út 28.8.2007 | Daniel Višňák

Hradec si se Šumperkem poradil

K jedenáctému přátelskému utkání přiletěli na východ Čech šumperští Draci. Po úvodním náporu se dokázali hradečtí prosadit až v samém závěru třetiny, kdy se trefil přesně Jiří Kadlec. Domácí využívali hlavně přesilové hry, čímž si dokázali vypracovat slibný náskok. Na 2:0 zvýšil zhruba v polovině zápasu Pavel Suchý a chvíli na to znovu při převaze jednoho muže upravil na rozdíl tří branek skóre Martin Koudelka. Ve třetí třetině se dočkal branky i uzdravený Patrik Fořt, pro něhož to bylo první utkání po zranění, které si přivodil hned při prvním letošním tréninku. Poslední slovo patřilo Pavlu Suchému. Hradecký útočník svým druhým přesným zásahem uzavřel brankový účet na 5:0.

Další přípravné utkání sehrají hradečtí hokejisté ve čtvrtek znovu na domácím ledě proti Rebelů z Havlíčkova Brodu.