Aktuality

Narozeniny Petra Svobody

čt 20.6.2019
Petr Svoboda, který je trenérem A-týmu i mládeže, slaví 39. narozeniny. Přejeme hodně životní pohody, pracovních úspěchů, štěstí a hlavně zdraví!

Filip Hronek a Zlatá hokejka

po 17.6.2019
Hradecký odchovanec Filip Hronek se umístil na šestém místě v anketě Zlatá hokejka, gratulujeme! Celkovým vítězem se potřetí za sebou stal David Pastrňák, z hradeckých hokejistů skončil na 21. místě Petr Zámorský.

Jubileum Miroslava Řeháka

čt 13.6.2019
Životní jubileum slaví bývalý vynikající hradecký útočník a dlouholetý trenér Miroslav Řehák. K 70. narozeninám přejeme hlavně pevné zdraví a hodně nejen hokejové radosti. Všechno nejlepší, pane trenére!

Radek Smoleňák má syna!

ne 2.6.2019
Hradecká hokejová rodina se rozrostla o dalšího člena! Radek Smoleňák se svou manželkou v sobotu navečer přivítali na svět syna Samuela. Šťastným rodičům gratulujeme a všem třem přejeme hlavně pevné zdraví a hromadu štěstí ve společném životě.

Dominik Graňák do K. Varů

pá 31.5.2019
Po dvou kompletních sezónách opouští Mountfield HK bek Dominik Graňák. Bývalému kapitánovi, jenž míří do Karlových Varů, přejeme v novém působišti hodně štěstí!

K týmu se připojil Radim Šalda

st 15.5.2019
Spolu s A-mužstvem se na novou sezónu začal připravovat Radim Šalda, který strávil uplynulé dva roky v zámořské QMJHL.

Zdeněk Čáp se připojil k týmu

čt 9.5.2019
Mountfield HK uzavřel novou smlouvu se Zdeňkem Čápem, který se tak zapojil do přípravy A-týmu. Šestadvacetiletý zadák strávil uplynulý ročník v Chance lize, za Hradec Králové doposud odehrál 124 extraligových utkání.

Opustil nás Adam Svoboda

út 7.5.2019
Velice smutná zpráva přišla dnes odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Mountfieldu HK Adam Svoboda. Hokejový klub vyjadřujeme soustrast všem pozůstalým.

Dva mladí hráči do Prostějova

po 6.5.2019
Daniel Dvořák a Jakub Muška budou v nové sezóně působit formou hostování v prvoligovém Prostějově, kde se také zapojili do přípravy.

Petr Zámorský pojede na MS

ne 5.5.2019
Petr Zámorský dostal v nabité konkurenci důvěru a čeká ho cesta na mistrovství světa na Slovensku. Světového šampionátu se zúčastní také Filip Hronek a fyzioterapeut Radovan Sakaláš. Národní tým naopak opustil další zadák Mountfieldu Filip Pavlík.

Jaroslav Pavelka do Plzně

st 1.5.2019
Jaroslav Pavelka po šesti letech opouští Mountfield HK, jeho novým působištěm se stala HC Škoda Plzeň. Děkujeme za služby a přejeme v týmu indiánů hodně štěstí!

David Kočí trenérem juniorů

st 1.5.2019
Novým hlavním trenérem juniorů se stal David Kočí – hráč se zkušenostmi z NHL, který vedl v posledních šesti letech dorostence a juniory Sparty a Chomutova.

Novinky z lotyšské repre

út 30.4.2019
Součástí lotyšského národního týmu, který se připravuje na mistrovství světa, už není Maris Bičevskis. V kádru naopak zůstává Oskars Cibulskis, který zabojuje o finální nominaci. Lotyše čekají ještě dva přípravné zápasy proti Švýcarsku.

Filip Hronek do nároďáku

po 29.4.2019
K národnímu mužstvu se před blížícím se mistrovství světa na Slovensku připojí také obránce Detroit Red Wings Filip Hronek. Součástí týmu Miloše Říhy jsou i nadále Filip Pavlík a Petr Zámorský.

Oceláři mistry extraligy

ne 28.4.2019
Masarykův pohár pro vítěze Generali play off Tipsport extraligy patří Ocelářům Třinec. Ti porazili ve finále Liberec 4:2 na zápasy. Letošnímu mistrovi gratulujeme!

Další stránky
123456>>