pá 1.9.2006 | Daniel Višňák

Hradeckým odveta proti Medvědům vyšla, zvítězili 4:1

Energetikům proti Berounu nemohla chybět motivace k vítězství, vždyť se Středočechy ztratili dobře rozehraný přátelský zápas během poslední třetiny a prohráli nakonec 1:3. V Berouně byli hosté po celou dobu zápasu v mírné převaze, kterou na rozdíl od svých posledních zápasů dokázali zúročit také brankově. V úvodních dvaceti minutách si Hradečtí díky kapitánu Roubíkovi, Pavlu Suchému a Miroslavu Fišerovi vypracovali tříbrankové vedení a to si dokázali udržet až do začátku závěrečné části, kdy snižoval na 1:3 zkušený Zajíc. Poslední slovo zápasu měli ale hosté, v 55. minutě svou druhou brankou v zápase upravil na konečných 1:4 Jaroslav Roubík. V dalším přípravném utkání přivítají Hradečtí v úterý doma Chrudim.