so 19.3.2005 | Lukáš Souček

Dorostenci v posledním ligovém zápase proti Pardubicím neuspěli

V závěru sezóny čekal na Energetiky odvěký rival z Pardubic. Úvod zápasu přinesl vyrovnaný hokej s gólovými šancemi na obou stranách. Bohužel se povedlo šance proměnit jen domácím, takže po první třetině vedli 2:0. Druhá třetina měla podobný průběh jako první. Obě mužstva předváděla pěkný hokej, jenže šance opět proměnili pouze domácí a po čtyřiceti minutách vedli už 4:0. V posledních dvaceti minutách hry se výrazně přiostřilo, dokonce se na ledě odehrálo i několik šarvátek. Hned v pátnácté vteřině prostřelil pardubického gólmana Josef Majer, jenže vzápětí Pardubice opět svůj náskok zvýšili. Energetikům svitla naděje ještě při brance Ondřeje Kohouta ve 45. minutě, ale domácí si své vítězství pojistili dalšími dvěma brankami.