Žáci
ne 3.4.2011 | Martin Voltr

Obrovské drama Hradci medaili nepřineslo, sedmáci podlehli Spartě v nájezdech

Hradečtí sedmáci se na Mládežnickém mistrovství republiky postavili od devíti hodin k zápasu o bronzové medaile. Soupeřem jim byla pražská Sparta, která Východočechům nadělila v základní skupině debakl 10:1. Tentokrát však šlo o úplně jiný zápas a Hradečtí v něm už od první minuty vedli! Na vyrovnání soupeře ve druhé třetině dokázali vzápětí zareagovat brankou na 2:1, po dalším sparťanském vyrovnání ve 43. minutě se jim to ale už nepodařilo. Dramatický zápas tak dospěl do prodloužení a následně i do samostatných nájezdů. V nich rozhodli o svém vítězství až v šesté sérii mladí Sparťané a na Hradec tak zbyla pouze bramborová medaile. Čtvrté místo na republikovém šampionátu ale v žádném případě ostudou není!