po 23.1.2012 |

Zápas Hr. Králové - Pardubice

Hráči šesté a osmé třídy přivítali v rámci 25. kola žákovské ligy na domácím ledě odvěkého rivala z Pardubic.

Osmáci se postavili druhému týmu tabulky s odhodláním jít ve stopě svých mladších parťáků, kteří zvítězili 6:3. Přestože se soupeř ujal vedení, první třetina skončila remízou 1:1, když přesnou nahrávku Pavlíka zužitkoval střelou z první Štěpán Matějček.

Ve druhé třetině se bojovalo a na obou stranách byly příležitosti ke vstřelení branky. To se však dvakrát v rychlém sledu podařilo pouze domácím. Jmenovitě to byl pohotově dorážející Hidvéghy a nekompromisně střílející Martin Hejna. Ten měl prsty i ve čtvrtém gólu domácích, když efektně přenechal puk Robinu Netušilovi, který vymetl všechny pavučiny v rohu pardubické klece.

Výsledkem 4:1 skončilo i celé utkání a hradečtí mladíci tak podruhé v řadě bodovali se soupeřem ze špičky tabulky. Osmáci drží průběžné 4. místo v tabulce žákovské ligy.