Diskuzní fórum
Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
26.10.2025, 19:49
Nakonec prohra se cti. Rad jsem jim nakonci zatleskal, nevypustili to a nebylo to zase tak daleko.
26.10.2025, 19:49
Uf, uf, uf. Jste z východu Čech a slyšeli jste po šesté hodině večerní hlasitou ránu? To byly kameny, co spadly ze srdce všem hráčům Energie. Protože ztratit vedení 5:0, to se jen tak nevidí. A právě Západočeši od toho nebyli daleko.
26.10.2025, 19:44
Dneska škoda ale i Škrovi neměl svůj den ale dobrý že to nevypustili No škoda
26.10.2025, 18:31
Nevadí. Kredit za to, že to kluci do poslední vteřiny nevzdali
26.10.2025, 18:09
Dnes nejlepší Melanson a Radil. Ztracený stav téměř a oni pořád bojují... Není to ironie
26.10.2025, 17:36
Chudak Skrovi, ani za jeden fik nemohl...Kusy musi dat hattrick, aby se vykoupil 🤓🤓🤓
26.10.2025, 17:18
Přesně tak. Ale stejně mě tenhle mámvpičismus trochu štve...
26.10.2025, 17:14
Dnes to vypadá děsivě, ale dobře nám tak. Sedm vítězství za sebou, hned trochu frňáčky nahoru. Takže zpátky prdelema na zem.
26.10.2025, 17:14
Tak alespoň se teď v "nevýznamném" zápase ukáže, jaké hráče vyhodit...
26.10.2025, 17:12
Taky nechapu, co tam ten Kusy vubec dela...jdou za nim 3 goly...
26.10.2025, 17:11
Tak teď 15letý Tomek, nebo kolik mu je, si dal Kusého jak učedníka...
Ale ne, my uděláme 13tého útočníka Haška
Ale ne, my uděláme 13tého útočníka Haška
26.10.2025, 17:02
Nemel jsem dneska koukat, kdyz to v posledni dobe nezapnu, vyhrajem...
26.10.2025, 16:54
Hra není špatná? Však hrajeme jak mistři světa
My si můžeme dovolit posadit Poura v Plzni, tak se dnes Vary porazí sami
Ten přístup není dobrý, bruslení slabý, pomalý forčeking, není to náš den... Čas, aby se s tím naštěstí něco dělat dále máme
My si můžeme dovolit posadit Poura v Plzni, tak se dnes Vary porazí sami
Ten přístup není dobrý, bruslení slabý, pomalý forčeking, není to náš den... Čas, aby se s tím naštěstí něco dělat dále máme
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.
A tak třeba v Brně založíme novou šnůru