Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3588 odpovědí v této kategorii celkem.

xena (Magnae indolis signum est sperare semper)
30.4.2017, 17:16
 
Dobrý den pane Kmoníčku,

1.5. se blíží napětí ohledně posil stoupá. Proto bych se i já Vás než odletím na koštěti ráda zeptala na dvě posily.

Co je prosím pravdy na tom, event. jak daleko jste s podpisem u obránce a útočníka bratrů Křemílka a Vochomůrky?? Agentura JPP snad snad avizovala, že Vochomůrka je defacto podepsaný s podmínkami souhlasí a je spokojený, ale čeká na vyjádření bratra Křemílka, který bohužel s podpisem otálí?? Snad údajně v tom hrají roli povidla ( nabídli jste jim málo, špatná kvalita povidel nevím )??
Mohl by jste se prosím nám fanouškům sdělit jak to vypadá??

Děkuji a přeji příjemné prožití zbytku prodlouženého víkendu

Odpověď:
Dobrý den,
vypadá to, že jste si před "odletem" udělali slušný mejdan :-).
JPP má špatné zprávy, oba podepsali KHL.
Přeji hezký večer.
hlavataci
30.4.2017, 13:37
 
Dobrý den,
Mám otázku v kolik hodin máme zítra očekávat oznámení posil?😀

Odpověď:
Dobrý den,
zítra nikdo nepracuje, vždyť je svátek :-).
Zkuste ráno po 9....:-)
Albireo (Horní Dolní)
29.4.2017, 10:02
 
Zdravím ještě jednou,

díky za odpověď, je logická a naprosto dostačující. Aspoň tedy ve smyslu příchodů :-) Proč ale nezveřejníte hráče, se kterými např. prodloužíte smlouvu, případě ty, o kterých víte, že jsou na odchodu? Tam nedoplacení smlouvy snad nehrozí :-) Pokud by odpověď měla znít, že jste se zkrátka rozhodli, že o změnách v kádru budete informovat až 1. května, tak se nabízí podotázka, proč to tak je, na rozdíl např. od Třince, Olomouce, Zlína a dalších.

Jinak díky za všechno, ať vám to takhle šlape i dál!

Odpověď:
Dobrý den,
abyste měli dostatek času pro spekulace :-). A my nechceme dělat všechno jako ostatní, snažíme se jít svoji vlastní cestou :-).
Albireo (Horní Dolní)
28.4.2017, 07:30
 
Dobrý den,
nedá mi to a musím se zeptat i Vás. K čemu je dobré to oficiální mlčení a mlžení do 1. května, když stejně agenti nabízejí hráče už od února a leckdy dřív? Všichni všechno vědí - agenti vědí, hráči vědí, kluby vědí, spousta fanoušků taky, ale hrajeme si tady vlastně na co? Na to, že když má hráč do 30. dubna smlouvu, tak s ním nejednáme? Nebo v čem spočívá podstata tohohle termínu? Vždyť přeci každému soudnému člověku je jasné, že když má někdo do 30. dubna smlouvu a od 1. května nastupuje jinde, tak se nezačne jednat 1.5. v 0:01, ne? :-)

Odpověď:
Dobrý den,
v podstatě máte pravdu, ale držíme to proto, že
1) je to gentleman agreement dohoda mezi kluby o tom, že se budou zveřejňovat příchody hráčů, kteří mají smlouvy s jinými kluby do 30.4. až 1.5., a já se ji snažím respektovat a držet.
2) již několikrát se stalo, zejména u hráčů ze zahraničí, že jiný klub (český) zveřejnil jméno hráče před 30.4. a zahraniční klub odmítnul tomuto hráči doplatit část výplaty. Ve smlouvách je totiž povinnost hráče nejednat s cizími kluby po dobu trvání smlouvy. Takže se vlastně jedná s agenty a měl by se alespoň držet ten datum.
Gate
27.4.2017, 19:39
 
Dobrý den,již 4 roky jsme v extralize a zatím se tu za celou dobu nehrál jediný mezistátní zápas A reprezentace. Čím to je?
Děkuji ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den,
zápasy se organizují podle časových možností klubů, resp. vytíženosti ledové plochy. A stadionů, kde se již nehraje sezona a mají stále ledovou plochu, také moc není. A ani přesně nevím, zda náš stadion a zázemí bude splňovat veškeré požadavky na organizaci seniorského reprezentačního utkání.
ABFaria
27.4.2017, 00:48
 
Dobrý den pane Kmoníčku,

i když jsem svým druhým dotazem myslel to, že bude stačit počkat na Vámi slíbené oficiální prohlášení, přesto Vám děkuji za upřímnost a otevřenost a jsem rád, že bude vše komplexně vysvětleno článkem na našem webu. Médii zas létala silná slova, ale na to jsme už zvyklí...

Ať se daří s posilami! Neboť - pokud odejde Rasty, Ruda a Knoťas - hledání kvalitních hráčů střední generace není nic lehkého...

Drobný dotaz: Klub je vlastněn ”50 na 50” Městem a Mountfieldem. Je to stejně tak i s licencí na extraligu?

Děkuji Vám za odpověď a hodně zdraví a zdaru Vám přeji!
Odpověď:
Dobrý den,
tato otázka je řešena akcionářskou dohodou, ale nechci být více konkrétní.
Děkuji za přání.
hunny007 (Česká skalice)
26.4.2017, 19:34
 
Dobrý večer muj dozat je jestli se podaří posepsat alexe a adrise dzerince .


Odpověď:
Dobrý den,
prozatím se nám podařilo podepsat jednoho z nich a více se dozvíte 1.5. :-).
ABFaria
26.4.2017, 19:23
 
Dobrý den pane Kmoníčku,

jelikož jste zatím na moji včerejší otázku neodpověděl, stihnu ji ještě tímto vzít zpět!
Mnozí (nejen) hradečtí závistivci a nepřejícníci hradeckého hokeje by se mohli něčeho chytit (i když vím, že se nic špatného a nestandardního na zastupitelstvu neodsouhlasilo) a bylo by to zbytečné.
Proto prosím neodpovídejte, jako by se stalo!

Děkuji a ať se daří!

Odpověď:
Dobrý den,
na Vaši otázku jsem odpověděl. Navíc na tom nevidím nic špatného a jak jsem řekl, vysvětlení se budu snažit podat tento týden.
Albireo (Horní Dolní)
26.4.2017, 13:23
 
K těm dresům - jak by se vám ta myšlenka hrát doma v tmavých zamlouvala? Podle mě by to nebylo šťastné, protože takhle by fandové na domácích stadiónech viděli v drtivé většině případů zápas domácího týmu proti bílému soupeři a byla by to trošku nuda. Souboj černých s bílými by byl v případě HK proti Liberci, Třinci, Brnu, Spartě, Chomutovu, Vítkovicím, Plzni, Boleslavi, Olomouci a Pardubicím, souboj černých se žlutými pak v případech Litvínova, Zlína a Jihlavy. A víc nic. Ne že by to bylo kdoví jak důležitý, jsou samozřejmě i důležitější věci než tahle, ale mě třeba baví i na ty soupeřovy dresy koukat, už při rozbruslení máte pocit, že se ten zápas trošku liší od toho předchozího. A třeba kamarádova manželka kouká prakticky jen na dresy (a na chlapy), když už na ten hokej jde :-)

Odpověď:
Dobrý den,
přiznám se, že k tomuto problému nemám vyhraněný názor. Někdo by rád viděl naše hráče doma v tmavých dresech, někdo obráceně. Uvidíme, zda zůstane toto pravidlo stejné i pro příští ročník.
matousek
26.4.2017, 07:28
 
Dobrý den,
rád bych se zeptal,kdy začíná příprava a s kolika hráči do začátku počítáte?
Také by mě zajímal Váš názor na změny ve WSM lize a znovu zavedení 3 hráčů na ”vyjímku” v extralize juniorů.
Do další práce přeji mnoho sil.

Odpověď:
Dobrý den,
oficiální příprava začíná 15.5. 2017, ale někteří mladí hráči začnou dříve s juniory.
Přesný počet ještě není stanoven, navíc stále pracujeme na doplnění kádru, takže i z tohoto důvodu se může celkový počet měnit.
Změny ve WSM lize jsem podpořil, jelikož se domnívám, že by to mělo přispět k většímu zapojení mladších hráčů, ale samozřejmě až za rok budeme schopni vyhodnotit úspěšnost tohoto rozhodnutí. Co se týká juniorů, tak z počátku jsem byl pro radikální řešení (zrušení juniorky), tj. nahrazení současného systému dvoustupňovým dorostem. Ale myslím si, že by těch radikálních změn bylo najednou moc. Zavedení výjimek v juniorce předcházela velmi podrobná diskuze všech odborníků v mládežnickém hokeji (šéftrenérů mládeže všech klubů hrajících extraligu juniorů) a toto je výsledek. Musím přiznat, že v tomto případě jsem dal na jejich doporučení.
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice