Fanoušci
pá 17.6.2016 | Klára Petrásková

Kopačky místo bruslí. Hokejisté ve středu předvedou svůj fotbalový um

Pro hokejisty trochu netradiční povrch vyzkouší ve středu 22. června hráči Mountfieldu HK. Ti totiž místo bruslí nazují kopačky a vyběhnou na trávník stadionu na Novém Hradci Králové, kde proti místnímu klubu sehrají přátelské fotbalové utkání. Úvodní výkop je naplánován na 17:30, po skončení klání bude následovat autogramiáda. Neváhejte a přijďte si užít zábavné hokejovo-fotbalové odpoledne!

Exhibiční utkání mezi fotbalovým Novým Hradcem Králové a hokejovým Mountfieldem HK se nebude hrát na klasické poločasy, nýbrž na 2x30 minut. Duel mezi A-týmy obou hradeckých klubů startuje v 17:30, program celého odpoledne ale vypukne již dříve – k vidění totiž bude předzápas přípravek Nového Hradce a Třebše.

Další součástí akce bude i pozápasová autogramiáda, kde fanoušci budou moci získat třeba podpisy Richarda Jarůška, Martina Pláňka, Jiřího Šimánka, Blaže Gregorce, Ondřeje Kacetla, Petera Frühaufa a mnoha dalších. Za zmínku také stojí pozice gólmana. Kdo tipuje, že místo v bráně tradičně zaujme Ondřej Kacetl, ten se mýlí. Hradecký maskovaný muž si totiž tentokrát zahraje v poli a v roli brankáře nastoupí do středečního klání Jiří Šimánek. A to je ještě o důvod víc, proč se 22. června přijít podívat na netradiční fotbalový zápas a podpořit hradecké hokejisty v roli fotbalového týmu!