Mountfield HK 

středa 20.12.2017 v 18:20Mountfield HK
HC Oceláři Třinec

HC Oceláři Třinec


Prodej vstupenek on-line

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3879 odpovědí v této kategorii celkem.

Marty255 (Hradec Králové)
11.12.2017, 16:05
 
Dobrý den,

mám jenom krátký dotaz. Béďa včera nedohrál a zkrvavený opouštěl led, jak je vážné jeho zranění??

Děkuji
M.Kmoníček

Odpověď:
Dobrý den,
jednalo se o pár stehů na horním rtu pod nosem. Mělo by to být OK.
Mimochodem slušné jméno :-).
ALDA3175
11.12.2017, 12:56
 
Dobrý den pane Kmoníčku,
Nejprve mi dovolte poděkovat celému vedení, realizačnímu týmu a hráčům k výkonům a výsledkům v prvním poločase soutěže. Vám a vedení za složení týmu, podporu trenérů i když začátek nevyšel a hlavně za to, že extraliga v Hradci je. Tím směrem jde i má otázka. Posunulo se již jednání o budoucnosti hokeje v Hradci mezi městem a Mountfieldem? Popřípadě jaká je vize do budoucna.

Děkuji za odpověď.
Hradec oleeee

Odpověď:
Dobrý den,
v tuto chvíli finalizujeme za klub úpravy nové 6ti leté akcionářské dohody a tento týden budeme tento návrh posílat na Město, aby si k tomu také řeklo svoje.
Vize je přece jasná - co nejdéle hrát v HK extraligu ledního hokeje :-).
freedom172
11.12.2017, 09:18
 
Dobrý den, gratuluji ke včerejší výhře. Snad nebudu přehánět, když napíšu, že to byla oslava hradeckého hokeje :) ...ale i tak se našlo jedno velké negativum :( a tím myslím počet diváků... aby na souboj prvního a druhého týmu přišlo ani ne 5 tisíc mi přijde jako ostuda. Opravdu s tím nejde v rámci vedení a marketingu nic dělat? Hrajeme super hokej, bavíme lidi, ale návštěvy tomu bohužel neodpovídají :( co s tím? díky za odpověď, s pozdravem Jan Svoboda

Odpověď:
Dobrý den,
vždy se dá něco dělat. Ale naše propagace je v globále podobná jako v předchozích letech, není určitě menší, ale samozřejmě se částečně mění jednotlivé formy propagace z faktických důvodů. Bohužel TV přenosy nám nějaké fanoušky "seberou", a možná to má na svědomí i poměrně hodně zápasů v posledním období a s tím spojená finanční náročnost. Včerejší zápas se navíc hrál dost pozdě.... Nevím, každopádně i já bych očekával vyšší návštěvnost, když hraje první s druhým a na náš hokej se dá koukat :-).
cechacek69
10.12.2017, 23:04
 
Dobrý den, chci Vám poděkovat za to, jak jste s trenéry poskládali tým. Je radost na to koukat. Doufejme,že to takto dál vydrží. A dotaz nakonec. Všiml jsem si, že někteří hráči si na lavičce před začátkem utkání k něčemu čichají. Mohu vědět co to je? :-) Hradec olé.

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za pochvalu.
Živá voda :-), ne, je to slaboučký koncentrát čpavku.....
Zazicekzaza33 (Mechov ;-))
9.12.2017, 19:50
 
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat proč u nás na zimáku není Hokejová tombola? Je na většině stadionů v extralize, možná dokonce ve všech krom nás. Vloni to bylo pochopitelné jelikož partnerem byla Fortuna, ale letos nevidím důvod proč bychom nemohly tombolu mít a dostat trošku peněz na mládež.

Děkuji za odpověď Zaza

Odpověď:
Dobrý den,
hokejová tombola má svá pravidla a splnit je v našich podmínkách je velmi složité. Máme o tuto "soutěž" zájem, ale je to pro nás i legislativně dost náročné, takže na tom pracujeme....
jakobek50 (hradec králové)
8.12.2017, 20:01
 
Super utkání, díky za posilu, proč nás hráči tak nervují?

Děkuji za odpověď

Hradec olééééé
Super bojovnost ☺

Odpověď:
Dobrý den,
buďte v klidu, oni nervují i sami sebe :-).
Ano, jsem také rád, že kluci prozatím každý zápas odmakali.
Robsi (Hradec Králové)
7.12.2017, 12:04
 
Dobrý den pane Kmoníčku,

chci poděkovat za vaši práci, a zareaguji na předchozí otázku ohledně Radka.
Nemusí být dané, že hráč tím že vystřídá hodně klubů musí být problematický, to je pouze domněnka. Ve Slovanu skončil údajně taky proto že se zastal hráčů, kteří dostávali pozdě výplaty, ne proto že by s ním byli problémy v kabině.

pěkný den, ať se daří :-)

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji. Není to jen moje práce, ale i všech mých kolegů a členů vedení.
Hezký den i Vám.
Albireo (Horní Dolní)
6.12.2017, 23:31
 
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jak velkou roli při výběru hráče hrají například informace o jeho charakteru (a kde a jak je získáváte), případně to, jak velký je to hokejový ”cestovatel”. Konkrétně teď Radek Smoleňák vystřídal ve svých jedenatřiceti letech už dvacet klubů, což je opravdu dost. Devětkrát v kariéře se navíc stěhoval z klubu do klubu v rozehrané sezóně, jednou stihl během jednoho ročníku hned tři angažmá ve třech různých zemích, tu a tam odcházel v průběhu sezóny coby aktuálně nejproduktivnější hráč týmu (naposledy letos). O čem to podle Vás svědčí?

Doufám ale, že se Radkovi bude v Hradci dařit a že jeho angažmá nakonec povede k úspěchu celého týmu. Držím palce.

Odpověď:
Dobrý den,
snažíme se získat co nejvíce informací přes svoje kontakty po světe, přes hráče, trenéry, agenty atd...
Přesné důvody, proč Radek vystřídal tolik klubů, neznám. Obecně platí, že někdo rád poznává nové kluby a přijímá nové výzvy, někdo se usadí a chce být co nejdéle na jednom místě. Pro nás je důležité, že jsme hledali typologicky podobného hráče, že má Radek obrovskou chuť si zahrát play-off a konečně již "něco" vyhrát.
Doufám v to samé co Vy :-).
cenda1986 (Nechanice)
6.12.2017, 16:55
 
Dobrý den pane Kmoníčku
Dovolte mi abych Vám pogratuloval k ulovení takové ryby jako je Radek Smoleňák a chtěl bych se zeptat jestli zde Radek zůstane do konce sezony s opcí a jestli se může stát že pokud si ho ještě během letošní sezóny vyžádá nějaký tým z KHL tak jestli může odejít?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
naše dohoda zní pouze do konce této sezony bez jakékoliv výstupní klauzule. Jak velkou rybu jsme ulovili, uvidíme po sezoně :-).
Barka (Špindl fandí hradeckým králům!)
6.12.2017, 15:55
 
Dobrý den, pane Kmoníčku.

Gratuluji k přivedení posily, fanoušci jsou nadšení.
Chci se zeptat, jak se na nové tváře přivedené v průběhu sezóny tváří hráči v kabině, vím, že to není jejich starost, kdo bude právě v týmu, ale nějaké vazby tam určitě být musí. Jak tedy například přivítali poslední přivedenou posilu, Radka Smoleňáka? Jen dotaz ze zvědavosti, také jsem byla ve sportovním kolektivu, tak mě zajímá, jak to berou chlapi, narozdíl od žen (tam to nadšení z nově příchozích kolikrát moc nebylo...).

Předem děkuji za odpověď, a přeji hodně úspěchů!

Bára

Odpověď:
Dobrý den,
to by Vám asi měli říct kluci, navíc Radek přišel do kabiny před chvilkou :-). Všichni hráči jsou profesionálové a jsou tady kromě jiného proto, abychom byli úspěšní a aby nám pomohli splnit naše cíle. Vedení pro to dělá maximum, včetně angažování Radka a to samé očekáváme od hráčů. Pevně věřím, že to cítíme stejně. Jinak Radek hodně hráčů v kabině zná, takže s jeho adaptací určitě nebude problém.
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice