út 1.8.2006 | Lukáš Souček

Junioři podlehli na úvod Mladé Boleslavi

V neděli porazila Mladá Boleslav dorostence a o dva dny později také mužstvo juniorů. Skóre se měnilo poprvé až v závěru první třetiny. Během čtyř minut se hosté dostali do dvubrankového vedení a měli tak na svědomí mrzutý odchod hradeckých hráčů do kabiny. Ovšem hned po přestávce se podařilo domácím snížit zásluhou Jaromíra Marka, kterému asistoval urostlý bek Patrik Černák. Radost z první branky ale Energetikům dlouho nevydržela, jelikož o čtyři minuty později byl rozdíl opět dvougólový. V dalším průběhu třetiny se přelévala hra z jedné strany na druhou, branky ale padaly až v závěrečné dvacetiminutovce. Bohužel to byla znovu hradecká síť, která se dokonce dvakrát rozvlnila. Nejprve ve 45. a poté v 52. minutě. Výsledek 1:5 už se v posledních osmi minutách nezměnil, a tak museli Východočeši překonat první porážku. Ta ovšem nic neznamená. Junioři stejně jako všichni ostatní teprve formují kádr. Do úterního utkání se zapojilo dokonce třicet hráčů a dva gólmani.