ne 16.11.2014 | Jan Vavřina

Ani s Vajgarem junioři nezaváhali. Rozhodla druhá třetina

Šestnáct! Přesně tolik výher v řadě za sebou už mají na svém kontě junioři. Zatím poslední pomyslný korálek přidali zápasem v Jindřichově Hradci, odkud přivezli tři body za výhru 5:2. Přitom se jim ale vstup do utkání nepovedl, po první periodě byl stav příznivější pro Vajgar. Druhá třetina ale už patřila Hradeckým, kteří ji vyhráli 4:0 a pak už si celkem v poklidu dokráčeli pro výhru.

Aleš Krátoška (Mountfield HK):
První třetina byla z naší strany taková rozpačitá, neproměnili jsme strašně moc příležitostí. Ke druhé třetině jsme si v kabině něco řekli a zvládli jsme ji 4:0. Měli jsme hodně šancí, ale nebyli jsme v koncovce důrazní, a to hlavně v první části. Dostali šanci mladší hráči, protože starší buď hráli ve druhé seniorské lize, nebo byli s A-týmem.