Žáci
út 20.3.2012 | Jaroslav Zákravský, Lukáš Souček

Šesťáci vybojovali na turnaji v Nové Pace zlaté medaile

Hradečtí hokejisté ročníku 2000 pod vedením trenéra Tomáše Martince se v neděli 18.3.2012 bez osmi hráčů základní sestavy zúčastnili turnaje „O pohár Královéhradeckého kraje“ v Nové Pace. Soupeřem jim byli hráči Nové Paky, Kralup nad Vltavou a Nového Města nad Metují. Utkání se hrála systémem 2 x 15 minut, jedna třetina se počítala jako jedno utkání a třetiny se sčítaly.

Průběh turnaje

V prvním utkání Hradečtí narazili na domácí Novou Paku. První třetina skončila 0:0 a každé mužstvo si připsalo po jednom bodu. Druhou část utkání Hradec vyhrál 4:1.

Dalším soupeřem Východočechů byli Kralupy, které v první části porazili 2:1 a ve druhé části prohráli 1:0. To byla jediná porážka na cestě za zlatem.

Poslední zápas svěřenci Tomáše Martince vyhráli v obou třetinách 1:0 a mohli se tím pádem radovat z prvního místa a zisku devíti bodů.

Všechna mužstva obdržela poháry, diplomy a první tři mužstva medaile. Sladkou tečku za turnajem udělaly sladkosti v podobě mini zákusků, které mužstva na závěr dostala.