čt 10.3.2005 | Lukáš Souček

Dorostenci přišli o body v posledních třech minutách

Ve středu se hradečtí dorostenci utkali v odloženém zápase s týmem Rokycan. Začátek utkání přinesl vyrovnaný hokej. Jako první šli do vedení s velkou dávkou štěstí domácí. Hosté si vše vynahradili rychlým gólem ve druhé třetině, o který se postaral Jiří Pišta. Domácím se ale podařilo vstřelit další branku a do šaten znovu odcházeli s jednobrankovým náskokem. Ten smazal Jakub Kozák, který se prosadil a srovnal stav utkání na 2:2. Oba týmy pak ještě přidali po jedné brance a rozhodovalo se v samotném závěru zápasu. V něm měli více štěstí Rokycany, když necelé tři minuty před koncem vstřelili vítěznou branku. Energetici se ještě pokoušeli vyrovnat v power-play. V té ale obdrželi branku a znovu vyšli bodově na prázdno.