Aktuální zprávy z klubu
pá 25.4.2014 | Sanny Muharem

Další lítý souboj partnerů na fotbalovém trávníku. Tentokrát vyhráli ti hokejoví

Ještě před nedávnem si to rozdali hokejoví partneři proti těm fotbalovým na ledové ploše. Tam paradoxně dominovali fotbalisté, kteří přesvědčivě vyhráli. Nyní se ale situace obrátila, a to právě na travnatém povrchu, kde naopak dominoval tým složený z hokejových partnerů. Mountfield HK si tak může připsat další cenné vítězství v poměru 6:3.

Do utkání lépe vstoupili hokejisté. Byli častěji na míči, jejich rychlost dělala fotbalovým partnerům problém a „hokejisté“ také dokázali prodat svoji přirozenou tvrdost. Mírná převaha však netrvala dlouho a po čtvrthodině hry se vše vyrovnalo. Vše, až na skóre. Do vedení se dostali právě partneři hokejového klubu. Za chvilku však ale přišla odpověď a bylo vyrovnáno.

Na konci poločasu měly oba týmy ještě po jedné velké šanci, ale ani Jiří Jiroušek na straně hokejistů, ale ani Vacek na straně Votroků úspěšní nebyli.

Druhý poločas začal lépe opět pro hokejisty, kteří se po trefě útočně laděného Jiířího Jirouška dostali do vedení 2:1. Následně se ale Moravec ideálně uvolnil dobře hrajícího Koppa a ten srovnal skóre na 2:2. Posléze skóre postupně narostlo až na rozdíl tří branek. To v závěru pouze korigoval Sysel z nařízené penalty, která byla přísně nařízena za hraní rukou ve vlastním pokutovém území.

Odveta se tak Mountfieldu povedla na jedničku. Domácí po utkání svému soupeři sportovně pogratulovali k vítězství a nad lahodným mokem z produkce Havlíčkobrodského pivovaru přítomní členové obou klubů již spřádali plány na další souboj na sportovním poli.

FC Hradec Králové – Mountfield HK 3:6 (1:1)
Branky: Kopp 2x, Sysel (PK) – Brett 2x, Němec 2x, Mlejn, J. Jiroušek.
Sestava FC Hradec Králové: Vašata – Vedlich, Kuhn, Jukl, Beránek, Řehounek, Kváš, Klvaňa, Sysel, Vacek, Švásta, Bureš, Moravec, Kopp, Hochmann, Janeček, Vlasák.
Sestava Mountfield HK: David – J. Jiroušek, Havlíček, Schejbal, P. Jiroušek, Hosták, Brett, Linhart, Mlejn, Němec, Nešpor, Zoubek, Dvořák, Doksanský.