út 15.8.2006 | Daniel Višňák

Energetici v Brodě prohospodařili dvoubrankový náskok

V pátém přípravném utkání zajížděli hradečtí hokejisté posíleni o čerstvou čtveřici posil na Vysočinu k utkání s Havlíčkovým Brodem. Zápas s nováčkem první ligy měli Východočeši dobře rozehraný, v polovině zápasu vedli po gólech Domina a Koudelky 2:0. Až po třiceti minutách se dokázali prosadit i Rebelové, ale hosté hned při dalším střídání brankou Miroslava Fišera zvýšili na 3:1. Do závěrečné části nastupovali tedy Energetici s dvoubrankovým náskokem, o ten však do navršení šedesáté minuty stačili během jediné minuty přijít. „Utkání jsme měli dobře rozehrané a zdálo se, že i pod kontrolou, ale musíme brát na zřetel, že se hraje na tři a ne dvě třetiny,“ narážel no ztrátu dvoubrankového vedení po utkání hradecký asistent Jiří Mička.