Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-27" |  vypnout filtr
 
12>
Litvajz musí zůstat. Ten mám rád a po nás fandím jim. Pak to je jedno.

Litvínov KV a budu spoko
Ještě oslovit někoho z Griger, Gorcik, Flek
Bednar v Den pote: odkaz
Vstupenky na SEMIFINÁLE V Třinci 2. a 3. dubna!

vstupenka do sektoru hostí na jeden zápas - POUZE 190Kč !!

upozorňujeme, že online nelze lístky zakoupit!

Vstupenka je vázána na výjezd autobusem!!
Musí vyjet dva autobusy minimálně, podařilo se vyjednat cenu vstupenky jako v HK, tak podpořme výjezd!
Až se podaří naplnit dva busy, další lístky nebudou vázané na autobus.

objednávejte tedy včetně výjezdu!!! na mailu

VSTUPENKY@FANCLUBHCHK2007.CZ !!!

Výjezd Třinec 3. a 4. semifinále

3. semifinále 2.4. 2018
🚌 Bus pro FC i nečleny: 200,- Kč
⏰ Sraz: 10:45
⏰ Odjezd: 11:00

4. semifinále 3.4. 2018
🚌 Bus pro FC i nečleny: 200,- Kč
⏰ Sraz: 11:15
⏰ Odjezd: 11:30

plánovány dvě zastávky (Litomyšl MOL a Shell Daskabát)

Platit předem bude možné opět na domácích zápasech tento čtvrtek a pátek nad kotlem!
Vstupenky fyzicky obdržíme až v Třinci, tedy rozdání proběhne po příjezdu, usnadněte nám všem tedy práci a plaťte předem!
27.03.2018, 20:27
Doufam, ze u toho mas i notare , kdyz delas loterii))
Ahoj, kolik lístků bude k dispozici? Já bych určitě bral. Co to půjde:-).....
a bude soutěž i s bezpečnostním opatřením? Smajlík
27.03.2018, 19:40
Spíš kvůli TV. Myslím že lidi co maj lístky na stání budou chtít přijít na hokej dřív než spěchat z fotbalu a riskovat že na ně zbydou horší místa... jinak ale koukám že lístky na stání zatím tolik nemizí.
27.03.2018, 19:29
Proč se ptáš, sezona už ti skončila. Napiš zase něco vtipnýho, až příště prohrajeme, šašku.

viz.
23.3.2018, 00:54 - Ano mám rád hokej a Hradci fandím dlouho, ale po letošní sezóně si nejsem jist, zda ho budu dál v Hradci podporovat. Smajlík

23.3.2018, 00:13 - nalijme si čistého vína, tým který měl na titul to pros.ral v čtvrtfinále. Nevíme kde nastal problém, ale je to někde v kabině mezi hvězdama..
neuvěřitelné..
objevily se lístky do třince.. pondělí a úterý..
k dispozici budou ve čt na hokeji..
nákupka.., místa nedovedu zatím upřesnit..
někdo, kdo chce rezervaci?
...a v pátek je i svátek, tak i možná proto dřívější začátek. Dál už ale nevím Smajlík
abys stihnul přejít z fotbalu, kterej začíná od 14:00, a nešel z něj přece domů Smajlík Myslím, že to je ale kvůli Gambrinus lize, dávají Ostravu s Jihlavou od 20:15, tak aby to stihli ten náš hokej dovysílat včas. Můj názor Smajlík
27.03.2018, 19:11
Nevíte proč hrajeme páteční zápas už v 16:20?
Všechno hezké již bylo řečeno, dívám se na zápas znovu ze záznamu... díky za krásný hokejový večírek Smajlík
27.03.2018, 16:49
Šimi v akci odkaz
Reakce na jenda881: Tak v patek nas ceka 3necky dvojboj - od 2 kopacky a od 16:20 sekacky :)) to sem na to zvedavej...vcera me desne prekvapil Zamora, takhle skvele sem ho tu jeste nevidel hrat..ale ten posun od ZC a nacasovani forny na PO je sakra znat u vic hracu...at uz je to Cingy nebo Smolda..vcera skvele i Rybka a famozni Kouky, jak ten se obetuje. To je podle me hlavni rozdil oproti minulym sezonam, ze tu jsou konecne platni a rozdilovy hraci do PO, to mi tu jaksi chybelo (ke vsi ucte k Bedynkovi nebo Koblizkovi, ale ti bohuzel v PO zapadli do prumeru a nebylo tam to, co letos predvadi nase nove posily. Tesim se na Trinec, jen to bezesporu nejprijatelnejsi souper i kdyz poradne silnej a dost se na nas muze projevit unava (4 dny odpocinku by byly mnohem lepsi nez 2 - nechapu rozpis, proc ma mit nejhorsi tym ze semifinalistu po ZC vyhodu vetsiho odpocinku proti 2. a 3. tymu?? Tady bych zvolil misto pevne daneho rozlosovani spise trochu zdraveho rozumu a urceni sledu semifinalovych zapasu az dle skonceni ctvrtfinalovych...No snad budou Polaci taky trochu vyzdimany ze serie s Pernikovem, i kdyz tam si myslim, ze nadstandartni vztahy techto dvou tymu tu serii trosku ovlivnily a protahly..asi tomu moc lidi neveri, ale ja sem presvedcenej o tom, ze tym, kterej trikrat doma jednoznacne prejede soupere, nemuze pak v rozhodujicim zapase, kde jde o vsech no, vystrelit jednou za tretinu na branu..treba se pletu, samozrejme dukaz nemam, ale dle myho nazoru a zdravyho selskyho rozumu jsou oba spokojeni (polaci jsou v semi a cikani z jihu maj stastny fanousky, ze dokazali neskutecne a 3 krat porazit Trinec, coz nuze mit vliv i na sponzory)...No nic, snad kluci dobre zregeneruji a dva dny nam budou stacit...jo a tem, kteri nadavaji, ze sprska pana Brecana byla za carou, ja si myslim, ze on je hodne zvykly na veci, ktere jsou za carou, a ze mu to vubec neuskodilo, ba naopak, ja se skvele bavil.
Ohledně zápasu Tri-Par mám stejný názor a slyšel jsem to i od známých z Pardubic a na fóru třince to tam jeden z přispěvatelů taktéž přesně popisuje.
27.03.2018, 14:48
Ještě to vyhazování puků při oslabení zlepšit, člověk vždycky trne když to nevyhodí, nebo při powerplay soupeře málokdy trefíme prázdnou bránu přes celé kluziště, včera z toho pak byl kontaktní gól...
Mě včera utkvěl v hlavě hlavně výkon Filipa Pavlíka. Nutno tentokrát pochválit téměř celou obranu
Co by na to řekli asi pamětníci, že se tu řeší věc jako hození piva Smajlík
27.03.2018, 13:58
Je to ubohost. A strašná škoda, že někteří jedinci neudrželi kontrolu nad emocemi a pokazili házení bordelu a litím piva jinak skvělý neškodný vtípek se sbírkou papírových kapesníčků pro uplakánka Filípka. (jinak ta pokuta, to je samozřejmě nesmysl a vrchol... bohužel konzistentní od vedení naší ELH)

Jinak za včerejšek zaslouží absolutorium (krom již oslavovaných Rybky, Koukala, Smoleňáka...) i Bedřich! Co on všechno ojezdil, odhitoval, zablokoval... klobouk dolů, tohle je ten starej pracant Bedřich, kterýho si tu tak považujeme! No snad se mi stihne na semifinále vrátit hlas... Smajlík
Tak v patek nas ceka 3necky dvojboj - od 2 kopacky a od 16:20 sekacky Smajlík to sem na to zvedavej...vcera me desne prekvapil Zamora, takhle skvele sem ho tu jeste nevidel hrat..ale ten posun od ZC a nacasovani forny na PO je sakra znat u vic hracu...at uz je to Cingy nebo Smolda..vcera skvele i Rybka a famozni Kouky, jak ten se obetuje. To je podle me hlavni rozdil oproti minulym sezonam, ze tu jsou konecne platni a rozdilovy hraci do PO, to mi tu jaksi chybelo (ke vsi ucte k Bedynkovi nebo Koblizkovi, ale ti bohuzel v PO zapadli do prumeru a nebylo tam to, co letos predvadi nase nove posily. Tesim se na Trinec, jen to bezesporu nejprijatelnejsi souper i kdyz poradne silnej a dost se na nas muze projevit unava (4 dny odpocinku by byly mnohem lepsi nez 2 - nechapu rozpis, proc ma mit nejhorsi tym ze semifinalistu po ZC vyhodu vetsiho odpocinku proti 2. a 3. tymu?? Tady bych zvolil misto pevne daneho rozlosovani spise trochu zdraveho rozumu a urceni sledu semifinalovych zapasu az dle skonceni ctvrtfinalovych...No snad budou Polaci taky trochu vyzdimany ze serie s Pernikovem, i kdyz tam si myslim, ze nadstandartni vztahy techto dvou tymu tu serii trosku ovlivnily a protahly..asi tomu moc lidi neveri, ale ja sem presvedcenej o tom, ze tym, kterej trikrat doma jednoznacne prejede soupere, nemuze pak v rozhodujicim zapase, kde jde o vsech no, vystrelit jednou za tretinu na branu..treba se pletu, samozrejme dukaz nemam, ale dle myho nazoru a zdravyho selskyho rozumu jsou oba spokojeni (polaci jsou v semi a cikani z jihu maj stastny fanousky, ze dokazali neskutecne a 3 krat porazit Trinec, coz nuze mit vliv i na sponzory)...No nic, snad kluci dobre zregeneruji a dva dny nam budou stacit...jo a tem, kteri nadavaji, ze sprska pana Brecana byla za carou, ja si myslim, ze on je hodne zvykly na veci, ktere jsou za carou, a ze mu to vubec neuskodilo, ba naopak, ja se skvele bavil.
27.03.2018, 12:56
Jo, to my jsme také byli zlití pivem ze strany Liberce, takže si ani nemusí zkoušet na nás vyskakovat, jsou mezi nimi stejní idioti, jako mezi námi Smajlík Sorry, ale házet pivem po jiných osobách je prostě kreténismus.
27.03.2018, 12:47
Pešán byl mokrý od piva a já zase durch od fandění Smajlík
27.03.2018, 12:45
Super hradečáci na ledě i v hledišti, když se věří, tak jde všechno líp Smajlík
Rozhodující faktor včera?Fandění!!! Smajlík Nejde souhlasit s tím,že ve hře pět na pět byl někdo lepší,kolik že bylo v téhle situaci tref do zařízení a kdo jich kolik dal?
HC Discoland je za náma.V Třinci to samé,ale jede tam aspoň ta pravá muzika! Smajlík
Chlapákům poděkování za postup do SF,ale tam jsme zase na začátku a jede se od nuly.
A spešl pozdrav divizi NÁCHOD.Bylo to super prča fandění,bolel břuch a projev radosti byla davová šílenost ve full moooodu.
Smajlík Smajlík Smajlík
A dotaz na Brečána,jaké bylo koupání před každou třetinou??? Smajlík
Teď by z nás mohl spadnout tlak, povinnost splněna a nemyslím si, že případné vypadnutí by byl neúspěch, ty týmy jsou nabušené v SF všechny +naše únava- myslel jsem, že Kouky během rozhovoru s ČT po konci zkolabuje Smajlík je a bude hodně znát
27.03.2018, 11:37
S Litvínovem to mám stejně, pro nás titul pro ně záchrana a sezóna bude fajn
po 5. zápase jsem spíš nevěřil než věřil, ale kluci zabojovali a máme tu semi, včera skvělý výkon, nemůžu si pomoct ale 4. útok Zigo s Vopym se mi líbí, ačkoli nemají icetime jaký by asi chtěli, o Smolym a Koukym netřeba psát, po zápase jsem koukal na icetime celého týmu, hádejte kdo ho měl nejvíc? ten hráč, tady byl několikrát dáván na výměnu atd, každopádně v PO hraje skvělě a odjezdí do častokrát i za Bednu, ano je to Cingy... černá práce skvělá, proti Třinci se nám hraje a hrálo vždy dobře, věřím že je šmiknem. Co mě mrzí, je to pivo včera, ať je ten Pešán jakej je, tohle bylo naprosto zbytečný, takže chlapci pořádně regenerace a v čtvrtek první zářez Smajlík Smajlík Smajlík
27.03.2018, 11:09
Bude možnost se dostat ke vstupenkám do Třince na pondělí, když bych chtěl jet po vlastní ose?
27.03.2018, 11:08
Pěkně napsané ono z nás naopak zase moc velkou radost nemají Smajlík Vyfasovali z těch 4 týmů údajně to nejhorší co mohli dostat ( myšleno v dobrým ). Je pravda, že nám Třinec docela seděl, ale semi je úplně o něčem jiném tak uvidíme no. Hlavně srdíčko a pokoru a ono to půjde.
27.03.2018, 11:01
Pešán je dobrej kouč, to jeho věčný "brečení" a stěžování si na pomalu každej zákrok je mimo a zbytečný....ale aby dostal pokutu za to, za co dostal....ten Řezníček je fakt debil...
jinak z trošku jiného soudku - moc bych přál záchranu v lize ropákům, zcela upřímně. Jinak je mi to asi uplně jedno.
Jinak si myslím, že Třinec je z možností asi nejlepší variantou, ale každopádně vůbec ne lehkou. S pokorou a nasazením to však zvládneme :-). Troufnu si říct, že Liberec byl jeden z nejhorších soupeřů, které jsme mohli do čtvrtfinále dostat, protože nám jejich styl vůbec nevoní. Třinec je útočnější, což nám většinou v sezóně vyhovovalo víc, než bušit do obrany.
Přesně!!!
Už je pošleme zpátky do toho růžového bahna a jedeme dál.

Třinec......blízko to není…
posunuté časy zápasů...…
Velikonoční pondělí..

Ale hoši, za ty včerejší emoce to dáme
Tak jdeme na to
Ředitel @telh_cz potrestal @bilitygrilbc pokutou 10 000 Kč za vyjádření trenéra Filipa Pešána sdělovacím prostředkům po zápase proti @MountfieldHK. odkaz
Díky všem! Mám pořádnou opici teda :D ..každopádně včera v hledišti mi to připomínalo staré dobré časy. Konečně to zase mělo ty pomyslné koule a strhlo to celý zimák
chtěl jsem popřát Libe do dalších bojů hodně stěstí, ale přes to věčný fuňukaný bulení, bonzování, mi to prostě nejde.

To že to prouhatci nepískají, neznamená, že hrajte čistě, vy dobytci.

Obě poslední vyloučení, ze kterých padl HK gol, z kategorie smolných, ale poprávu odpískaných.

Takže na závěr soudruzi jedno zvučné Libe a Libe a líbejte nám wotvory!

A tímto končím na téma Pešán bitches
27.03.2018, 09:16
To nevadí, jen jsem zkoušel...nedá se nic dělat...ono stejně náš Autokar je v 5 lidech a to by bylo asi troufalé přání :-)
27.03.2018, 08:55
Tak si taky přisadím. Včerejšek bohužel jen v tv od 2 třetiny, z Práglu jsme prostě nestíhali. Nevím co se s klukama stalo, porvali se, vynadali si??? ( Vždyť je to jedno ), ale od 6 zápasu jsem viděla tým, soudržnost kluci se rvali i to srdíčko už mi tam přišlo že konečně začlo tlouct Smajlík O to víc mě hřeje, že vypakovali zrovna Pešánovi děv.. To je neuvěřitelný, kde se v Pešánovi bere ta arogance, nadřazenost prostě nad nás není a pokud něco zkusíte, práskneme Vás na DK. Zkusili jsme mistře Pešáne a jste pěkně v prd.. i s tou arogantní sebrankou, která nemá úctu k soupeři a není schopná po zápase podat ruku soupeři Smajlík Smajlík Chlapáci díky, že jste se sebrali a ukázali, že přece jen chcete. Teď jen vyděržať maladci, ale pěkně s pokorou a nechat nahlas tlouct Hradecký srdíčko.
27.03.2018, 08:53
Včera super kotel pod vedením pana Birkowa a i my na gaučích jsme se nestyděli zařvat Hradec anebo Tribunu - včerejšek nám ukázal co se fandění týče je Jedeme na plnej plyn :-)

Pro pana Zvědavého - ty jsi takovej čaroděj, vykouzlíš lupení do Třince?
Přemýšlím, zda si vzít do Trzynce pomlázku a nebo Rendovu hokejku... Smajlík Co bude pro hokejového koledníka lepší. Smajlík Smajlík To by naši mohli vyjet před zápasem na led se stuhama na hokejkách ne? Smajlík
Chlapci díky za ten včerejší večer. Díky všem i v hledišti. Jsem nesmírně šťastný.
Velice mě těší, že jsem patřil do té skupiny, co ještě nelámali hůl a i když to bylo těžké, tak pořád věřili.(viz můj příspěvek po 5 zápase)
Jsem opravdu rád, že mě naši borci nezklamali.
Všichni by si měli povinně přečíst svoje příspěvky po pátém zápase a ti, kteří nenechali na mužstvu niť suchou, by se měli omluvit a sypat si popel na hlavu a příště si pořádně rozmyslet, co sem budou psát.
I já nechodím pro kritiku daleko a občas ta kritika je na místě zvláště, když se na ledě nebojuje, ale co se tady dělo po pátém zápase, to bylo někdy i přes čáru.
Já se musím omluvit Rybkovi, jelikož jsem napsal, že po čtvrtém zápase pravděpodobně zahodil svoji šanci. Dokázal nám všem, že to je extratřída a jak řekl můj soused: Chýtá jak v říjnu! Smajlík a to je momentálně nejvíc.

Uf. Všichni jsme si oddychli a ve čtvrtek na Třinec. Třinec bude aspoň hrát hokej a nebudou kňourat.

Velmi komická situace včera, jak hráč s velmi výstižným příjmením BULÍŘ, ukazoval na Dragouna, že je uplakánek a že bulí. To jsou paradoxy Smajlík

Jedině Hradec a to navždy!!!
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.