Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-4-2" |  vypnout filtr
 
12>
Jo a ještě bych zapomněl: Pardubice mají polokoně a ty druhý půlky nechaly v Budějicích. Jen v Krumlově jsou celý Koníčci, to je podivné..:c)) Hradec forever...
Já nejsem Koníček. A nejsem z Krumlova. A jste mi všichni z Hradce lhostejní. A proto sem lezu každý den a řeším to a řeším ach já z toho asi neusnu..:c)))))))
02.04.2015, 23:18
Chlapci, neurážejte pana Koníčka. Všechno může být jinak. Psala jsem o posilách, jaké svět neviděl. Třeba pak kvůli vám nepřijdou. Mladej a talentovanej kluk? Co když je to taťka Rolase, Količe nebo Kovářovic kluků. Naštvete ho a kluka nám sem nedá. A pak se mi budete smát, že sem nikdo z avizovaných nepřišel. Smajlík
Smajlík zdravíčko :-))

obecně stále platí..:-).-)) je to marný.. je to marný.. :-).-))

tak třeba léčba nereagováním na některé nicky? to by mohlo klapnout.. :-).-).-).-))
ruru, nebuď paranoidní ! Už jsem napsal že nejsem z ČK a tím to hasne.

Není to totéž ! Je rozdíl když přijde hráč v žákovské nebo dorostenecké kategorii a je rozdíl, když někdo přijde vlastně na play off.

Ale chápu, že mise splněna k radosti hradeckých. Mně to ve vašem případě je vážně naprosto lhostejné. Jen jsem vyjádřil svůj názor ačkoliv jsem věděl že budu velmi populární Smajlík

A teď už jdu do hajan Smajlík
02.04.2015, 22:27
Dobře bod pro tebe a teď něco k tomu mému příspěvky níže. Tady moralizuješ a sám by si chtěl udělat co jiným vyčítáš? Prostě charakter z jihu a ještě češtin Smajlík
došli ? Smajlík
hele ruru, víš co ty mně můžeš ?!
Hanko překvapuješ Smajlík První neurážlivý příspěvek a to oceňuji !

Jo, odchovanců dost, jen si myslím, že postup jednoznačně zařídili nové akvizice a ne domácí. Ale já to samozřejmě chápu. Super mládež po starší dorost, extraliga mužů (jak došlo k její získání není předmětem debaty) a pouze junioři v 1. lize. Je jasné, že bylo nutností to konečně udělat a proto byly použity dostupné zbraně Smajlík



02.04.2015, 21:58
Hele Koníčku, nejlepší bude, když tvůj nadaný kluk zůstane v klubu, kde hraje do teď. Přece by si nechtěl, aby přestoupil jinám a vystrnadil ze sestavy nějakého místního? Co by na to jeho rodiče. To je přeci to, co vyčítáš ostatním a teď to chceš udělat jiným?
02.04.2015, 21:56
Jen tak pro zajímavost, aby bylo jasněji. Zase tak špatně na tom naše juniorka nebyla.

Porovnání extraligových juniorských týmů s ligovým MHK v sezóně 2014/15 v početním zastoupení vlastních odchovanců. Za odchovance jsou bráni hráči, kteří odehráli za daný klub exkluzivně alespoň soutěže MD a SD. Z porovnání vychází hrůzostrašně pouze Rytíři Kladno, kde nehrála ani polovina vlastních odchovanců.

% ODCHOVANCI X CIZÍ

1. KLADNO 40% X 60%
2. OLOMOUC 53% X 47%
3. CHOMUTOV 55% X 45%
SPARTA --DTTO--
HRADEC --DTTO--
6. ML.BOL. 59% X 41%
PLZEŇ --DTTO--
8. TŘINEC 61% X 39%
9. Č.BUDĚJ. 62% X 38%
10. JIHLAVA 63% X 37%
11. BRNO 64% X 36%
12. LIBEREC 65% X 35%
13. ZLÍN 67% X 33%
14. VÍTKOV. 68% X 32%
15. PCE 70% X 30%
Tak škoda,že prvenství nedopadlo,ale Třinec těžký soupeř.Nevěšet hlavu,druhé místo je prostě vynikající a je potřeba vám poděkovat za tohle kluci.Nečekané a o to sladší druhé místo,takže moc díky hoši bojovný. Smajlík
Jen jsem se chtěl zeptat,nemá tady někdo nějaký zajímavý koníček??? Smajlík
Jo a ještě jsem zapomněl - stydí se za své vesnice, takže zapírají odkud jsou a ještě mají špatné psychiatry, když je nechají s těmito názory volně běhat po světě..:c)))))
tak ještě jednou, aby i ti největší dementi (moc se omlouvám slušným hradeckým fanouškům !!!) pochopili, nejsem koníček1212 z Českého Krumlova !

Ačkoli je to prý nejkrásnější město v ČR, nikdy jsem tam ani nebyl, ale to není problém napravit.

Zavolejte nebo napište si adminovi, on vám podle IP adresy najde lokalitu odkud píšu. Vlastně, znáte anonymouse ? Smajlík To abyste si svým zjištěním nebyli zase až tak jistí.

Tak zatím Smajlík Já zas někdy přijdu Smajlík
Musím se smát jak se frustrace perníkářů a motorářů každým dnem prohlubuje více a více a umocněno vítězstvím našich junků Smajlík . Nepřijde Vám ta podobnost nápadná? Pardu-bice - Budějo-vice. Dvě vesnice frustrované že nemají 100000 obyvatel a že nemají dálnici. Navíc jediná 2 rádoby města končící na -ice. Obě nenávidí své kluby, umějí jen tleskat a řvát tesla nebo motor. Takže ani nefandí svému městu. Oba kluby řeší už 2 roky Hradec zatímco jejich kluby skomírají. Obě města mají problémy s pivem, po kterém navíc bolí hlava takže se nedá ani pít. Asi bych mohl pokračovat, ale já se jen bavím a jsem rád, že žiju v Hradci. Těším se na září jak jim zase budeme ležet celý rok v žaludku a jak budou fandit všem týmům proti nám. Vymyslel bych pro ně speciální choreo, hlavně až bude televizní zápas. Hradec forever...
No jo, Český Krumlov. Tak už víme o co jde.
běž do řiti a nezapleveluj tady fórum tvýma Smajlík
Vyšper: to nejsem já Smajlík
Minulou neděli jsme cestou z východních Cech od rodičů stihli v Jaroměři pozdravit první část amerického konvoje, cestou na Jih, na hokej, mezi druhou a třetí části konvoje zdravili stovky, možná tisíce hradecaku naše auto se salou Motoru a dresikem Pepy Straky, diky rodaci...beru to jako výchozí bod budejovicko - hradeckého přátelství...:-)
Vyšper: s tebou jako velitelem námořní flotily bychom to dopracovali Smajlík
Vyšper: gůgli si jak chceš, ale ten tvůj gůgl je pravděpodobně zavirovaný Smajlík
Bhawks: ok, debatu s Tebou beru a jestli jsem se Tě nějak dotkl, omlouvám se !

Vyšper: no nevím jak jsi na to přišel, ale vedle Smajlík
02.04.2015, 18:56
....pane Koníčku1212, tady nejde o negativní nebo pozitivní hodnocení....myslím, že tady jde o to, že před pár dny, když jsem Vám vysvětloval situaci s naší juniorkou, tak jste neustale opakoval, že ta naše juniorka je složená z hráčů z celé republiky a to není moc dobře, že to asi musí vadit rodičům místních hráčů..Vaše slova: "ta juniorka, ta juniorka :-( Kazí to dojem když to vybojovali cizáci :-("..atd.
A teď gratulujete našemu SD a říkáte, že budete vždy fandit týmům s odchovanci než týmům žoldáků jako je Třinec..... tak se nedivte, že Vám tady některé věci nevěříme......někdo to možná přežene, ale ať tak nebo tak přinejmenším je nám Váš zájem trochu divný...nezlobte se, ale je to tak
vidím, že se stačí jednou zmínit negativně o něčem ve spojení s Hradem Králové a už je diskutér urážen a vyháněn Smajlík

Já vám slušně přišel pogratulovat a vy na mě takhle ?

Ano, debi*lové jsou všude Smajlík
02.04.2015, 17:56
pravda pravďoucí. Hoši děkujem.

2koníček: měl jsem pocit, že hledáte místo pro další působení svého, dle vašich slov, velmi talentovaného syna, koníčka juniora. Začínám se trochu bát, že místo toho se dočkáme semináře na téma, kdo-kde-odkud-kolik koupil mladších starších dorostenců, juniorů a podobně. Tak si to ujasněte co tady hledáte a než se tak stane, běžte si otravovat se svými chujovinami na jiné fórum. Přemýšlel jste pro syna o Kometě a Pardubicích. Tak třeba tam. Budou z vás mít jistě radost.
Tak jsme druhý noacooo, noacooo
Gratulace k 2. místu SD Smajlík

Vždy budu raději fandit těm, kteří to uhrají s co největším počtem vlastních odchovanců, než "žoldákům". A Třinec že jich tam ve všech kategoriích má Smajlík
Zlato,stříbro,bronz a postup. Co by za to tradičňáci dali. Hoši děkujem. Smajlík Smajlík Smajlík
Tak bohužel st.dorost to nedal
Každej tejden nebo rok není posvícení Smajlík Smajlík Smajlík ..2.místo je super Smajlík Smajlík Gratulace Smajlík
Q13
02.04.2015, 17:08
Bohužel to dnes nevyšlo, sluší se sportovně pogratulovat Třinci, pořádně jsme je potrápili. Hradečáci, pro nás jste mistři !!!
Tak jsme druhý noaco noaco,hoši děkujem hoši děkujem
02.04.2015, 16:13
Do prd*le Trinec otaci...
Ten nadhled mi právě že nechybí...jen píšu,že to samé jsi psala i minulý rok,takže tak...Enemy bude žrát U Lva tácky (Lukyne doufej,že u Lva nebudou za čas porcelánový)a já budu valit bulvy...
je to tam...první gól je mega důležitej
SD vede v 9.min 1:0 Smajlík
Q13
02.04.2015, 14:48
Extraliga přichází o další hvězdičku. Filippi jde do Magnitogorsku
odkaz
Tak zachvilku SD o zlato hosi bojovat hradec oleeeeeee
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.