Diskuzní fórum
Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2025-12-19" | vypnout filtr
earlhk
19.12.2025, 20:58
Je to opravdu sila, taková marodka. Dnes není co vytknout, kluci makal. Doufám že v neděli přejedeme zatáčku.
19.12.2025, 20:37
Moravec taky. Má docela formu v Kolíně
19.12.2025, 20:14
Takze si shrnme marodku v nedeli na Kometu
Jergl, McCormack, Pavelka, Perret, Tamasi, Vukojevic, Miskar, Pavlik. A to jeste neni konec dneska
Jergl, McCormack, Pavelka, Perret, Tamasi, Vukojevic, Miskar, Pavlik. A to jeste neni konec dneska
19.12.2025, 20:03
Byt v plny sestave, tak je prejedem jak nic...ten komentator me sere, protoze nema data...
19.12.2025, 19:41
spolu s Miškářem neodehral ani dvě minuty
19.12.2025, 19:19
Koukal jsem chvili na Litvajs se Spartou a tam se sli podivat na video, kdyz Kaseho strejchnul hokejkou a bylo to za 5 minut...
19.12.2025, 19:17
V kontextu toho, že karlovarským písknout to, že podklouznou to je vážně směšné... Začátek 2. třetiny vypadal dobře, ale s těmi tresty se nedivím, že jsou i hráči frustrovaní.
19.12.2025, 19:17
Jako jak tohle nemohl písknout? Faul na Kevina jak prase, puk už dávno neměl. Ukázkové "napadení".
19.12.2025, 19:17
Ty vole, Klimic mimo kotouc...to musi byt 5+do konce...Klimic asi out to je teda super, no... 🫣🫣🫣
19.12.2025, 19:12
Je to dneska uplne marny...asi vypnu a vyhrajem 🤣🤣🤣 jako vzdy...
19.12.2025, 19:08
Píská Barek z Pardubic, taky umí dobře škodit
19.12.2025, 18:45
Hrajeme s tím co máme , není to žádný B tým. Hra a bojovnost nechybí, jen využít šance a klidně můžou být body.
19.12.2025, 11:56
Tak s Kovářem souhlas ale ten nato kálel tady na tu chvilku co tady měl bejt.Myslim že Dlapa a hlavně Šenkeřík se co do obrany dost zvednul.Vepředu se od nich nic neočekávalo.
T.J. má být náš top bek.Musí na něj bejt jeden náročnější a to že to směrem dozadu fláká je prostý fakt.Kdyby ne bude o dost platnější týmu.Jsem ale rád že ho máme.Nekteri tady si asi myslí že nejsem.
Pořád jak si psal může toho dost roseknout v PO.
T.J. má být náš top bek.Musí na něj bejt jeden náročnější a to že to směrem dozadu fláká je prostý fakt.Kdyby ne bude o dost platnější týmu.Jsem ale rád že ho máme.Nekteri tady si asi myslí že nejsem.
Pořád jak si psal může toho dost roseknout v PO.
19.12.2025, 08:10
A to hrál, v posledních týdnech, fakt skvěle. Velká škoda.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.