Aktuální zprávy z klubu
st 12.12.2018 | HC Dynamo Pardubice

Páté univerzitní derby se blíží, koná se ve čtvrtek 13. prosince

Ve čtvrtek 13. prosince 2018 bude v pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ živo. Od 18:00 proti sobě k pátému vzájemnému hokejovému utkání nastoupí Univerzita Pardubice a Univerzita Hradec Králové. Domácí budou chtít snížit své manko, hosté naopak zaútočí na čtvrtou výhru. Páté univerzitní derby je tu!

Brány ČSOB Pojišťovna ARENY se otvírají v 17:00, během první přestávky budou na ledové ploše probíhat soutěže, patronem pardubické univerzity je Pavel Marek, královéhradecké Josef Marha.

Na utkání dorazí promotým Hitrádia Černá Hora, která si připravila zajímavý program ještě před arénou a tradiční souboj v bumperballech během druhé přestávky hokejového utkání. Red Bull Wings team bude rozdávat plechovky energetického nápoje.

Na pátém univerzitním derby nebudou chybět maskoti obou východočeských univerzit. Stánky s občerstvením nabídnou během utkání pivo Pernštejn. Po skončení duelu začne ve 21:00 velká párty v Hobé Music Hall, kde vystoupí DJ Buldog, Chris Sadler, Šircák a 4Free.