ne 13.3.2005 | Daniel Višňák

Junioři i s jistotou postupu vyhráli vysoko na Kladně

Už s jistotou postupu do extraligy, kterou si zajistili hradečtí Energetici páteční domácí výhrou nad Pískem zajížděli v neděli na led Kladna, kde změřili síly s tamním týmem PZ. I předposledním utkání letošního ročníku první juniorské ligy Východočeši nic nepodcenili a Kladno porazili vysoko 7:2. Po prvních dvaceti minutách vedli hradečtí už 3:0, ve druhé části přidali ještě čtyři branky a o vítězi bylo tedy prakticky rozhodnuto po dvou třetinách. Druhý Jindřichův Hradec navíc zaváhal jak v nedělním kole, kdy prohrál vysoko 1:7 v Písku, tak také v pátečním 42.kole, to nestačili Jihočeši doma na Ústí, prohráli 2:5. Výsledky Mostu zatím neznáme

Energetiky čeká poslední utkání letošní sezóny příští pátek, kdy doma přivítají od 18:00 Klášterec.