ne 26.9.2010 | Martin Voltr

Junioři otočili ztracený zápas v Benátkách

Obáváný víkend zvládli hradečtí junioři na výbornou! Po páteční porážce Kolína dnes zajížděli na led Benátek nad Jizerou, kde vloni ve dvou zápasech nezískali ani bod. A i tentokrát se mohlo zdát, že v desáté minutě pro ně utkání skončilo. V té chvíli totiž Michal Vich inkasoval třetí branku a své místo přenechal Danielu Vyčítalovi, který už ale žádný puk za svá záda nepustil a 30 bezchybnými zákroky zajistil svým spoluhráčům potřebnou půdu pod nohama. Ti zahájili stíhací jízdu na konci druhé třetiny z hole Víta Hradeckého, Martin Knotek pak dvěma zásahy skóre vyrovnal a v 57. minutě rozhodl o výhře Hradce v poměru 4:3 Daniel Filip. Po třech kolech tak mají mladíci plný počet šesti bodů a do ligy vykročili pravou nohou.