pátek 14.9.2018 v  HC Sparta Praha
Mountfield HK

0:3? Mladší dorostenci ukázali srdce a derby parádně otočili!

14.8.2017 | Redakce

Odveta za první přípravné derby se mladším dorostencům povedla na výbornou. Dlouho to tak ale vůbec nevypadalo. Hradečtí na domácí půdě ve 43. minutě prohrávali 0:3, pak se ale fantasticky zvedli a bitvu s Pardubicemi otočili čtyřmi góly během pouhých devíti minut! Dvě branky včetně té vítězné vstřelil Matyáš Budina, další přidali Kryštof Lang a Lukáš Pajer.

přát., pondělí 14.8.2017, 15:00
4
Pardubice
po zakládní hrací době
3
Třetiny 0:0, 0:2, 4:1
Branky a nahrávky: 46. Lang (Šlaicher, Drbal), 50. Budina, 54. Pajer (TS), 54. Budina (Pinkas) – 22. Herčík, 23. Hledík (Heligr), 43. Hledík (Rouha). Vyloučení: 10:12, navíc Rouha (PCE) 10 min. OT. Bez využití. Průběh utkání: 0:3, 4:3.
Mountfield HK: Tichý – Pelda, Perička, Pinkas, Naar, Havlíček, Drbal, Táborský – Lang, Kašpar, Beneš, Boštík, Šlaicher, Jušta, Pajer, Moravec, Budina, Souček, Hynek, Jirků.
Pardubice: Kraus – Heligr, Vašíček, Odehnal, Kaštánek, Nedelka, Hrádek, Kubíček – Herčík, Tomek, Hrdlička, Hledík, Rouha, Marha, Šťastný, Hebek, Paleček, Prýl.