In-line
ne 31.5.2009 | Jaroslav Zákravský, Lukáš Souček

In-line hokejisté první dva zápasy play-out zvládli na výbornou

Hradečtí inline hokejisté v sobotu odehráli první dva zápasy play-out. Na hradeckou umělou plochu dorazil Šternberk. první utkání začalo v 11:00. Hradečtí od samého úvodu vedli o čtyři branky, ve druhé čtvrtině si pak situaci lehce zkomplikovali, ale nakonec dovedli zápas do vítězného konce a vyhráli 9:3. Ve druhém sobotním utkání Hradečtí navázali na první. První čtvrtinu vyhráli 4:1 a po té druhé už bylo prakticky rozhodnuto. Hradec v polovině zápasu vedl 9:1 a nakonec si Šterneberkem poradil v poměru 13:6. Další zápas sehrají hradečtí in-line hokejisté až v sobotu 20.6.

HC VCES Hradec Králové - HC TJ Šternberk 9:3 (4:0, 1:3, 1:0, 3:0)

Dne 30.5.2009 byly zahájeny boje play-off a play-out v extralize mužů pro sezónu 2009. Hradečtí hráči přivítali na své ploše v boji o sestup HC TJ Štrenberk, se kterým sehráli dvě utkání z pěti možných (hraje se na tři vítězná utkání). První utání bylo zahájeno v 11:00 a domácí začali z ostra. Již ve druhé minutě dali branku a do konce první čtvrtiny ještě tři. Ve druhé čtvrtce dovolili hostům vstřelit tři branky, ale to bylo do konce utkání od hostů vše. Brankář Lochman byl od té doby vždy pozorný. Střelecky se dařilo Šafránkovi, který vstřelil hattrick.

Vyloučení: 9:6, navíc Matějíček (HKR) OK a Sršeň (ŠTN) OK. Využití: 1:2. Oslabení: 1:0. Rozhodčí: Záhora M., Jecelín R.

Branky a nahrávky domácích: 2:02 Lučan (Šafránek), 6:15 Kohout (Šafránek, Lučan), 8:32 Luštinec P.(Luštinec J., Fiedler), 10:50 Lučan (Luštinec J.), 21:13 Šafránek (Lučan, Kohout), 25:51 Šimoníček (Fiedler, Macháň), 39:47 Šafránek (Lučan), 40:40 Luštinec P. (Luňák), 45:43 Šafránek (Lučan,Kohout).

Sestava domácích: Lochman - Luštinec P., Matějíček, Fiedler, Luňák, Pánek, Luštinec J., Lučan, Macháň, Šimoníček, Šafránek, Kohout.

Branky hosté: 2x Sršeň, Kundrátek.

Sestava hosté: Turek -Zatloukal, Lukš, Kovaříček, Anděl,Šťastný, Musil, Volčko, Sršeň, Sikora, Havlík, Kundrátek, Husák jun., Husák sen.

HC VCES Hradec Králové - HC TJ Šternberk 13:6 (4:1, 5:0, 2:2, 2:3)

Druhé utkání play-out na hradecké ploše bylo zahájeno v 15:00 a domácí se do soupeře pustili opět s chutí a první čtvrtinu vyhráli 4:1. Druhá část byla jasnou záležitostí hradeckých hráčů, když ji vyhráli 5:0. V rozhodnutém utkání Hradečtí polevili v koncentraci a dovolili hostům upravit konečný stav na 13:6. V mužstvu Šumperka se hattrickem a jednou nahrávkou blýskl mladíček Husák. V domácím týmu to byl hrající trenér Luštinec P. se čtyřmi body (1+3). Další dvoutkání bude sehráno na Štenberské umělé ploše 20.6.09 v 11:00 a 15:00.

Vyloučení: 3:5, navíc Sikora (ŠTN) OK. Využití: 0:0. Rozhodčí: Záhora M., Jecelín R.

Branky a nahrávky domácích: 4:14 Luňák (Luštinec P.), 5:19 Pánek (Šimoníček), 5:39 Kohout (Višňák), 10:34 Luštinec J. (Lučan, Luštinec P.), 14:40 Šafránek (Luštinec P.), 16:49 Fiedler, 19:08 Šimoníček, 22:06 Šafránek (Luštinec P.), 22:50 Luňák (Luštinec J.), 26:09 Kohout, 28:09 Luštinec P. (Lučan, Luštinec J.), 43:09 Šimoníček (Fiedler), 45:26 Lučan.

Sestava domácích: Lochman - Luštinec P., Fiedler, Višňák, Luňák, Pánek, Luštinec J., Lučan, Macháň, Šimoníček, Šafránek, Kohout.

Branky hostů: Husák jun.3x, Kovaříček, Anděl, Musil.

Sestava hostů: Turek - Zatloukal, Zukš, Kovaříček, Anděl, Šťastný, Musil, Volčko, Sršeň, Sikora, Havlík, Kundrátek, Husák jun., Husák sen.