?

Díky za odpověď a držím palce do blížícího se ligového finále!

Odpověď:
Dobrý den,
vzhledem k Alexově hokejové historii, jeho současné výkonnosti a především vzhledem k vyjádření jeho agenta lze předpokládat, že si bude hledat lukrativnější zahraniční angažmá. Jeho setrvání není vyloučené, ale v tuto chvíli je to nepravděpodobné.
Děkuji Vám :-).
MirekMoucha
10.2.2017, 07:14
 
Dobrý den pane Kmoníčku,
nedávno jste prohlásil, že chcete do A týmu zapracovávat co nejvíce odchovanců MHK. Máte tedy již představu které hráče ročníku 1997 si ponecháte v organizaci MHK? Jsou tam podle mě celkem zajímaví hráči.
Ta samá otázka i na ročníky 98-99.A sledujete i výsledky akademie?
díky a pěkný den


Odpověď:
Dobrý den,
představu máme, resp. ji hlavně má Tomáš Martinec jako šéftrenér mládeže. My v tuto chvíli musíme počkat na to, jakým směrem se bude ubírat reorganizace WSM ligy a mládeže (zda bude ročníkově 2+2+2 nebo 2+3), jelikož to bude mít velký dopad právě na tyto ročníky. V každém případě to vypadá, že bude nesestupová WSM liga, což nám, doufám, dá možnost více zapracovávat do dospělého hokeje hráče ročníku 1997 a 1998, v určitých případech i 1999.
Výsledky Akademie samozřejmě sleduji, jen mně nezbývá moc času na sledování jejich zápasů.
Hezký den i Vám.
mikys (HRADEC KRÁLOVÉ)
8.2.2017, 20:53
 
Dobrý den jak to vypadá s Andrisem, nastoupí už na Spartě?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
Andris začal i s tréninkem na ledě, ale prozatím individuálně. Stále je v péči fyzioterapeuta a kondičního trenéra. Nejsem schopen odhadnout, zda to vyjde už na příští středu. Osobně si myslím, že začne až příští víkend. Uvidíme....
hlavataci
3.2.2017, 12:37
 
Dobrý den nechcete na příští sezonu přivést zpět Adama Courchaina ?

Odpověď:
Dobrý den,
o této možnosti jsme vůbec neuvažovali.
zvedavej (sezona je v plném proudu..)
2.2.2017, 15:37
 
Zdravím Vás Aleši,

dotazy padly, odpovědi také a děkujeme za ně..

Pozdravujte kluky v kabině s přáním, ať na nás myslí, zítra to v PU nebudou mít lehké ani hokejky ani fans..

Zdraví v rámci možností fandící gaučák

zvedavej :-))

Odpověď:
Dobrý den,
také Vás zdravím. Derby není nikdy lehké.
Mějte se fajn.
hilibcini
2.2.2017, 12:17
 
Dobrý den pane Kmoníčku,
asi nebudu jediný, koho by zajímalo, co říkáte na nová ”bezpečnostní” opatření, která mají platit na zítřejším derby v Pardubicích. Jen Vás prosím, abychom se nikdy k ničemu podobnému nesnižovali. Děkuji
Martin H.

Aktualizovaná odpověď:
Dobrý den,
můj názor na tuto situaci jsem sdělil v odpovědích na předcházející dotazy.

Po dohodě s GM Pardubic bude opatření ohledně točení piva zrušeno, jinými slovy pivo si budete moci koupit po celý zápas a osvětlení sektoru je požadavek (nařízení) Policie, který bychom měli všichni respektovat.
freedom172
2.2.2017, 12:09
 
Dobrý den, nemám dotaz jako spíš prosbu. Na jižním předměstí zveřejnili opatření na na derby, předpokládám, že jste ho již četl, ale jen pro úplnost sem napíšu dvě věty, které mi pěkně hnuly žlučí. ,,Pro sektor k stání pro hostující fanoušky, jenž bude během celého utkání OSVĚTLEN, bude zřízen samostatný stánek s občerstvení, který bude nabízet i desetistupňové pivo DO KONCE PRVNÍ PŘESTÁVKY.´´ Tohle mi už přijde fakt hodně. V posledních zápasech to je ze strany Pardubic jen a jen samá buzerace (promiňte mi to slovo). A tímhle to dotáhli k ,,dokonalosti´´. Proto Vás chci poprosit, jestli nedejbože extraligu zachrání a budou i derby v příští sezoně, doufám, že jim to dáme u nás pěkně jak se lidové říká sežrat!!! Zmenšit jim sektor na polovinu atd... Není čas na to, že jsme v tomhle lepší a nesnížíme se na jejich úroveň. Kdo seje vítr, sklidí hradeckou bouři!!! ...každopádně držím palce a věřím že si je na ledě podáme a zvítězíme!!!

Odpověď:
Dobrý den,
můj názor na tuto situaci jsem sdělil v odpovědích na předcházející dotazy.
hrusin (Hradec Králové)
2.2.2017, 10:55
 
Dobrý den pane Kmoníčku, co říkáte na nová opatření na zítřejší derby ? Začalo to snížením kapacity o padesát míst do sektoru hostů, teď nově svícení celý zápas na sektor hostů, pivo jen do první přestávky, zákaz chorea .... Příště nám zakážou fandit a nebo vůbec přijet, jestli teda pro ně nějaké příště ještě bude. No nic, tak zítra vyhrajeme a ukážeme jim, kdo tady vládne a kdo je na úrovni. Děkuji a příjemný zbytek dne.

Odpověď:
Dobrý den,
můj názor na tuto situaci jsem sdělil v odpovědích na předcházející dotazy.
To by bylo úplně nejlepší :-).
Luis55555 (HK)
2.2.2017, 10:48
 
Dobrý den, Aleši,

mám dotaz ohledně Vašeho názoru na toto http://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Dynamo-ve-spolupraci-s%A0policii-prijima-opatreni-na-DERBY-20-8568

Chtěl jsem se zeptat, zda Vám přijde normální, že lidé z Hradce budou například mít možnost koupit pivo pouze do konce první přestávky a domácí celý zápas? Nejedná se náhodou o diskriminaci?
Dále nevím proč by měl být hostující sektor speciálně osvětlen.
Všichni víme, že bychom mohli být na jednom místě pohromadě, kdyby měli fanoušky pohlídané, ale vzhledem k naschválům s prodejem lístků to nelze.

O co mi přesně jde - pár let zpátky tu došlo k nějaké domluvě a myslím, že zápasy se uklidnily a nedělo se na stadionu nic hrozného a vše probíhalo v klidu. Nyní, kdy dělá klub na jihu naschvály, tak se obávám že oprávněně bude narůstat nervozita a povede to opět ke zbytečným konfliktům.

Je prosím možné z Vašeho postavení nějak upozornit Dušana, třeba někde u Duranu, kde bydlí:-), na to že toto je opravdu už moc?
Vzhledem k chování pardubického klubu se opravdu začínám cítit jako zvíře a nemůže se pak nikdo divit, když slabší jedinec tomuto tlaku podlehne a bude se tak chovat.

Jinak samozřejmě pokud se PCE náhodou zachrání, tak na příští utkání u nás jim prosím zakažte vnášení občerstvení do hlediště:-) I když na to mi asi napíšete že se nebudeme chovat jako podprůměrně inteligentní Pardubáci.

Vzkažte prosím do kabiny, ať si na základě tohoto zacházení natrhnou domácím zadní část půlkoně a my můžeme i přes jejich restrikce s grácií koukat na jejich protažené obličeje.

Ať se Vám i týmu daří. Hezký den.

Odpověď:
Dobrý den,
nepřijde mně to normální, resp. bych pochopil, kdyby se řekly důvody a vysvětlení jsme se dočkali s dostatečným předstihem. Bohužel s tím těžko v tuto chvíli něco nadělám.
Domnívám se, že po naší společné schůzce před pár lety se situace uklidnila a vše probíhalo v relativním klidu. Je jasné, že se v každém táboře vždy najde jedinec(ci), který něčím naruší klid, ale nic zásadního se nestalo. Změny nastaly s příchodem nového vedení (dnes již odvolaného vedení), kdy se začaly pro mě zcela nepochopitelně prodávat, resp. neprodávat vstupenky do Pardubic na derby apod.
Máte pravdu, že Vám odpovím, že se chci chovat slušně a korektně a nemám zapotřebí někoho napodobovat. Avšak vše má určité hranice......
Děkuji za přání.
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice