Aktuality

Narodil se Dominik Jank

před 3 dny
Ve čtvrtek 29. července se hradeckému obránci Bohumilu Jankovi a jeho manželce Veronice narodil syn Dominik. Celé rodince přejeme hodně štěstí, radosti a hlavně zdraví!

Posila pro defenzívu Kolína

st 28.7.2021
SC Kolín hlásí posilu do obranných řad, za Kozly bude nastupovat jednatřicetiletý Václav Čížek. Ten strávil uplynulé roky na Slovensku, má zkušenosti také s extraligovým i hradeckým hokejem – za Lvy nastupoval v sezónách 2011/12 a 2012/13.

Narozeniny Michala Tvrdíka

pá 23.7.2021
42. narozeniny slaví bývalý hradecký útočník i kapitán a současný kondiční kouč a videotrenér hlavního týmu Michal Tvrdík. Přejeme všechno nejlepší, Tvrďo!

Filip Pavlík a dvojitá radost

út 20.7.2021
V den 29. narozenin Filipa Pavlíka se jemu a přítelkyni Petře narodila dcerka Emma. Přejeme všechno nejlepší k narozeninám a gratulujeme k přírůstku do rodiny. Ať všechno klape podle plánu a jste všichni zdraví!

Začátek přípravy A-týmu

pá 16.7.2021
A-tým zahájí v pondělí 19. července společnou přípravu na ledě tréninkem v malé hale. V 9:30 vyjedou na led brankáři, o 10 minut později se k nim přidají hráči z pole. Vstup veřejnosti na trénink bude umožněn ze dvora (mezi velkou a malou halou) vchodem pro veřejnost. Při vstupu je nutné se pořadatelské službě prokázat dokladem potvrzujícím bezinfekčnost (více zde). Trénink je možné sledovat pouze z tribuny na straně trestných lavic a je nutné mít celou dobu nasazenou ochranu dýchacích cest a dodržovat rozestupy.

Narozeniny Václava Ludvíka

ne 11.7.2021
Předseda dozorčí rady Mountfieldu HK pan Václav Ludvík slaví narozeniny. Hokejový klub přeje všechno nejlepší, pevné zdraví a neutuchající životní optimismus.

Petr Kalina slaví narozeniny

pá 9.7.2021
Nová hradecká akvizice Petr Kalina slaví 24. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví, spoustu úspěchů a ať se v novém působišti daří!

Radek Pilař slaví narozeniny

čt 8.7.2021
Dnešním oslavencem je Radek Pilař, jenž slaví 25. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, spoustu nejen hokejových úspěchů a hlavně hodně zdraví!

Bohumil Jank slaví narozeniny

út 6.7.2021
Své 29. narozeniny slaví obránce Bobby Jank! Přejeme všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a spoustu nejenom sportovních úspěchů!

Duo Růžička–Branda do Kadaně

út 6.7.2021
Vladimír Růžička st. bude po konci angažmá v Mountfieldu HK působit ve druhé nejvyšší soutěži, jeho služeb využije SK Kadaň. Spolu se zkušeným trenérem míří na severozápad Čech také jeho asistent Daniel Branda.

Kulatiny Ladislava Čiháka

so 3.7.2021
Kulaté 40. narozeniny dnes slaví asistent trenéra Ladislav Čihák. Přejeme všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a ať se vám v Hradci Králové daří, kouči!

Narozeniny Richarda Nedomlela

čt 1.7.2021
Dnešním oslavencem je Richard Nedomlel, jenž slaví 28. narozeniny! Nedo, přejeme všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a ať se ti ve všem daří!

Petr Moravec draftován do CHL

st 30.6.2021
Osmnáctiletý hradecký útočník Petr Moravec uspěl na import draftu do zámořské juniorské CHL. Jako 57. volbu v prvním kole si ho vybral tým Tri-City Americans.

Pomoc pro Jižní Moravu

út 29.6.2021
Do dobročinné dražby na podporu osob postižených přírodní katastrofou se zapojil také hradecký klub. Vydražit můžete hokejku Petra Koukala nebo podepsaný dres celého týmu a pomoci tím dobré věci.

Ladislav Souček má narozeniny

ne 27.6.2021
75. narozeniny slaví dlouholetý vedoucí mužstva A-týmu a člen Klubu patriotů hradeckého hokeje Ladislav Souček. K půlkulatinám přejeme hlavně pevné zdraví, dlouhotrvající vitalitu a neutuchající elán do života. Zkrátka všechno nejlepší!

Další stránky
123456>>