so 6.10.2007 | Lukáš Souček

Junioři prohráli v Třinci 3:1

Hradečtí junioři zamířili v sobotu na led Třince. Stejně jako v předešlém utkání nastoupili v oslabené sestavě a stejně jako v pátek podali solidní výkon. Na třinecké Oceláře to ale nestačilo. Ti se dostali do vedení hned z kraje utkání. O dvě minuty později ale Ondřej Březina srovnal na 1:1. Po čtyřiceti minutách svítilo na ukazateli hry stejné skóre. Rozuzlení celého utkání přinesla závěrečná třetina, kde Třinečtí rozhodli o svém vítězství v 53. minutě. Tři minuty před koncem utkání ještě domácí přidali další gól, který byl v sobotním utkání zároveň posledním.

Podrobná reportáž z utkání není k dispozici.

Tomáš Luštinec Tomáš Luštinec - asistent trenéra Hradce Králové:
Do poloviny třetí třetiny jsme hráli s Třincem vyrovnané utkání. V posledních deseti minutách domácí zvýšili aktivitu a rychlými dvěma góly zápas rozhodli. Na zvrat jsme již neměli sílu. Stejně jako včera, tak i dnes podal brankář Balážik dobrý výkon.