ne 5.3.2006 | Lukáš Souček

Důležitý zápas s Pardubicemi rozhodli dorostenci až v samém závěru

Dorostenci vstoupili do bojů o extraligu již tuto neděli a nutno podotknout, že úspěšně. V úvodním velmi vyrovnaném utkání porazili "B" mužstvo Pardubic 4:2. Cesta za vítězstvím však jednoduchá nebyla. Skóre sice hned v úvodu utkání otevřel Ondřej Kohout, ale na začátku druhé třetiny už bylo vyrovnáno. I na branku Petra Zmítka dokázali Pardubičtí do konce druhé třetiny odpovědět, a tak rozzuzlení utkání přineslo až posledních dvacet minut. V nich se štěstí přiklonilo na stranu Energetiků, kteří se zásluhou Tomáše Rychtery dostali do vedení a gólem Viktora Mlejnka pečetili své vítězství. Již toto úterý zajíždějí dorostenci na led PZ Kladna, které v úvodním klání porazilo Hvězdu Praha vysoko 7:2. Fotografie z nedělního utkání naleznete v podrobnostech tohoto článku.