st 10.8.2005 | Lucie Vítková

Hradečtí nestačili na houževnaté Medvědy

Přestože hokejisté Hradce Králové třikrát ve třetím přípravném utkání vedli, na vítězství nakonec nedosáhli. Před domácími příznivci poslal Hradec do vedení obránce Petr Mocek, na což v první třetině stačil reagovat hostující Rýgl. V začátku druhé části vystrčili Hradečtí růžky Divišem, který v zápase zamířil do černého hned dvakrát a bodově aktivním Martinem Koudelkou, ale poté už Energetici jen přihlíželi berounskému obratu. Medvědi utekli domácím na rozdíl dvou branek a snížit na konečných 4:5 se podařilo až Richardu Divišovi necelých sedm minut před koncem. Vyrovnat mohl ještě ze sóla Patrik Fořt, ale ten si ani napotřetí tváří v tvář na beronského Handa nepřišel a tak Hradec podruhé doma těsně prohrál, tentokrát 4:5.