Mountfield HK

Aktuality

Marodi reprezentovat nebudou

před 3 dny
Matej Paulovič a Radovan Pavlík byli sice nominováni do národních výběrů, Švýcarského poháru, resp. Channel One Cupu se však nezúčastní. Důvodem jsou u obou zdravotní komplikace – slovenský forvard je zraněný, hradecký odchovanec nemocný.

Změny ve slovenské repre

so 8.12.2018
Kromě Mateje Pauloviče a Mislava Rosandiče byl na Švýcarský pohár nominován také Dominik Graňák, který na akci nahradí zraněné slovenské zadáky. Výběr Craiga Ramsayho se bude připravovat nejprve v Bratislavě, poté se přesune do Lucernu. Zmíněný Matej Paulovič naopak z důvodu zdravotních problémů tento turnaj vynechá.

Lukáš Pajer do repre U16

so 8.12.2018
O reprezentační přestávce se sejde také český výběr do 16 let, a to ve Vrchlabí, kde mezi 16. a 22. prosincem změří třikrát síly se stejně starými hráči Ruska. Trenéři národního týmu nominovali mimo jiné hradeckého Lukáše Pajera, náhradníkem je pak Petr Moravec. Blahopřejeme!

Tři hráči Hradce do repre

čt 6.12.2018
Česká hokejová reprezentace se v příštím týdnu zúčastní Channel One Cupu v Rusku a bude u toho také trojice hráčů Mountfieldu HK. Pozvánku od hlavního kouče Miloše Říhy obdrželi Filip Pavlík, Radovan Pavlík a Petr Zámorský. Gratulujeme!

Změna začátku zápasu ve Zlíně

čt 6.12.2018
29. kolo na ledě týmu PSG Berani Zlín se bude hrát ve středu 26. prosince od 15:30 (původně od 17:30).

Donominace do reprezentace U19

čt 6.12.2018
Národní tým do 19 let se v prosinci zúčastní World Junior A Challenge v kanadském městečku Bonnyville. Na tuto akci byl z pozice náhradníka dodatečně nominován také hradecký Dominik Sklenář. Ten tak na turnaji doplní další hráče Mountfieldu HK – Daniela a Jaroslava Dvořákovy. Blahopřejeme!

Situace okolo Petra Koukala

st 5.12.2018
Generální manažer Mountfieldu HK Aleš Kmoníček k situaci Petra Koukala: „Chtěl bych zamezit spekulacím ohledně odchodu Petra Koukala z Mountfieldu HK. V tuto chvíli a minimálně do konce roku Petra nikam uvolňovat nechceme. S Petrem, resp. jeho agentem jsme ve spojení, ale to se týká jeho výkonů a produktivity. Tuto otázku bude řešit také představenstvo společnosti, které má naplánované jednání na 13. prosince 2018.“

Aukce dresů z MS 2018

út 4.12.2018
Na webu www.sportovniaukce.cz právě probíhá dražba dresů národního týmu z Mistrovství světa 2018 v Dánsku. Ve hře je třeba dres Filipa Hronka, který v něm dal Švédsku svůj první seniorský reprezentační gól.

Ve čtvrtek přijde Mikuláš

út 4.12.2018
Čtvrteční trénink (6.12.) základny (kurzu ledního hokeje), který se koná od 17:30, navštíví jako každý rok vzácná návštěva – Mikuláš se svými parťáky, aby se všichni podívali, co se děti naučily, a odměnili je drobnými dárky.

Narozeniny Radka Smoleňáka

po 3.12.2018
Radek Smoleňák slaví dnes 32. narozeniny! Přejeme hodně zdraví, štěstí, životní i herní pohody a i nadále co nejvíc úsměvů a radosti nejen s Mountfieldem HK. Ať všechno klape, jak má, Smoli!

Nominace do reprezentace U20

po 3.12.2018
Juniorská reprezentace se před polovinou prosince začne chystat na blížící se mistrovství světa. Do širšího výběru byli pozváni také Michael Gaspar a Radim Šalda, jenž hraje v zámořské QMJHL. Na svěřence bude dohlížet také asistent trenéra Aleš Krátoška. Mezi náhradníky figurují další jména spojená s hradeckým hokejem – brankáři Daniel Dvořák, Tomáš Vomáčka a útočník Jaroslav Dvořák. Všem nominovaným blahopřejeme a přejeme hodně štěstí!

Pozvánka do slovenské repre

út 27.11.2018
Matej Paulovič a Mislav Rosandič jsou opět nominováni do reprezentace! Oba hradečtí hráči budou hájit barvy Slovenska na Švýcarském poháru 2018. Ten se koná od 13. do 15. prosince v Lucernu, před tím se bude tým Craiga Ramsayho připravovat v Bratislavě. K nominaci gratulujeme!

Nominace do reprezentace U19

út 27.11.2018
Národní tým do 19 let se v prosinci zúčastní World Junior A Challenge v kanadském městečku Bonnyville. Na tuto akci byli nominováni hradečtí mladíci Daniel a Jaroslav Dvořákové. Turnaje se zúčastní také Tomáš Vomáčka, který prošel hradeckou mládeží. Mezi náhradníky navíc figurují Miroslav Kukla a Dominik Sklenář. Blahopřejeme!

S Třincem až 4. prosince

po 26.11.2018
Z důvodu množících se nepřesným informací o termínu utkání 31. kola Tipsport extraligy mezi týmy Mountfield HK a HC Oceláři Třinec upozorňujeme, že tento duel je na programu v úterý 4. prosince od 18:00 v královéhradecké ČPP Aréně.

Trest pro Michala Trávníčka

so 24.11.2018
Michal Trávníček z týmu HC Verva Litvínov dostal trest na dva zápasy za faul na Sébastiena Pichého ze závěru utkání 21. kola Tipsport extraligy. Více informací na www.ceskyhokej.cz

Další stránky
1234>>