so 17.2.2007 | Lukáš Souček

Junioři obrátili zápas a porazili Ústí nad Labem 6:4

Hradečtí nevstoupili do utkání příliš šťastně. Již po deseti minutách prohrávali o dvě branky. Ondřej Fiedler však ještě v první třetině snížil a Tomáš Kubišta ve 40. minutě stav utkání srovnal. Nástup do třetí třetiny měli bravůrní domácí. Když zvýšili ve 48. minutě znovu na rozdíl dvou branek, zdálo se že je rozhodnuto. Jenže nebylo. Hradečtí se odhodlali k velkému obratu. Dvě branky Petra Ropického a góly Jiřího Janouška a Šimoníčka nakonec znamenaly výhru Hradce v poměru 6:4. Znamená to tak nejen tři body do tabulky týmů, ale také třetí hradecké vítězství v řadě.

Tomáš Luštinec Tomáš Luštinec - trenér Hradce Králové:
Než jsme se rozkoukali, tak jsme prohrávali o dvě branky. Ke konci první třetiny jsme dali kontaktní gól a druhou třetinu jsme byli lepším mužstvem. Ve třetí třetině jsme opět zaspali začátek a prohrávali jsme 4:2. Po stažení sestavy na tři pětky jsme utkání otočili v náš prospěch čtyřmi krásnými brankami. Hráči si zasloužili pochvalu.