Žáci
po 26.11.2007 | Martin Fanderlik, Lukáš Souček

Třeťáci vezou z Benešova zlato

Třeťáci v neděli přivezli z turnaje z Benešova zlaté medaile a znovu potvrdili, že pod vedením trenéra Martina Stehna a Bohuslava Jičínského v Hradci Králové vyrůstají nový nadějní hokejisté. V celkem jednoznačném úvodním zápase deklasovali HC Veselí nad Lužnicí 16:1. Pak ale přišel velice těžký soupeř HC Letňany Praha. Hradečtí svoji kombinační hrou a týmovým nasazením porazili soupeře 5:2. Tento zápas je posunul do boje o zlatý pohár s domácími hráči HC Benešov. Ve finálovém zápase v první třetině nejdříve 1:0 a potom 2:1 prohrávali. Ve druhé třetině ale zápas otočili a zaslouženě vyhráli 7:2. Vítězství v turnaji tak odráží i velmi dobrý vstup do soutěže, kde se hradečtí třeťáci pohybují kolem třetího místa.