so 4.12.2004 | Lukáš Souček

6. třída porazila Kolín 8:4

V sobotu odpoledne zavítala šestá třída Kolína do Hradce Králové. V zajímavém utkání nakonec padlo dvanáct branek. Hosté se jako první dostali do vedení již ve třinácté minutě zápasu. Východočeši ale neplánovali na svém ledě prohrát a za dalších dvacet minut svítil na ukazateli skóre stav 5:1. Velký náskok domácí hráče nejspíše moc ukolébal. Hokejistům Kolína se totiž podařilo vrátit zpátky do zápasu třemi góly a snížili tak na 5:4. To už ale bylo i na Energetiky mnoho a znovu začali hrát. Nakonec se zastavili až u osmi branek a žádnou již neobdrželi. Dramatický zápas tak nakonec skončil 8:4 a dva důležité body zůstávají v Hradci Králové. Ze sobotního utkání vám přinášíme několik fotek, které naleznete v tomto článku.