Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-21" |  vypnout filtr
 
12>
Ve WSM poslední zapas Trebic-Vsetin..
To bude mazec! Smajlík
na portále s platbou dynamo je do 102 k dispozici cca 70 vtupenek do spodních řad 102..

a k tomu cca 300 vstupenek v sektorech 107 - 110 tj. sever a 1 roh..

tak buďte ve střehu, jestli to pustí do normálního online prodeje..
Děkuji a budu tě chválit, hlavně tam, kde tě neznají. Bo kde tě znají, tam je to zbytečný. Smajlík
Koukám (dle karmy), že nás v Pardubicích stále a stále čtou! Smajlík A to je jen a jen dobře!!! Smajlík Takže znovu... Kou-ka-le, ty jsi HRDINA!!! Smajlík Smajlík

PS: Nebo jedině, že by sem zavítal nějakej amík Smajlík Smajlík .
Zdar, pokud jsou, beru 10.
Pro sebe, manželku, mladyho a kolegy z práce. Nějak jsem nestihl včas objednat. Mail buď whitedog@seznam.cz nebo firemní chylek@astorkomplex.cz.
Pokud nebude 10, beru co máš. Díky moc.
Q13
21.02.2018, 18:24
BEDÝNKA novinář odkaz
Jo tak rusáci mohou předem slavit bronz pokud porazí němce.
Jo tak rusáci mohou předem slavit bronz pokud porazí němce.
mám poznamenáno... ozvu se..
ještě 15 ks k dispozici..
Pokud ještě jsou, šlo by 5ks 202 u sebe? Díky Smajlík
Co ty víš .-).. Kanada letos zas tak přesvědčivá jako vždy není, tak třeba se Němci zblázní
21.02.2018, 15:33
Kanada postup na jeden gól a Německo zajímavé. Takže finále Kanada a..
Švédsko vs. Německo 0:2 po první?? Smajlík
zdravíčko...
inventura provedena... nabízím do 102/202 20 ks vstupenek.. cena nákupka

21.02.2018, 12:47
Včera hokej jak na rybníku, ale důležitý byl návrat Friga. Tak snad to v pátek bude lepší podívaná, myslím, že Eisbaren to nebude brát na lehkou váhu a třeba se bude i jiskřit Smajlík
odpoledne sem dám k dispozici nějaké vstupenky do 102/202.., když tak se poptejte, předpokládám, že to bude fičák..

jdeme točit kola pětiletky.. :-))
ok... jen prohodím obálky.. v příštím týdnu předáme..

přeji fajn zážitek.. :-))
A...já tam nebyl, neviděl jsem, ale on je největší perspektiva za posledních 25 let. Byl na dvacítkách a myslím, že v EL bude mít odehráno kolem stovky zápasů. Jednu dobu hrál i v 1. lajně, tuším
ok.. uvolnily se tam ještě nějaké vstupenky.. chceš i pro manželku? a ženu partnera? :-).-))

celkem je tam 5 ks
No, jestli si mužu vybrat, tak raději nad tu trestnou. Půjdu s jedním obchodním partnerem, tak ať ho nevylekám. Dik
Smoleňák opět na marodce.
Hokej fajn, mělo to náboj, ale stejně si neodpustím poznámku, že jsme to měli vyřešit a vystřílet už v přesilovkách během první, respektive druhé třetiny. Ve třetí Amíci už srovnali krok a byli nebezpečnější.

Ke včerejšímu zápasu s Trenčínem - jediné pozitivum byl Frigo, jinak zápas úplně k ničemu, po druhé třetině alou domů, vůbec mě to nebavilo. Čas byl využit lépe. Chápu, že přátelák, ale soupeř se sem táhne takovou dálku a příprava celkem k ničemu.
mám poznamenáno...

a budu mít i do 102/202 tj. vedle kotle hostí.. chceš tam?
Super, moc děkuji. To budou všichni koukat, včetně moji manželky. Jsem 10.000km od Hradce a já je seženu. Tel. 606 766 356.
dnes by mohl být pěkný den.. :-))
včera nostalgie... dnes to naše hovado.. :-).-).-))
ahoj... napiš mi na sebe nějaké spojení... email? mobil?
máš zarezervováno.., přes víkend to nemusíme hrotit..
21.02.2018, 07:47
Dneska pískali prouhatci dvě třetiny přesně... Až ve třetí třetině nepotrestali podražení a nedovolené bránění Amíků, plus v prodloužení nepískli ani jedno ze dvou podražení krátce po sobě. Nám pískali přesně, nic navíc. Ale tím nepískáním faulů USA málem ovlivnili závěr utkání...

Jinak útočníci plonkoví. Kubalík jak to nedostane na lopatu metr od branky, je na ledě do počtu. Z mého pohledu by byl pro tým platnější Vondrka. Červenka sebevědomej až moc, tahá to, ale v koncovce to prostě ne a ne protrhnout. A ten Vitásek, ten se mi snad zdál... Naopak se mi moc líbí Kolář (kdo by si to v jeho neohrabaných prvoligových začátcích kdy pomyslel?) a to dlouhodobě, spolehlivost sama, navíc s významným přínosem vepředu, jistě hraje i Nakládal a pro mě trochu překvapivě Kundrátek... A absolutorium samozřejmě pro Francouze, druhé brance navzdory.

A vyplácí se Koukalova zkušenost a šikovnost. Znovu a znovu se musím smát, když si vzpomenu na letní výkřiky z jihu, jak už je za zenitem, jak jde dolů, jak už na to nemá pohybově... Notabene že je to egoista, žádnej lídt a tahoun, že hraje bez emocí - a teď burcuje celou střídačku a při gólu se raduje jak malej kluk a vrhá se radostně na prvního nejbližšího člověka. O našich děkovačkách ani nemluvím Smajlík Koukal prostě píše v Koreji krásnej příběh a ti bystřejší jižani už začínají chápat, že si v jeho případě jen žlučovitě lžou do kapsy...
Díky Kouky! Po včerejším "veřejňáku" jsi mi totálně spravil náladu. A k tomu včerejšku: Když jsem viděl včera mládí, tak už hned "nemám strach o budoucnost hradeckého hokeje" . Prosím to berte hodně v uvozovkách. Naopak. To Hradec nedokáže vychovat hráče s perspektivou pro "A" mužstvo? Nikoho takového jsem neviděl. A po odchodu zkušených hráčů, měli-li být tito nástupci, tak amen s hradeckým hokejem. A proto, už se těším až zase začne extraliga a zbytek sezóny si pořádně užiju. Vypadá to, že to bude na dlouhou dobu naposledy.
21.02.2018, 07:15
Když člověk jak to pískají nemám slov. Je vidět která TV společnost vlastní Discovery (CBC).
Měl jsme za to, že duchem OH jsou nějaké hodnoty, ale prodejem práv atd. v první řadě byznys a nic jiného.
Dnes brankář Pavel a Kouky, výborně.
hUSA čau.
Je to taaaaam! Koukal a Francouz na Hrad!!! Smajlík Prece jen existuje spravedlnost! Uz kvuli tem rozhodcim zas*anym!!! USA nazdaaar! Smajlík

A samozrejme...Kou-ka-le, ty jsi hrdina!!! Smajlík Smajlík
Já myslim, že tam lidi věší 42 dresy na okna Smajlík
Myslíte že v Pc vypínali při koukyho nájezdu telku ? Smajlík
Sice nebudu originální, ale....
Koukale ty si hovado!!!
21.02.2018, 06:50
*Američani
Včera Frigo navždy Hradečák....slzička ukápla, poděkování super.
21.02.2018, 06:50
Ku*va dop*dele Koukyyyyy, jsi bůůůh!!!!! A poklona i Francouzovi a celému týmu! Neskutečný, nafoukaní Amričani, nazdár!!!!! Smajlík Smajlík Smajlík
21.02.2018, 06:50
Joooooo je to tam Kouky ty sikulo 👍😀
Ať si Kouky nechá taky nějakej proměněnej nájezd i k nám, na playoff, kdyby bylo potřeba Smajlík
21.02.2018, 06:49
Kluky ty jsi HRDINA!
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.