Aktuální zprávy z klubu
st 2.8.2017 | Jan Vavřina | Foto: Karel Švec

Překvapení na úvod. Korea otočila duel se Spartou a zvítězila v prodloužení

Z velké neznámé silný protivník, tak by se dalo zkráceně popsat úvodní učinkování Jižní Koreje na Mountfield Cupu. Asiaté nevstoupili do duelu s pražskou Spartou dobře, ve třetí minutě po gólu Kumstáta prohrávali 0:1. Jenže na začátku třetí třetiny srovnal Hyung Yun Shin a v prodloužení rozhodl o výhře reprezentačního týmu ze samostatného úniku Ki Sung Kim.

Třetiny 1:0, 0:0, 0:1 – 0:1
Branky a nahrávky: 3. Kumstát (Forman, Piskáček) – 42. Hyung Yun Shin (Ahn, Cho), 63. Ki Sung Kim. Rozhodčí: Bejček, Hodek – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Průběh utkání: 1:0, 1:2p. Nejlepší hráči: Jiří Černoch – Matt Dalton. Diváci: 2348.
Sparta Praha:Kváča – Mikuš, Piskáček, Dvořák, Zámorský, Pavelka, Kalina, M. Jandus – Kumstát, Pech, Forman – Černoch, Hlinka, Saponari – O. Procházka, Komárek, Lis – T. Jandus, Rousek, Maršoun.
Jižní Korea: Dalton – Won Jun Kim, Yoonhwan Kim, Plante, Regan, Don Ku Lee, Hyun Gon Cho, Siyoung Choi, Hyon Ho Oh, Young – Ki Sung Kim, Sang Wook Kim, Won Jung Kim, Woo Sang Park, Sang Woo Shin, Min Ho Cho, Sang Hoon Shin, Jin Hui Ahn, Chonghyun Lee, Wooje Sung, Testwuide, Hyung Yun Shin, Young Jun Lee.