Hradecký fotbal
ne 23.10.2005 | Daniel Višňák

Hradecké fotbalisty poslaly do kolen dvě branky v samém závěru zápasu

Hradečtí fotbalisté drželi až do samého závěru utkání s Ústím nad Labem naději na vítězství, tu ale přeťal čtyři minuty před koncem řádné hrací doby hostující Brožík, jenž proměnil svůj průnik ve vedoucí gól a když v nastaveném čase druhého poločasu zvýšil na 1:3 severočeský Fousek nekompromisní střelou, bylo téměř jisté, že hradecká tvrz poprvé v letošní sezóně padne. Votrkům ale vyšel ideálně vstup do zápasu, ve třetí minutě zajistil vedení Hradce Králové ostrostřelec posledních zápasů Černý, soupeři se ale podařilo do konce první půle vyrovnat Dragounem a ve druhé půli utkání dokonale otočit. Situace na špici tabulky se tak značně vyrovnala, vedoucí Kladno má na svém kontě 24 bodů, druhý Xaverov až pátý Hradec Králové mají shodně 21 bodů. V příštím kole zajíždějí Východočeši na půdu desáté Viktorie Žižkov.