čt 25.8.2022 | Jan Brůna

Dorost vstoupil do závěru přípravy porážkou 2:5 na Spartě

Po pauze prohra na Spartě. Dorostenci naskočili do dalšího přípravného mače po devíti dnech a měli dobře nakročeno, když vedli od 5. minuty. Jenže soupeř zabral a víc než srovnání na 2:2 Hradci nedovolil. Naopak se poté sám ještě třikrát trefil a doma zvítězil 5:2. Šanci na nápravu mají Lvi v úterý, kdy se pod Bílou věží odehraje derby.

Myslím si, že v první třetině jsme byli mírně lepším týmem. Dokázali jsme se hodně udržet na kotouči a soupeři jsme dělali problémy svým pohybem. Od druhé třetiny se Sparta zvedla – začala vyhrávat osobní souboje a nám to dělalo problémy, už nám tolik nešly nohy. Dokázala zápas otočit a do třetí třetiny jsme se chtěli zlepšit, abychom byli vyrovnaným soupeřem. Nicméně se mi zdálo, že jsme si za výhrou tolik nešli, a to byla asi největší příčina naší prohry, protože Sparta to chtěla víc. Být 20 minut lepším týmem proti ní nestačí.