Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-3-1" |  vypnout filtr
 
123>
těžká úloha.. :-)) do koněpůli kupuji dvoje lístky... vedle našeho kotle.. a druhé nad střídačky.. , já to radši živější.. :-).-))
škoda, že ty goly v pit nepadly obráceně.. .-).-))
náš poslední? no přeci ve finále.. :-)) a pak to vezmem na náměstí.. :-).-))

musím se domluvit s kolegama..
a je vymalováno.. :-((

ale padají mi goly ve wini...:-)) ještě potřebuji jeden.. :-)) snad ho tam někdo za třetí třetinu dá.. :-).-))
Já vím, jak jsi to myslel, ale přeci nebudeš na PO sedět někde vedle, zvlášť když nevíme, kdy to bude náš poslední zápas.
jojo.. :-)) potřeboval by jsem, kdyby dal Pit v první třetině gool.. a asi to nedopadne. .:-((
01.03.2015, 23:42
A tím vyrovnal v historické tabulce střelců pátého Phila Esposita.
jarda jagr.. gooooolll..
01.03.2015, 23:25
Kdyby mi před dvěma roky akademik Filip z návštěvníků přinesl noviny z r. 2015 s tímto nadpisem (odkaz níže) asi bych koukal bych jak blázen.. No pěkně se na to kouká a doufám že Sparta není konečná. Smajlík Smajlík Smajlík
odkaz
Smajlík však ano.. :-)) v koněpůlích byl sektor 202 :-)) těsně vedle plexi.. :-).-))

takhle jsem to myslel.. :-))
zítra v práci porada na téma kam kupovat lístky... dejte někdo doporučení.. jedno už tu padlo, kotel hostí.. :-)) a další? :-))

01.03.2015, 22:34
Hmm,hmm,...Železná Sralta,...to by šlo Smajlík
01.03.2015, 22:12
...takže kdy se mohu postavit do fronty na lístky na domácí zápasy PO ?
a lístky na Spartu vyrazím určitě..lístky koupíme online...
bude někdo jezdit z Prahy na zápasy do HK a zpátky? Myšleno zatím to pondělí. Já jen, že pojedu autem a budu mít místa Smajlík
Souhlas s tebou. Mančaftů velmi dobrejch je hafo a že mezi ně patříme je pro hradecký fans jak rajská hudba. Ta Sparta kdyby se povedla, to nevím, co by se tady dělo. Ale pořád je to Sparta a ta nebude snadno k poražení. Ale houby zle, pro mě je podstatné, že se to tady ten hokej dělá dobře, i když nejsem insider. A tam jinde, kde trochu insider jsem, si nechám své rozumy pro sebe, ať je klid.
To ruru: jsem se překlep, nejsem milionář, ale milicionář. Tak nevím s tou karmou Smajlík
Tak, tak. Ze sportovního hlediska si to neodvažuju posuzovat, protože tomu houno rozumím, ale z hlediska atraktivity soupeře, vzdálenosti a výjezdovým možnostem vůbec je to z těch týmů před námi soupeř určitě nejlepší. A to nemluvím o těch, kteří v Praze pracují či studují, ti to kvitují zcela určitě.
01.03.2015, 21:56
Hele a nepotřebuješ kamaráda na utrácení peněz, když jseš ten milionář? Myslím to křišťálově čistě a hlavně upřimně Smajlík Smajlík Smajlík
01.03.2015, 21:54
Chci se zeptat jak to bude se vstupenky na Spartu, jelikož v online prodeji sektor hostů Sparta nenabízí. díky Smajlík
No tak teď už to nezachráníš Smajlík Ale je to pravda, jsem nikdo na cestě nikam. I ta karma je trvale v hajzlu Smajlík Tak snad jediná klika, že jsem milionář Smajlík Smajlík
01.03.2015, 21:41
Ten hnus nepatří tobě obrkolodeji Smajlík Smajlík Smajlík
01.03.2015, 21:29
Omlouvám se za ten hnus pode mnou. Mělo to být najdi nulu v tomto textu:samé jedničky Sparta jedničky. No tak nic no

Smajlík Smajlík
Tak lehké to nebude a těžké to bude. Ale co, dáme se do kupy zdravotně a vlítnem na ně. Pravda, může to být hodně o gólmanech. Káca se jeví velmi dobře, Kanty je tam připraven kdykoliv naskočit jak to vidím já. Uvidíme, ale pro Hradec to bude oslava hokeje, ať to bude jak to bude. Chválím rozumnou cenovou relaci lupenů na 1/4 a myslím, že bude vyprodáno jak prd.
Jinak základní část nahoru, pak dolů, pak zase nahoru. Výsledkem je, že už týden sledujeme soutěž a víme, že jsme v šestce. A to prostě je nutno ocenit. Smajlík Třeba nehrajem hokej jak ze žurnálu, ale vaříme z toho, co máme a funguje to. To je pochvala pro řízka a kučerku. Co by za to jinde, kde prý hokej hrají, dali. V lize jsou super týmy a že jim dýcháme na záda je paráda. Paráda. Vzpomeňte, kde jsme měli dle pseudoodborníků být, třeba loni. Jistý playout a bla bla. Takže kluci díky a těším se. Hradec oleeeee
01.03.2015, 21:25
No do perdele
111111Sparta1111111
01.03.2015, 21:24
111111111111111111111111111111111111111S (dlouhý řetězec byl zkrácen)
01.03.2015, 21:24
Není to moj, ale natlemil jsem se a teď zrovna aktuální.

Najděte v textu nulu:
111111111111111111111111111111111111111 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
01.03.2015, 21:21
Váša je bojovník gratuluju Smajlík a to měl o 13 zápasů míň než druhý Hanzlík. Díky Samuraji Smajlík
Čtvrtfinále: Sparta - Hradec Králové

1. zápas - středa 11. března: Sparta - Hradec Králové
2. zápas - čtvrtek 12. března: Sparta - Hradec Králové
3. zápas - neděle 15. března: Hradec Králové - Sparta
4. zápas - pondělí 16. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 5. zápas - čtvrtek 19. března: Sparta - Hradec Králové
Případný 6. zápas - sobota 21. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 7. zápas - pondělí 23. března: Sparta - Hradec Králové

Zdroj: odkaz
01.03.2015, 20:58
Váša vítěz radegast indexu Smajlík
Taky mám ten pocit. Jejich nová posila do brány mi připadá stejně kvalitní jako byli ti předchozí strážci svatyně. Ale všechno může být jinak. Že je play-off jiná soutěž je sice dost otřepané klišé, ale často to bývá pravda. Takže uvidíme a společně si to pojďme užít. Smajlík
01.03.2015, 20:40
Nejslabší místo Sparty jsou brankáři, tolik vyražených puků se jen tak nevidí.
Platit bude důraz před brankou! Škoda že tu není Karel. Smajlík
Doléčit a hurá na ně.
Bude to jízda vážení Smajlík
q13
01.03.2015, 20:40
Smajlík perník předkolo začíná venku.. v Ostravě Smajlík
Je zbytečné se tady bavit s někým, kdo má "brněnský" komplex z Prahy, ale jen tak pro zajímavost. Vám extraliga nespadla do klína? Vy jste si ji vybojovali sportovní cestou že? To je docela paradox, aby tady někdo vykřikoval, komu spadla extraliga do klína a sám má máslo na hlavě. Tak ať se Vám daří proti Čajánkům. Bude zajímavé, kdo bude potřebovat víc kapesníčků. Vy umíte taky pěkně fňukat. Už si ale běž kňourat k vám.
jeasns a LvíSrdce: nechcete jít pokračovat v diskuzi někam jinam? Nikoho jiného tady to už fakt nebaví.

Tak to dopadlo dle našeho tajného přání, těším se na Spartu. Nemyslím, že bychom to měli o něco lehčí než s Kometou, ale tu jsem tu, kvůli (některým!) jejich fanouškům fakt nechtěl.
Se Spartou to bude cirkus a návštěvy by mohly být parádní, byť je mi jasné, že návštěva občasných gaučáků atmosféru stejně nijak moc nevylepší.
A chlapákům dnes díky i za porážku,udělala radost. Smajlík Doufám,že to bylo poslední večerní krasobruslení od nich.A brnáci jak se radují po tomhle nezápase z naší strany. Smajlík
q13
01.03.2015, 20:30
Tak dílo dokonáno... máme Spartu !! Snad nám bude sedět více a uděláme velký krok do hradecké hokejové historie a bude z toho postup do semifinále !!!
Tak a máme Spartu......
01.03.2015, 20:29
tak 10.3...na Spartě
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.