Aktuality

Kulatiny Patrika Stehna

včera
Videotrenér a statistik A-týmu, ale také mládežnický kouč Patrik Stehno slaví kulaté 30. narozeniny. Mountfield HK přeje hodně zdraví, štěstí, pohody a spokojenosti!

Změny zápasů juniorů

včera
Utkání juniorů Mountfield HK – HC Slavia Praha bude odehráno v úterý 18. srpna od 11:45 (původně 17:30) v ČPP Aréně. V pátek 21. srpna měli navíc junioři sehrát přípravný duel se Salzburgem. Protože soupeř nemůže vycestovat za hranice, byl tento zápas zrušen.

Robert Horyna slaví kulatiny

před 3 dny
Jubilejní 50. narozeniny dnes slaví bývalý hradecký gólman, současný trenér brankářů, ředitel Mountfield Cupu a organizační ředitel Mountfieldu HK Robert Horyna. Přejeme všechno nejlepší, štěstí, pohodu a hlavně hodně zdraví!

Duo Morong-Poppel do Kadaně

pá 7.8.2020
Hradečtí mladíci Matěj Morong a Petr Poppel budou získávat, stejně jako vloni, zkušenosti se seniorským hokejem ve druhé nejvyšší soutěži. Z důvodu většího herního vytížení jim bylo vyřízeno hostování do Kadaně, za Mountfield HK mohou naskakovat formou střídavých startů.

Na Kometu vyprodáno

čt 6.8.2020
Všechny vstupenky, které šly do volného prodeje na zápas proti Kometě Brno, byly během pár minut vyprodány.

Jan Folvarský má narozeniny

čt 6.8.2020
64. narozeniny slaví lékař hradeckého A-týmu Jan Folvarský. Přejeme všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví!

Info o vstupenkách na Brno

čt 6.8.2020
Ve 13:00 půjde několik desítek vstupenek na dnešní utkání proti Kometě Brno do volného prodeje, a to on-line, na pokladnách ČPP Arény i v Infocentru. Cena jedné vstupenky činí 150 Kč.

Změna začátku zápasu

út 4.8.2020
Utkání 3. kola Generali Česká Cupu na ledě Dynama Pardubice bude začínat 11. srpna v 17:00 (původně 18:00), zápas bude vysílat živě ČT Sport.

Petr Zámorský slaví narozeniny

po 3.8.2020
28. narozeniny slaví pilíř hradeckých defenzivních řad s ofenzivními choutkami Petr Zámorský. Přejeme všechno nejlepší, spokojenost v osobním i pracovním životě a taky přesnou mušku. Ať se daří, Zámku!

Hradecký dorost je v karanténě

po 3.8.2020
Podobně jako v jiných klubech, také celému týmu dorostu Mountfieldu HK byla Krajskou hygienickou stanicí nařízena karanténa, která potrvá do 12. srpna. V současné době probíhá testování všech hráčů a trenérů této kategorie, do uvedeného data byly zrušeny všechny dorostenecké tréninky i zápasy.

Změna zápasu juniorů

po 3.8.2020
Čtvrteční plánovaný zápas juniorů proti Olomouci se kvůli situaci v týmu soupeře neuskuteční. Lvi se proto opět střetnou s pardubickým Dynamem, a to ve čtvrtek 6. srpna od 11:30.

Junioři v pátek proti Dynamu

čt 30.7.2020
Junioři měli v pátek 31. července od 12:00 nastoupit k domácímu přípravnému utkání proti Liberci, Tygrům však byla nařízena čtrnáctidenní karanténa. Místo toho svěřenci Aleše Krátošky přivítají ve stejný čas pardubické Dynamo.

Čtyři hráči v reprezentaci U16

út 28.7.2020
Na kempu reprezentační šestnáctky, který se uskuteční od neděle 9. do středy 12. srpna v Plzni, bude mít hradecký hokej zastoupení na všech postech. Pozvánku si vysloužili brankář Jan Kasal, zadák Filip Žaba a také forvardi Jiří Felcman s Pavlem Šimkem. Mezi náhradníky je navíc Matyáš Sláma.

GČC: Skupina C beze změn

út 28.7.2020
Tři týmy, které se mají zúčastnit Poháru Generali České pojišťovny, jsou v karanténě, proto došlo k odložení pěti zápasů. Skupiny C, v níž je také Mountfield HK, se to netýká – pokud se situace nezhorší, utkání s hradeckou účastí by se měla odehrát v plánovaných termínech.

Čtvrteční zápas dorostu zrušen

po 27.7.2020
Hradečtí dorostenci měli ve čtvrtek 30. července sehrát přípravné utkání proti Spartě Praha. Tým soupeře je však v karanténě, plánovaný zápas se proto ruší.

Další stránky
123456>>