Aktuální zprávy z klubu
čt 28.5.2009 | Lukáš Souček

Hradečtí hokejisté na zkušenou Probluz nestačili

V rámci letní přípravy sehráli hradečtí hokejisté minulý týden fotbalový zápas ve Třebši, ve kterém zvítězili těsným rozdílem 4:3. O týden později se představili na půdě dalšího účastníka Okresního přeboru v Probluzi. Druhé fotbalové utkání však vítězné nebylo. Hradečtí hokejisté prohráli s aktuálně čtvrtým týmem přeboru 1:2. Jedinou branku Hradce zaznamenal v prvním poločase Martin Koudelka. V první půli dominovala na hradecké straně zkušenost, stejně jako v utkání s Třebší a stav utkání byl nerozhodný 1:1. Do druhého poločasu nastoupilo hokejové mládí. Jedna chyba v obraně stála hradecký celek pomyslný bod za remízu. Zkušené mužstvo totiž šanci jít do vedení využilo a druhým gólem rozhodlo zápas. Fotografie z fotbalového střetnutí naleznete v podrobnostech tohoto článku.