ne 7.1.2007 | Lukáš Souček

Junioři nestačili na Kladno

Hradečtí junioři drželi s Kladnem krok po dvě třetiny, inkasované branky bohužel podpořila špatná koncovka. Závěr utkání už se Energetikům vymkl z rukou, když v posledních deseti minutách obdrželi čtyři branky. Hradečtí se bohužel ani jednou netrefili mezi kladenské tyče, a tak zejména díky nezvládnutému závěru utkání odjeli z kladenského ledu s vysokou porážkou 7:0.

Úvod utkání přinesl vyrovnaný hokej se slibnými šancemi na obou stranách. Nakonec do přestávky padla jediná branka, o kterou se v přesilovce zasloužil nejproduktivnější hráč celé juniorské extraligy Tomáš Knotek, mladičký kladenský talent, který by ještě mohl nastupovat za dorost.

Domácí se přiblížili k vítězství v čase 25:52, kdy na 2:0 zvyšoval Petr Procházka. Chvíli poté co se zápas přehoupl do druhé poloviny přidal třetí branku Kladna kapitán Michal Kazatel. Hosté si také vytvořili velmi slibné šance ke skórování, jenže Lukáš Cikánek v bráně nechyboval.

Do třetí třetiny šli Hradečtí s touhou vyrovnat. Dalších deset minut dobývali kladenskou branku, neúpěšně. Následně inkasovali branku z hole Jakuba Hlusičky a bylo prakticky rozhodnuto. Po jedné brance si ještě připsali Petr Procházka, Tomáš Knotek a Tomáš Veselý.