Akademie ČH
čt 8.8.2013 | Martin Voltr

Extraligovou přípravu zahájí starší dorostenci turnajem v Pardubicích

Až o druhém srpnovém víkendu odehrají své první zápasy v rámci přípravy na hokejovou sezónu 2012/13 hradečtí starší dorostenci. Zatímco v předchozích dvou letech se účastnili mezinárodního turnaje v Karlových Varech, letos se zapojí do tradičního víkendového podniku v Pardubicích. Svěřence trenérů Vybírala a Půlpána čekají během soboty a neděle celkem čtyři utkání.

Turnaje v Pardubicích se ve dnech 10. a 11. srpna účastní pět týmů, kromě domácího celku se Královští lvi střetnou ještě s Libercem, Zlínem a Olomoucí. Zápasy se hrají na 3x 15 minut čistého času a úprava ledu se provádí po každých dvou třetinách. Hokejisté ročníku 1996 a mladší se mohou těšit na zázemí velké haly pardubické ČEZ Areny, v níž proběhne celý turnaj včetně závěrečného vyhlášení výsledků.