pá 5.8.2022 | Jan Brůna

Dorost v Třinci prohrál úvodní mač, proti Varům jen snížil

První zápas v rámci President Cupu konaném v Třinci se dorostu nevydařil. Mladíci Energie si díky dvougólovému Vojtěchu Čihařovi vypracovali vedení 2:0, které Hradec pouze snížil zásluhou Jakuba Bednáře. Na úvod turnaje tak padl, šanci na nápravu bude mít už v pátek odpoledne proti Salcburku.

Do turnaje jsme nevstoupili úplně nejlépe. Trvalo nám dvě třetiny, než jsme chytli nějaké slušné zápasové tempo. V tu dobu byly Vary jasně lepší a jen díky vynikajícímu Samu Meišnerovi v bráně jsme drželi výsledek o jeden gól. Do třetí třetiny jsme samozřejmě vstoupili s tím, že chceme vyrovnat a utkání vyhrát. I přes naši zlepšenou hru, nějaké šance a tyčky se nám to nepodařilo. Věřím, že od této třetiny se odrazíme k lepším výkonům v turnaji.