Mountfield HK 

čtvrtek 3.8.2017 v 18:00Mountfield HK
HC Sparta Praha

HC Sparta Praha


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3653 odpovědí v této kategorii celkem.

AndresHK
26.6.2017, 08:42
 
Dobrý den,

čekají letos náš ”zimák” nějaké stavební úpravy?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
bohužel žádné velké úpravy na rozšíření zázemí nás nečekají :-(. Měli bychom zmenšovat hřiště na rozměr 59x28 a možná budeme přistavovat další dva sky-boxy, to však není ještě zcela rozhodnuté.
Filipbal
23.6.2017, 13:22
 
Dobrý den, připravuje se s naším mužstvem Dominik Frodl a uvažujete o možnosti získat ho ze Slavie na hostování nebo na přestup?
Díky za odpověď
S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
ne, připravuje se ve Slávii. SS mám předběžně domluveny s majitelem Slavie.
matousek
23.6.2017, 07:50
 
Dobrý den, vzhledem k projektu - Rozvojový program pro U20, odpadne tím pádem povinnost, že 19.či 20.hráč musí být ročníku 1998 a mladší?

Odpověď:
Dobrý den,
pravidla pro nasazování mladých hráčů v ELH zůstávají stejná.
cenda1986 (Nechanice)
21.6.2017, 21:17
 
Dobrý večer pane Kmoníčku jen se chci zeptat co říkate na to že Tomáš Mertl bude hrát za Plzeň? Jednal s ním i Mountfield? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
je to rozhodnutí hráče a jeho agenta, které respektuji. S Tomášem jsme jednali také, ale rozhodlo zřejmě více faktorů. Dle mého hlavně jeho dlouholetý kamarád Gulaš, "jistota" prvního centra a menší konkurence. Naše finanční nabídka byla celkově srovnatelná.
Filipbal
15.6.2017, 00:42
 
Dobrý den, reaguji na Vaši odpověď na moji předchozí otázku ohledně brankářů. Znamená to tedy, že chcete přivést gólmana nebo půjdeme do sezony s brankářskou dvojicí Jaroslav Pavelka - Patrik Rybár?
Děkuji. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
prozatím máme dvojici danou a v tuto chvíli s nikým (brankářem) nejednáme. Pokud se situace, resp. okolnosti změní, budeme to řešit.
PatriotHK
14.6.2017, 22:42
 
Dobrý den,

jeden krátký dotaz. Fortuna stále na našich stránkách pod sekcí partneři je jako generální partner či sponzor.Mám tomu rozumět tak, že sice nebude pojmenována hala po Fortuně, ale nadále bude generálním partnerem nebo menším sponzorem pro tuto sezonu. Ptám se proto, že před časem jste odpovídal , že Fortuna zde končí a že hledáte jiného partnera. Pokud opravdu Fortuna skončila proč ji nadále děláme reklamu a uvádíme ji jako partnera.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
uvidíme. Jednáme s mnoha partnery a až po skončení těchto jednání budeme aktualizovat celkový přehled partnerů. V tuto chvíli nechci být konkrétnější.
Albireo (Horní Dolní)
14.6.2017, 19:38
 
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli zůstanou po ME basketbalistek v hale nějaké věci, které pak bude moci využít hokejový klub. Třeba na chodbě k ledu položený zátěžový koberec se mi tam hodně líbí, otázkou je, jak by vypadal po pár měsících, co by na něm ležel gumový pás. Nebo třeba zázemí pro novináře a tiskové konference - je to sice jenom z papíru a dřeva, ale vypadá to dobře a stadiónu to hodně chybí. Zkrátka - zůstane tam něco? :-) Díky a přeju příjemné léto :-)

Odpověď:
Dobrý den,
ano, na něčem jsme s organizátory domluveni. Zrovna ten koberec tam zůstat nemůže, protože by nevydržel asi ani jeden den :-). A zázemí, o kterém hovoříte, tam také z mnoha důvodů zůstat nemůže, a to především kvůli bezpečnosti.
Filipbal
13.6.2017, 10:28
 
Dobrý den pane Kmoníčku, gratuluju k podpisu smlouvu s Rudou. Věřil jsem, že nakonec u nás zůstane. Chtěl bych se Vás zeptat:
1) Zmínil jste, že kádr je uzavřen, ale co příchod brankáře? Máme tu dva mladé golmany a Jarda Pavelka nemá tolik zkušeností z extraligou. I vzhledem k našemu nabytému programu v sezoně (extraliga, Liga mistrů a Spengler cup) nemyslíte, že by bylo vhodné přivést ještě jednoho brankáře jako dvojku k Rybkovi?
2) Setrvání Alexe Picarda či možný návrat Mertlíka je také pasé?
3) Vím, že to řeší město a Mountfield, ale přesto nemáte informace jestli a kdy dojde již s předstihem k podpisu nové akcionářské smlouvy?
Děkuji za odpovědi
S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
1) V tuto chvíli dvojku máme a prozatím ani nebyl na trhu vhodný "kandidát". Myslím, že v tuto chvíli není potřeba tuto otázku narychlo řešit.
2) Pasé není nic, ale není ani velká pravděpodobnost, zejména u prvně jmenovaného. Mertlík prozatím čeká na zahraničí.
3) Nemám konkrétní informace, jen mám zprávy, že to je "v běhu".
Skerdis26
11.6.2017, 21:20
 
Dobrý den,

rád bych měl odpovědi na nějaké otázky:
1) Proč zatím nebyl rozhovor s největší posilou historie hradeckého hokeje Petrem Koukalem?
2) Z jakého důvodu odešel p. Marha trénovat do Pardubic?
3) Co je pravdy na tom, že Martin Hosták odchází do Zlína dělat generálního manažera?

Děkuji, hezký zbytek dne.

Odpověď:
Dobrý den,
1) Protože ho necháváme chvilku rozkoukat :-).
2) To se, bohužel, musíte zeptat jeho. My to opravdu nevíme.
3) Mám zřejmě stejné informace z médií jako Vy, takže Vám o tom více neřeknu.
hlavataci
7.6.2017, 19:51
 
Dobrý den, jednáte s Jaromírem Jágrem?😂😂😂

Odpověď:
Dobrý den,
s Jardou jsme se nakonec nedohodli, chyběl nám na jeho plat 1.000 dolarů :-).
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice