Diskuzní fórum
Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
zvedavej
24.01.2014, 23:38
v pondělí k nám přijde marketink... něco vymyslíme.. , v rámci možností .. každá kačka dobrá.. :-)) a jen do hradce.. :-))
24.01.2014, 23:19
Ale tak to je příteli, mluvíš mi z duše. Kdyby mi někdo před rokem řekl, že..... a dál už to znáš. To, co je navíc, je neuvěřitelnej mančaft, stmelenej vším tím kolem. Pak výsledky, vždyť elektronický tužky a jiní nás pasovali na druhé místo, ale v baráži! Support fantastickej. Birkow je kapelmajstěr jak sviň, baví mě to. Je to něco, na co jsem čekal dvacet let. Je to příjemné, opravdu příjemné. Zapadá to navíc do sebe...Dobré to bude!
24.01.2014, 23:16
Děláme to jako fans dobře,vím to!!!A myslím,že i ti naši kluci to z nás cítí,jak moc to pro nás znamená.Navíc tu je VELKÝ bonus v postavě P.Kmoníčka.Neznám ho osobně,ale věřím mu.Šimi,vím,že vás každý neúspěch neskutečně štve,ale to se stane,že to někdy nesedne a navíc vás ted třikrát poženeme doma,tak to by v tom byl čert,aby s toho nekapalo něco do tabuky.
Říkejte si s chlapama na ledě:SMĚR VALHALLA,SMĚR VALHALLA!!!Krůček po krůčku.
Tohle byla jen jedna bitva a ne celá válka.
Říkejte si s chlapama na ledě:SMĚR VALHALLA,SMĚR VALHALLA!!!Krůček po krůčku.
Tohle byla jen jedna bitva a ne celá válka.
24.01.2014, 23:08
Tak, tak. Teď hrajeme 3x doma a musíme zabrat, protože všichni za náma bodovali a dotáhli se. Na druhou stranu, i kdyby ne, tak se nezblázníme. Já budu spokojená i v předkole. Letos šlo o stabilizaci a udržení se, což už se prakticky podařilo.
24.01.2014, 22:57
my máme nagano každý zápas.. :-)) vždyť toto všechno je nad plán.. a jsem přesvědčený, že to je na dlouho... moc dlouho..
tím, že jsme byli na dně, tak máme pokoru.. a užíváme si toho co tu je.. a dovedeme to přesunout na hráče.., kteří pomáhají uzavřít kruh..
tím, že jsme byli na dně, tak máme pokoru.. a užíváme si toho co tu je.. a dovedeme to přesunout na hráče.., kteří pomáhají uzavřít kruh..
24.01.2014, 22:42
Kusý hlavně drsně narazil na realitu života a fotbalu. Ten ukázal jeho limity. A jeho limity, bohužel pro něj, nejsou kdovíjaké. Jinak já Kusýho naprosto chápal ve vztahu k HK. Byl by idiotem, kdy by si za humny otvíral frontu ve formě KHL nebo ELH. Je to o penězích a proto tvrdím, že Kusý by dnes měl velký problém se někde vracet do Koněřití a tam to osvobodit. Tady je zázemí a bude ještě lepší, tam je nejistota, dluhy, finančně dýchavičné vedení atd. Co by tam dělal? Šaška jiným šaškům. Proto já tvrdím akce město HK-MTF good, předseda představenstva good. Tady je vize, tady je budoucnost a já se na ni těším.
24.01.2014, 22:39
KHL byla prasárna a Kusadlo na tom měl velkej podíl! Na rok se to uklidilo do Popradu a pak pěkně potichu přesun do Práglu kde to najednou nikomu nevadí? Jak vokatý! Ale paradoxně to byla od Kusadla medvědí služba, protože místo KHL tady je naše česká ELH a tím pádem můžeme rozhýbat stojaté vody české nejvyšší soutěže nádhernou euforií, která rozhodně není jen momentální, ale Jinej level v Hradci Králové už prostě nikdy neskončí!
Já osobně sedám na svůj flek v sektoru D už od dob sociku a od tý doby jsem zažil jako fanda hokeje v HK vzestupy i pády a taky jsem za tu dobu stihl rozšířit řady fandů o své dva syny, kteří dnes stejně jako já s pýchou oblékají před každým zápasem dres Mountfieldu HK a razíme si užít náš krásný příběh,...nekonečný příběh!
Já osobně sedám na svůj flek v sektoru D už od dob sociku a od tý doby jsem zažil jako fanda hokeje v HK vzestupy i pády a taky jsem za tu dobu stihl rozšířit řady fandů o své dva syny, kteří dnes stejně jako já s pýchou oblékají před každým zápasem dres Mountfieldu HK a razíme si užít náš krásný příběh,...nekonečný příběh!
24.01.2014, 22:35
At klidně zmizne ten klub z hokejové mapy,mě je to šumák,at si klidně není derby už co tady budu.Vyloženě chci at žerou hlínu,tak jako my a klidně ještě déle!!!At poznají jaké to je,"hrdinové".Pak se teprve s nima budu bavit jako rovný s rovným,do te doby ne!!!
24.01.2014, 22:29
Přesně tak, tady se bojuje na život a na smrt, ekonomicky je to buď my nebo oni. V horizontu max. 5 let se rozhodne. Jestli existuje nějaká karma, tak půjdou do kytek oni, za to vše, co tu napáchali.
24.01.2014, 22:23
Kusý?Už to jméno se mě hnusně píše žebrota lobistická.Jen tímhle"sportovní cestou" udělal těm valachům odvedle dva tituly,když tam sháněl hráče,kamarádi ze svazu a ještě blízko repre,hmm to se kšeft hejbe.KHL,to hlasování všichni proti a za třičtvrtě roku,světe div se.V Práglu už ano,to je přece dál od SMRADOPŮLEK,než HK.Krysa!A tenkrát ta baráž i s těma třema finskýma klukama?Koukáš,že ono hrají jako o život a zbytek to uplně evidentně jen odbruslil,protože už každý věděl,jen oni ne.Višnák?Beze slov už radši.A proto,už jen pro tohle si to chci užívat až do své smrti spolu se všema kdo má lví srdce v těle.At je to kdokoliv,jen ne lidi takového ražení o kterých jsem tady ted ne psal,ale zvracel z nich!Pro mě je tohle srdeční klub,stejně jako votroci,ti už mají titul a já VĚŘÍM,že se ho ještě stihnu dožít i s klukama co bojují i na ledě za nás.Tohle bude totiž moje soukromé Nagano.
24.01.2014, 22:22
Teda nečetl jsem tu asi 2-3 dny a je tady toho tolik, k těm Pardubicím jsem to začal vnímat až po tom KHL nebyla schválena Kusým, proč asi.... ale teď je to jinak, dovolím si tvrdit, že se to otočí
24.01.2014, 22:20
:-)) normálně mě to sebralo.., až si toho všimla manželka.. :-)) a prý, že mě tak zdrchaného nemůže vidět, tak jsem dostal panáka.. :-)) snad se s tím srovnám.. :-))
jen nevím stále proč.. vždyt jsem nic tak zlého a hlavně nepravdivého nenapsal.. :-))
jen nevím stále proč.. vždyt jsem nic tak zlého a hlavně nepravdivého nenapsal.. :-))
24.01.2014, 22:18
Ale ono je to celkem přirozené, historicky ověřené. Když bylo všechno v řiti, hledal se viník. Zpravidla za nepřízeň mohl nejbližší soused. I v tomto případě je tomu tak, byť zatím jen částečně. Za svoje finanční i jiné kostlivce si mohou polokoně sami svou bohorovnou ekonomickou a personální politikou. To, co oni netuší, je fakt, že finální úder přijde příští nebo přespříští sezónu. Kdo tohle dobře ví je paradoxně Šmidberák, kterýmu nemůžou přijít na jméno. Ale fakticky pochopil ihned, že jeho investice a možné zisky do a z hokeje v Koněpůlích hokejem v HK v jednom okamžiku ztratily desítky procent a možná i jakoukoliv budoucnost. Mě osobně to líto není, mě osobně je to u prd.ele.
24.01.2014, 22:11
Koukám, že je z tebe opět skokan roku. Nechci nic říkat, ale asi tě někdo nemá moc rád. F.O.P.
24.01.2014, 22:03
také nejsem prcek.. :-)) a vím, co to je napoleonský komplex.. :-)) a ted se objevuje druhý typ komplexu... a na ten bacha.. projevuje se plošně.. :-))
je to polokoňský komplex..
je to polokoňský komplex..
24.01.2014, 21:58
Hele jako, co na to napsat. Tak úplně live to zrovna není, ale jako vopice tleskaj..Tak vo co komu de? Podle mě je to hymna jak sviň.
To LviSrdce: naprostej souhlas, hezky si to napsal. To je přesně jeden z důvodů, proč nesnáším trpajzlíka (jsem obr, že) Kusýho. Jsou v takovým haj.zlu, že z tohodle nýmanda, co neumí Prahu, dělaj velkého guru. Jó polokoně, to byly časy. Penízky byly, hokejovej potěr z celýho kraje za hubičku. Hradec držet u huby. To skončilo miláčci.
Pro mladší ročníky na tomto fóru....chápete správně, opravdu je nemáme rádi, pindaly upindaný.
To LviSrdce: naprostej souhlas, hezky si to napsal. To je přesně jeden z důvodů, proč nesnáším trpajzlíka (jsem obr, že) Kusýho. Jsou v takovým haj.zlu, že z tohodle nýmanda, co neumí Prahu, dělaj velkého guru. Jó polokoně, to byly časy. Penízky byly, hokejovej potěr z celýho kraje za hubičku. Hradec držet u huby. To skončilo miláčci.
Pro mladší ročníky na tomto fóru....chápete správně, opravdu je nemáme rádi, pindaly upindaný.
24.01.2014, 21:54
Neblbněte, mindráky přece máme my, protože v Rokli je všechno úžasný a nejskvělejší. Krásný město je salonem Evropy, ekologický průmysl, geniálně řešená doprava, špičková nemocnice a světový hokej. Tak nezáviďte!
24.01.2014, 21:45
hele omlouvám se, nejsem odborník, ale kousek jsem si pustil, ale připadá mi to jako z plejbeku.. :-))
ale chápu, to je úmysl, vždyt oni jsou zvyklí fandit z plejbeku.. :-)) tak je to asi ok.. omlouvám se, že mi to nedocvaklo hned..
ale chápu, to je úmysl, vždyt oni jsou zvyklí fandit z plejbeku.. :-)) tak je to asi ok.. omlouvám se, že mi to nedocvaklo hned..
24.01.2014, 21:41
Tak asi chápeš, že pokud nebude ples, tak celá moje režie je limitně v háji. S Jirkou jako ladíme takový spíš swingový písničky. To já rád, Jirkovi to vyloženě sedí. Máme tam opravdovej klenot pro tradiční, pravověrný fandy, kteří rádi vzpomínají, jaké to bylo tenkrát. Už jsem to sem dával, ale pro jistotu..Máme ambici z toho udělat novou hymnu klubu HC Kůň v pluhu..pardon HC Kůň v dluhu. Tak si to poslechněte. Já myslím, že jako JO. odkaz
24.01.2014, 21:39
Ti mladší vědí prdlačky co je v našich fans nahromaděné za celé ty roky a ti starší to vědí zase velice dobře.Tohle platí hlavně pro jižany.Já sám mám v sobě dost obrázků,které jsou víc než jasně vidět,že to bylo tady hodněkrát o nás bez nás.Jenže my jsme pořád tady a to od samého dna.A ted se s náma musí holt počítat k nelibosti jiných kostlivců z ELH.Co se mělo zničit nezničilo se a co mělo být něčí farmou se farmou nestalo a stále to stojí a zase funguje a to nebezpečně dobře a to nahání strach ted.Jedině lvi a klidně proti všem!!!A klidně navždy proti všem!!!
24.01.2014, 21:33
:-)) neblázni.. proč by to sebevědomí fanoušci sebevědomého klubu dělali? nepodsouvej tu myšlenku... ať zbytečně nevyvoláváš zášť...
24.01.2014, 21:31
V Pcích to dneska muselo vypadat jako v Las Vegas!...Každá druhá domácnost tam pálila dnešní deník Sport
...jééé, to muselo být světýlek!!!
...jééé, to muselo být světýlek!!!
24.01.2014, 21:31
také souhlasím, až na ten ples, ten by jsem nechal... v tombole bude rozprodej hokejek.. :-)) a bude na elektriku.. :-))
a sakra.. za hodku a já jsem pomalu v minusu.. :-)) a to jsem měl skoro 1800 plus.. :-)) a mé sebevědomí je na draka.. ach jo.. co s tím? nebojte.. :-)) mašli si nehodím.. :-))
a sakra.. za hodku a já jsem pomalu v minusu.. :-)) a to jsem měl skoro 1800 plus.. :-)) a mé sebevědomí je na draka.. ach jo.. co s tím? nebojte.. :-)) mašli si nehodím.. :-))
24.01.2014, 21:30
během hodiny karma z 1500 na -4 ... mindráčky z jihu? :D
24.01.2014, 21:28
24.01.2014, 21:26
Na rovinu, silná trojka pilsen, sparta, třinec..5 bodů. To vůbec není špatný, pro mě skoro nad plán. Navíc spartičku i ten třinec máme za sebou, na rozdíl od ostatních mančaftů. Teď tři hratelné zápasy doma, je potřeba něco urvat. Obzvlášť, když los nepřeje našim nejbližším pronásledovatelům. Pilsen doma spartu, pak venku třinec. Třinec venku zlín, pak doma pilsen. Vítky v neděli vůbec nic, mají předehráno..No zkrátka, jsou to příjemné starosti. Kalkuluji tady, jak udržet druhé místo. To jinde (pssst..na jihu), to jsou jiné kalkulace. Všechno v řiti, všechny vyházet, šmidberáka znárodnit, veneru nakopat, říha je protekční spratek, ples zrušit, kusý na hrad. To je to opravdové fandění
Jak ty odrzlý opice znám, už teď se začínají pomalu uklidňovat..na půlnoc pohoda a budou přísahat, že v neděli přidou všichni. Tleskááát a reprák povinně. Takže sorry polokoně, ale Hradec forever!!!
Jak ty odrzlý opice znám, už teď se začínají pomalu uklidňovat..na půlnoc pohoda a budou přísahat, že v neděli přidou všichni. Tleskááát a reprák povinně. Takže sorry polokoně, ale Hradec forever!!!
24.01.2014, 21:20
Hlavně v klidu vše,tak jak to má být a na provokace se jen usmívat a radovat se hokejem a naším klubem,zbytek světa at se užirá sám v sobě čímkoliv.My si pojedeme po svém.Prostě je potřeba ukázat jiný level uplně ve všem,těm ostatním kostlivcům,prostě mají zažitou tu svoji tisícročnou nudu a ted když je tu něco nového v něčem,tak je to jen děsí,protože začínají poznávat tu svoji tvář a nedělá jim to dobře.Nechme je jejich osudu a starejme se jen o své ve všem.Myslím,že uplně to nejsprávnější je dělat si vše po svém a hlavně uplně jinak než ten pravěký zbytek ELH,který se bojí uplně všeho co je jiné,nepískání na vlastní kluky,potlesk i po prohraném zápase atd,maličko bych jen vylepšil to,aby se neskandovalo něco vyloženě sprostého,protože i v tomhle pak budeme uplně jiný a svý. Prostě budme svý všimejme si jen našich kluků a fanděme hlasitě jen jim při zápase.At se všichni užerou podle svého z nás.Nás to vůbec nemusí zajímat.
24.01.2014, 21:19
:-))
to by jsem neřešil.. :-)) vždyt je to tradiční klub.. :-) nějaká prohra sem.. tam.. se sebevědomým klubem a sebevědomým fanouškem nemůže zamávat...
ale my jsme asi fakt začátečníci.. prohráli jsme a těšíme se na neděli, až kluky podpoříme... nebo JINÝ LEVEL?
KRŮČEK PO KRŮČKU..
to by jsem neřešil.. :-)) vždyt je to tradiční klub.. :-) nějaká prohra sem.. tam.. se sebevědomým klubem a sebevědomým fanouškem nemůže zamávat... ale my jsme asi fakt začátečníci.. prohráli jsme a těšíme se na neděli, až kluky podpoříme... nebo JINÝ LEVEL?
KRŮČEK PO KRŮČKU..
24.01.2014, 21:17
Tak když se podívám na tabulku, tomu jejich traumatu se ani nedivim
24.01.2014, 20:56
vypadá to, že koněpůlky mají trauma a karma mizí.. :-)) , ale my víme, že o tom to není.. :-)) jdeme krůček po krůčku.. :-)) a jsme jasně nad plán.. :-)) vždyť ty pozice měly být obráceně.. :-):-))
24.01.2014, 20:32
řízek z toho do budoucna vytěží maximum..
24.01.2014, 20:19
Klidně uznáme, že soupeř byl lepší. Bez nadávek, bez zklamání. I v tom jsme jiný level.
24.01.2014, 20:07
Tak nutno říci že Třinec dnes hrál velmi dobře, v závěru jsme ještě trochu zabrali, nemůže být každý den posvícení, po snovém víkendu hold přišla prohra, jedeme dál!
24.01.2014, 19:29
Není nutno, není nutno, aby bylo přímo veseloooo....hlavně se z toho nepo.rat
bochníky levnější nebudou a opět můžeme odstartovat novou úspěšnou sérii. Hradeeeeeeec!!!
bochníky levnější nebudou a opět můžeme odstartovat novou úspěšnou sérii. Hradeeeeeeec!!!
24.01.2014, 19:23
jasný... kluci budou v neděli nažhaveni, aby si spravili chuť... a my je k tomu dostrkáme.. :-))
24.01.2014, 19:17
Není vždy posvícení, dnes to prostě nevyšlo. Neklesáme na mysli a těšíme se na další zápasy - hned tři doma. Hradec GO!
24.01.2014, 19:16
Tak dneska nám to nelepilo,Psinec prostě lepší.V neděli si zlepšíme náladičku
24.01.2014, 19:15
pominu-li Vítkovice.. tak dneska jasně druhej nejhorší výkon v sezoně.. prostě nic nelepilo.. ale to se stává.. v neděli vyhrajem!
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.