Krátké zprávy

Autogramiáda trojice Lvů

čt 1.6.2023
Už v sobotu 3. června si fanoušci budou moci na Stříbrném rybníku užít Den s Českým rozhlasem Hradec Králové, kde se jim v rámci doprovodného programu a autogramiády od 16:00 podepíše trojice Lvů ve složení Patrik Marcel, Filip Pavlík, Radovan Pavlík.

Třicetiny Tomáše Pavelky

po 29.5.2023
Své jubilejní třicáté narozeniny dnes slaví naše posila do obranných řad, a to Tomáš Pavelka. Pačes, přejeme všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, a ať se ti v Hradci Králové líbí!

Lvi v Českém rozhlasu HK

po 22.5.2023
Na stříbrnou sezonu v rozhlasové kavárně Lady Klokočníkové zavzpomínali Robert Horyna, Tomáš Borovec a také zástupce fanoušků Bilbo.

Narozeniny Petra Pluhaře

ne 21.5.2023
Kustod A-týmu Mountfieldu HK Petr Pluhař slaví své 41. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a spoustu pracovní i rodinné pohody!

Narozeniny Jana Eberleho

so 20.5.2023
Své 34. narozeniny dnes slaví náš druhý nejzkušenější útočník Honza Eberle. Přejeme všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a spoustu radosti na ledě i mimo něj, Ebiku

Narozeniny Radovana Sakaláše

ne 14.5.2023
Dnešní přání k narozeninám míří do Rigy, kde slaví své 42. narozeniny fyzioterapeut Mountfieldu HK a České hokejové reprezentace Radovan Sakaláš. Všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví!

Lvi míří na MS

so 6.5.2023
Duo extraligových vicemistrů z Mountfieldu HK Mislav Rosandič a Oliver Okuliar jsou v nominaci trenéra Craiga Ramseyho na MS v hokeji 2023, které hostí Tampere a Riga. Blízko finální nominaci je i Francouz Jordann Perret.

Narozeniny Chrise Lalancetta

so 6.5.2023
Dnes slaví své 29. narozeniny náš kanadský útočník Christophe Lalancette. Přejeme všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví, zkrátka: Joyeux anniversaire!

Matěj Machovský do Vítkovic

st 3.5.2023
S organizací Mountfieldu HK se definitivně loučí brankář Matěj Machovský, devětadvacetiletý rodák z Opavy podepsal víceletý kontrakt s Vítkovicemi.

Lvi v reprezentacích

út 2.5.2023
Trojlístek vicemistrů Tipsport extraligy si připojil k národním týmům Slovenska a Francie. Mislav Rosandič s Oliverem Okuliarem zabojují v kempu o místo ve slovenské reprezentaci pro MS, Jordann Perret zase nechybí v na soupisce francouzského nároďáku. Ať se daří!

Rozhodnutí předsedy DK

pá 14.4.2023
Předseda DK TELH Viktor Ujčík se na základě podnětů klubů Mountfield HK a HC Vítkovice Ridera zabýval ve zkráceném řízení jednáním hráčů Petra Gewieseho, Radka Smoleňáka a Mislava Rosandiče v utkání 6. semifinále hraném dne 13. 4. 2023. Předseda DK řízení ve všech případech zastavil. Více na www.apklh.cz.

Rozhodnutí předsedy DK

út 11.4.2023
Předseda DK TELH Viktor Ujčík se na základě podnětu klubu Mountfield HK zabýval ve zkráceném řízení jednáním hráče Vítkovic Robertse Bukartse ve 4. semifinále. Předseda DK TELH potrestal hráče nepodmíněným zastavením činnost na 1 soutěžní utkání za Sekání. Více na apklh.cz

Nominace do reprezentace U17

ne 9.4.2023
Trojice hradeckých mladíků Jiří Klíma, Lukáš Král a Dominik Pavlík byla nominována na Turnaj pěti zemí, který se uskuteční od 9. do 16. dubna v Plzni. Mezi náhradníky navíc figuruje Jakub Jón. Gratulujeme!

Vyjádření ředitele TELH

čt 6.4.2023
Vyjádření ředitele TELH Martina Loukoty: „Obě situace zkoumané brankovým videorozhodčím, které Vítkovice rozporují, byly velmi složité, avšak dle výkladu pravidel ledního hokeje správně posouzené.“ Tisková zpráva na www.apklh.cz

Gól Lalancetta ve Zlaté helmě

po 3.4.2023
Krásná kličkovaná Christopha Lalancetta ze 4. čtvrtfinále na ledě Bílých Tygrů Liberec se probojovala mezi nejpovedenější akce měsíce března. Hlasovat pro ni můžete v anketě Zlatá helma do pátku 7. dubna 2023.

Další stránky
123456>>