ne 6.2.2005 | Daniel Višňák

Dorostenci doma nestačili na KoBru Praha a prohráli 1:4

Hradečtí dorostenci převážně ve složení žáků devátých tříd přivítali v neděli dopoledne na svém ledě v dalším kole závěrečné nadstavbové části první ligy dorostu KoBru Praha, mužstvo, které bylo v tabulce před Východočechy o dvě příčky s tříbodovým náskokem. Pražský celek přijel do Hradce s cílem naplno bodovat, což se mu nakonec podařilo. Po bezbrankové první třetině se jako první ujali slova domácí, kteří šli do vedení 1:0, do navršení 40. minuty stihla KoBra průběh zápasu otočit a vedla 1:2. Ve třetí třetině Pražané přidali ještě dva góly a vyhráli tedy celkově 1:4 čímž si upevnili své postavení na páté příčce. Hradečtí dorostenci zajíždějí ve 35. kole (příští pátek) do Mladé Boleslavi a v neděli 13.2. se představí na ledě Rokycan.