HC Kometa Brno 

pátek 20.10.2017 v 18:00HC Kometa Brno
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3785 odpovědí v této kategorii celkem.

doleondra (Hradec Králové)
18.10.2017, 17:43
 
Dobrý den
Jak jsme měli ligu mistrů Myslíte e sáhnete do těch týmů které jsme měli ?
Děkuju za odpověď
Ondřej Doležal

Odpověď:
Dobrý den,
omlouvám se, ale Vaší otázce nerozumím :-(.
Andris (Hradec Králové)
18.10.2017, 16:09
 
Dobrý den pane Kmoníčku,
mám dotaz ohledně úklidu na stadionu. Při derby se někomu podařilo v sektoru SZ rozlít pivo. Všechno to steklo na konec druhé řady ke schodům, kde je v tom navíc rozšlapaný i popcorn. Při včerejším zápase to ještě nebylo uklizené a začíná to být dost cítit a opravdu se poblíž docela špatně sedí. Chápu, že se občas stane, že někdo něco rozleje nebo vysype, ale je smutné to najít ve stejném stavu i na dalším zápasu. Navíc to není ani hezký pohled, škoda, že sem nejdou vložit fotky. Je možné upozornit na úklid po zápasech?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji za upozornění. Předám kompetentním osobám a pokusím se zjednat nápravu.
Gate
18.10.2017, 15:14
 
Dobrý den, rád bych se zeptal na váš názor ohledně náhubkového zákona a přijde Vám normální po x desítkách let toto měnit?
Kde ve stanovách není nikde přesně dáno co se může a nemůže říct. Není to náhodou omezování svobodného slova a projevu?
Souhlasím , že na ZS nepatří pyro a házení předmětů zde pokuty chápu, ale projevit se slovem je zakázané?

Jinak ať se Vám i týmu daří.

Odpověď:
Dobrý den,
já jsem již pouze svůj názor řekl a rád ho zopakuji. Úpravy disciplinárního řádu si navrhly a schválily samotné kluby, tzn. i já jsem s ním souhlasil.
Domnívám se, že jeho působnost je zveličována a praxe, resp. jednotlivé prozatím rozdané tresty mně dávají za pravdu. Dle zákona se nedají přesně vypsat konkrétní slova či pokřiky (bylo podrobně komunikováno s právníky i se zástupci jiných sportů, které mají podobné sankce a disciplinární řád velmi podrobně zpracovaný), ale ustanovení ohledně vulgárního a urážlivého fandění ten záměr dostatečně vystihuje. Když se na to podíváte, jsou postihovány cca 3 - 4 vulgární pokřiky, bez kterých se dle mého názoru dá fandit a vytvořit skvělá atmosféra, jako tomu např. v Hradci běžně bývá. Doba se změnila a stejně tak chování fanoušků, i když musím říct, že oproti fotbalu jsou hokejoví fanoušci mnohem více ukáznění a i slušnější. Pokud chceme obecně, aby na stadionech bylo přátelštější prostředí a chodily se tam bavit rodiny s dětmi, mělo by to být pochopitelné. A pokud je obava, že se budou stále postihovat "jemnější" pokřiky (což se prozatím v žádném případě neděje), tak věřte, se kluby mohou kdykoliv sejít a vyřešit to. Samozřejmě se někomu může zdát přirozené hovořit a křičet vulgárně a sprostě nadávat, ale nemyslím si ani já a ani ostatní zástupci klubů, že je to v pořádku.
O pyrotechnice se vůbec nebavím, ta nepatří na žádný stadion.
Děkuji za přání, doufám, že tu současnou sérii ještě natáhneme :-).
zdenechk
16.10.2017, 22:13
 
Dobrý den, kolik utkání se bude překládat kvůli Spengler Cupu a jsou už ve hře nějaké termíny? Bylo by možné publikovat jaké možnosti jsou ve hře (i kdyby jich zatím bylo více)? Přece jen někteří z nás potřebují plánovat trochu s předstihem... Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
musíme přeložit tři utkání. Sparta je již přeložena na 16.1. 2018 navíc se změnou pořadatelství. O změně termínů zápasů se Zlínem a MB zatím jednáme. Nadále došlo k výměně pořadatelství zápasu s Olomoucí z důvodu konání koncertu skupiny Kabát.
freedom172
16.10.2017, 18:59
 
Dobrý den, tak za kolik nám to derby pan Holý spočítal? Už přišla účtenka? :-)

Odpověď:
Dobrý den,
prozatím jsme žádné vyjádření neobdrželi.
bublix
16.10.2017, 09:53
 
Dobrý den pane Kmoníčku, gratulace a poděkování celého týmu za včerejší skvělý zažitek a jen jedna technická. Na záchodech u sektoru S před Buly restaurantem včera byly ucpané mušle a neodtékají. Pošlete tam prosím nějakého šikovného instalatéra, ať vytáhne z trubek ty nacpané šály od zhrzelých fanoušků z jihu a všechny mušle jsou opět fuknční...Děkuji předem.

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji za gratulaci. Váš "požadavek" jsem právě předal řediteli ZS.
doleondra (Hradec Králové)
14.10.2017, 21:12
 
Rybár je náš nejlepší brankář Byla by škoda o něj přijít. O kolik myslíte že by šlo prodloužit spolupráci ? Dalo by se hovořit po příští sezóně o prodloužení Rybára v HK o pět nebo šest sezón. Čím víc tu bude sezón tím líp.
Děkuju
Ondřej Doležal

Odpověď:
Dobrý den,
to prozatím nevím. O Patrika, resp. prodloužení spolupráce zájem máme, ale máme ho ještě na rok a půl pod smlouvou, takže pokud bude zájem i z jeho strany, budeme jednat o delší spolupráci.
Bhawks (hradec králové)
14.10.2017, 19:47
 
Dobrý den,
jak to je s Rybárem...čtu na onlajnech, že je náhradníkem v Litoměřicích hrajících dnes v Havířově ???!!!!!??? Doufám, že to je jen chyba, přece snad vedení nenechá našeho nejlepšího brankáře jet do Havířova před důležitým zápasem s Pardubicemi.....nebo ano ?

Odpověď:
Dobrý den,
to bude asi jiný Rybár :-). Náš Rybár je připravený v HK na zítřejší utkání.
Hunny007 (Česká skalice)
13.10.2017, 21:09
 
Dobrý den pane gm Patrik Rybár vypadá ze opět je formě co měl minulou sezónu .ja jak dlouho má smlouvu a je na pořadu dne jeho prodloužení angažmá v Hradci . Dekuji za odpověď . A gratuluji k výhře

Odpověď:
Dobrý den,
Patrik má ještě opci na příští rok, kterou využijeme. Domnívám se však, že spolu najdeme v průběhu této sezony společnou řeč v jednání o delším kontraktu.
PavelACS (Hradec Králové)
12.10.2017, 13:33
 
Dobrý den, jak je na tom tým zdravotně před víkendem? Budou hlavně v neděli k dispozici P.Koukal s A.Dzerinsem?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
Petr by měl být k dispozici, i když to není zdravotně úplně v pořádku a Andris nebude.
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice