Preview k zápasu
st 22.12.2004 | Daniel Višňák

Poslední zápas roku 2004, Hradec versus Havířov

Dnes večer zakončí první hokejová liga svou část v roce 2004, hradečtí hokejisté (4. místo 52 bodů, bez odloženého utkání Berouna s Ostravou) v posledním zápase tohoto kalendářního roku přivítají na svém ledě slezský HC Havířov Panthers, aktuálně 11. celek tabulky, který doposud nasbíral v prvoligovém maratonu 39 bodů. Předchozí dva duely vyzněly pro oba týmy naprosto bodově stejně, na východě Čech prohráli Panteři 2:1 v prodloužení, Hradec naopak prohrál ve Slezsku 4:5 taktéž v prodloužení.

V tomto zápase měl na svém kontě už manko 0:3, poté se mu ale podařilo vyrovnat na 3:3 a brankou Michla Tvrdíka se dostali Energetici dokonce do vedení 3:4, o to však přišli v infarktovém závěru, když Havířov vyrovnal 28 vteřin před koncem utkání Mikšanem. V prodloužení navíc ještě Milan Volák rozhodl o výhře Panterů 5:4. Jak dopadne středeční duel na východě Čech, na to si budeme muset počkat do osmnácté hodiny, kdy zápas mezi hradeckými Energetiky a havířovskými Pantery na východočeském ledě začíná.