Akademie ČH
so 8.2.2014 | Martin Voltr, Jaroslav Zákravský

Starší dorostenci prokázali formu přípravným vítězstvím 6:1 na Spartě

Starší dorostenci Královských lvů během reprezentační přestávky sehráli v pátek 7. února přípravné utkání na ledě pražské Sparty. Domácí tým je účastníkem nadstavbové skupiny A, přesto mu Hradečtí dokonale vypálili rybník! Po vyrovnané první třetině šli v té prostřední do trháku, skóre postupně navyšovali a nakonec si po zodpovědném výkonu připsali vysoký triumf 6:1. Dokáží ve stejném tempu pokračovat i po pauze, kdy budou hájit první příčku své skupiny?

1
HC Sparta Praha
Královští lvi Hradec Králové
po zakládní hrací době
6
Třetiny 1:1, 0:2, 0:3
Branky a nahrávky HK: 9. Exner (Gančarčík), 26. Martinec (Chalupa, Zahradník), 37. Exner (Gančarčík), 44. Zahradník (Chalupa, E. Veselý), 50. Havránek (Hronek), 56. Miškář (Malík). Vyloučení: 2:8. Využití: 0:1 Střely na branku: 25:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6.
Královští lvi Hradec Králové: Petr (od 30. Černý) – Luštinec, E. Veselý, Souček, Čech, Voříšek, Havránek – Chalupa, Zahradník, Martinec – Drašnar, Miškář, Malík – Hronek, Gančarčík, Exner.